По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 3

  • 39 440
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 144
Днес ни звъннаха развиват се и 5те, но малко не им е най-доброто качество. Утре е трансфера... Ще върнат 2, 3. Другите не били за замразяване. Малко плашещо Sad
По фонда ли правите инвитро?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Днес ни звъннаха развиват се и 5те, но малко не им е най-доброто качество. Утре е трансфера... Ще върнат 2, 3. Другите не били за замразяване. Малко плашещо Sad
По фонда ли правите инвитро?
Да. С мъжки фактор сме. Още на пункцията не откриха мн годни, но ползваха по-добрите. Оплодиха се за наше щастие и се развиха, но не били най най

# 32
  • Мнения: 1 721
Пънче,   благодаря за прекрасната тема bouquet

Днес ми се наложи да стана в 6.50 (не помня откога не ми се е случвало, обикновено ставам след 8.30)  и не знам на кой свят съм Sad как ще го карам така 3 седмици?!? Съжалявам за глупавото мрънкане, но наистина се чувствам зле...

# 33
  • София
  • Мнения: 910
Начита, имам лапароскопия, цветна снимка,имунология. Това ми беше първи опит ин витро.
Мери ,знам че е невъзможно да не го мислиш. Има много случаи на успешни бременности с по-бавно развили се ембрита. Успех!

# 34
  • Мнения: 1 144
Начита, имам лапароскопия, цветна снимка,имунология. Това ми беше първи опит ин витро.
Ти си при доктор Персенска, нали? Може би ще пуснете генетични и ще направите биопсия. Обикновено тя така процедира преди следващ опит. Възможно е и друго да препоръча, говори с нея и я питай за следващите стъпки. Успех ти желая  Hug

# 35
  • Мнения: 2 359
Блинг, много благодаря за линковете.
И аз съм от любознателните  newsm56

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Благодаря момичета.
Надявам се вс да е наред. Щом ги връщат значи са борбени. А това че не са най най....... отразява ли се на самите бебета. Не нали, няма да имат някакви малоформации

# 37
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Д-р Персенска ми е казвала на подобен въпрос, че ако един ембрион няма потенциал, то той няма да се развие.
Не мисли за малформации и т.н. Ако нямате генетични проблеми, шансовете за подобни отклонения са малки, а бременностите ин витро се следят внимателно.

# 38
  • София
  • Мнения: 863
Мерита, успех на теб и на твоите ембриончета! Дано ни зарадваш с прекрасни новини съвсем скоро! Hug

# 39
  • Мнения: 19 690
Мерита, не го мисли Hug

# 40
  • Мнения: 1 419
Оффф, аз да се запиша с един мрънкащ пост, още не ми е пратил имунологията доц. Русев. Като знам, че още вторник са били готови резултатите, направо губя търпение. Ей сега ще ви изчета, че ми беше важно да се оплача  Mr. Green
Франго, ти кога си пусна твоите изследвания?

# 41
  • София
  • Мнения: 863
Облаче, звънни му по мобилния, сигурно е забравил. Peace
Миналият петък ги пусках и още в понеделник бяха готови, така ми казаха на регистратура. Но Русев явно беше забравил да ми ги пусне и му звъннах днес - хем ми ги прати, хем ги обсъдихме по телефона.

# 42
  • Мнения: 1 419
Ох, може ли да ми дадеш неговия тел. че е останал вкъщи  Sad

# 43
  • Мнения: 5 894
Пробвай да му пишеш или звъннеш и да напомниш за себе си. Аз изчаках търпеливо 3 дни и накрая му писах, а той ми отговори след 2 дни. После пък не бяха качени в системата и ги показвах на док от телефона ми, че не се бяхме сетили да ги принтираме, очаквайки да си ги види от там. Човекът явно си е натоварен и се бавят малко нещата. Аз не исках да досаждам, защото така или иначе трябваше да чакам  около седмица до следващ преглед и тогава да коментираме резултати и не ми беше особено спешно да ги виждам. Дори не сме коментирали резултатите, но за сега предписанията са ясни. Ще го тормозя лично след пол тест Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 419
Уф, откъде да му видя имейла- хич не мога да чакам така, нервно ми е едно такова, пък и знам ли ще ми се да видя да не би тази прословута имунология не е причина за а. Абе искам просто някои отговори да получа  newsm78
Пък и той каза, че ще ги прати вторник и затова все ги чакам.

Общи условия

Активация на акаунт