Звездни компромати 263 част

  • 79 786
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Koлиенцата по врата наистина се завръщат. От този тип също - http://cdn-lg.dollskill.com/media/catalog/product/cache/1/image/ … ssa_Mooney__3.jpg Аз вече се сдобих с няколко и с кеф си ги нося, даже сега ме кефят повече отколкото преди. На английски на плетеното му казват choker.

# 721
  • Мнения: 4 115
 През лятото чуждите туристки носеха такива, както и златни "татуировки". На мен много ретро ми изглеждаха, а то си било тренд Simple Smile

# 722
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Деведесетарски полъх има от известно време в модата, като Кайли Дженър се постара доста в тази насока Simple Smile
Но специлано златните татута по кожата и косата мен лично не ме кефят:)

# 723
  • Мнения: 11 549
Момичета, вие щерки нямате ли ?!  Още в началото на годината тези герданчета бяха мн. актулни, даже вече са демоде !   Grinning

# 724

Общи условия

Активация на акаунт