Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 42

  • 75 063
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 488
Клиър, надявам се че всичко ще се развие по възможно най-добрия за теб начин

# 46
  • Мнения: X
При мен се целеше да ме държат на ръба на хиперстимулация, но капацитета на яйчниците ми е ограничен. Много добре знам, че за док това е фасулска работа.  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 659
Вие купувате ли си предварително да си имате нош пак преди трансферите?

След трансфера го изписват на всички за 7 дни, после при необходимост.От горчивия ми опит мога са кажа, че неразположението или болката е след стимулиран опит, при ЕЦ или смесен не се усеща толкова. Успех ГЕРДА !
Относно жаждата преди пункция, аз лично вечерта между 19,30-21,30 изпивам 1,5л вода, което ми помага до 10-10,30 да не  изпитвам силна жажда.
Запис от мене с този пост и нека всички да станем мами !

Последна редакция: вт, 27 окт 2015, 08:13 от -INA-73

# 48
  • Мнения: 11 596
Ина, и на трите момичета, които бяхме на трансфер по едно и също време, не ни изписаха но-шпа, та явно има нови тенденции при лекарствата след трансфер.

# 49
  • Мнения: 1 144
Начита досега имам 4 пункции при д-р персенска и всичките без упойка, вадих все по 1 Я, не боли спокойно, посления път като извадих Я дори ме шиха без упойка и анестезиолога ми държа ръката, не усетих никаква болка при шиенето..........несе притеснявай в сигурни ръце си

Шиха ли те? Защо? #Crazy

Моме, на мен ми изписаха нош-па, трансфера ми е бил малко след твоя. Но пък видях, че има момичета, на които не изписват медрол и аспирин протект. Явно зависи от нещо  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 911
На мен след трансфера ми изписаха но-шпа,медрол и аспирин протект .
Мисля много за проваления опит и достигнах до извода,че сама съм прецакала опита. Разболях се точно след трансфера,а в книгата на Стаменов пише,че това е една от причините за провал.    Confused
Успех,Герда!

Последна редакция: вт, 27 окт 2015, 09:17 от stefa

# 51
  • Мнения: 2 144
На мен след трансфера ми изписаха но-шпа,медрол и аспирин протект .
Стеф, а защо ти изписаха Медрол? Ти имаш ли някакво имунно?

# 52
  • София
  • Мнения: 911
На мен след трансфера ми изписаха но-шпа,медрол и аспирин протект .
Стеф, а защо ти изписаха Медрол? Ти имаш ли някакво имунно?
И аз не знам. Според изследванията нямам проблем с имунитета.  newsm78

# 53
  • Мнения: 961
Aз имaх изписaн медрол след всеки опит(3 нa брой),кaто след втория се рaзбрa,че имaм проблем с имунологичните изследвaния.Явно,че не се изписвa сaмо зaрaди имунни проблеми.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 928
Момичета, аз имам следния въпрос и се надявам да можете дс ми помогнете. Знаете ли за какво се изписва след трансфера Зарзио и до коя г.с.се слага? Hug

# 55
  • Мнения: 1 849
Имам наблюдения, че Персенска изписва медрол и аспирин след трансфер, Шефкетова и Цветков не го правят, този път аз си поисках медрол и Цветков се съгласи. Не, че нещо се промени де  Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 10 642
Начита досега имам 4 пункции при д-р персенска и всичките без упойка, вадих все по 1 Я, не боли спокойно, посления път като извадих Я дори ме шиха без упойка и анестезиолога ми държа ръката, не усетих никаква болка при шиенето..........несе притеснявай в сигурни ръце си

Шиха ли те? Защо? #Crazy

Моме, на мен ми изписаха нош-па, трансфера ми е бил малко след твоя. Но пък видях, че има момичета, на които не изписват медрол и аспирин протект. Явно зависи от нещо  newsm78
И мен ме шиха на първата пункция. Доки ме предупреди да не се шашкам, ако си напипам конеца като си слагам утрогестана. Просто са боднали някакъв съд и за това.

# 57
  • София
  • Мнения: 911
Момичета, аз имам следния въпрос и се надявам да можете дс ми помогнете. Знаете ли за какво се изписва след трансфера Зарзио и до коя г.с.се слага? Hug
Изписват го при  алергии. Моя близка има от мед и пчели и преди операция и го назначиха.

# 58
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
И мен са ме шили след 4-тата пункция, но това го разбрах при трансфера, защото след пункцията ми беше много зле от упойката. Беше само 1 шев, улучили са някакъв кръвоносен съд във влагалището.

# 59
  • Мнения: 971
Зарзиото е еквивалент на Неупогена. Уж подпомагал имплантацията. Аз бих Неупоген всеки ден по едно деление до 10-та седмица.

Общи условия

Активация на акаунт