Звездни компромати 263 част

  • 79 798
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ох, с тая пльосната Венета в ъглото горе, помислих, че огромен неин портрет виси на стената над дивана. Но и да беше, пак щеше да "се върже" с всичко останало  Mr. Green

Ужас е у Венета. Дано сега, като вземе парите от Е. Минчев да направи ремонт Mr. Green

 Joy

Аз исках да напиша нещо, ама ме достраша да не ѝ оправям аз друга някоя стая после  Laughing

# 61
  • Мнения: 876
Значи идвам да ви кажа, че нямате грам въобращение и не разбрахте, че всъщност Ким е маскирана като.... себе си! Това и е костюма!

# 62
  • Мнения: X
Винаги съм се чудила с какъв акъл е кръстила детето си Патрик таз Венета. Като й видях къщата разбрах. Rolling Eyes

# 63
# 64
  • Мнения: 34 810
Разкрач, ама е с боти Плейн! Mr. Green Whistling

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Много готини хелуински снимки на "звездите". Хайди както винаги е супер оригинална  Grinning

# 66
  • Мнения: 557
Аз пък се възхитих на перфектния тен на Адриана! Всъщност, тя често качва снимки след тренировка, да не би и тази да е такава? След интензивен спорт, лицето винаги е много свежо  Flutter

И аз мисля, че Ким е маскирана като себе си по време на предишната бременност, понеже с тази рокля направи голям фурор  Laughing Sunglasses

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 29 014
Е, аз съм виждала само терасата, доматитО, басейна и мнооогото книги на Венета Flutter
златото  Money http://hotarena.net/userfiles/content/16667/original/veneta-0.jpg
Аз не съм виждала книгите Simple Smile Моля! Praynig

# 68
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756

 Shocked В тоз разкрач мо'е се проврат в колонка по един всички глигани от темата, със се анцузите си. Whistling

# 69
# 70
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 033

Оууу, ботите ми харесват.
Фотографът да не прави корекциите на краката толкова явни...
  Mr. Green

# 71
  • Мнения: X

Оууу, ботите ми харесват.
Фотографът да не прави корекциите на краката толкова явни...
 Mr. Green
Само краката ли, а за лявата ръка какво ще кажеш - все едно са й отрязани пръстите? Фонът също ме хвърли в размисъл...Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 01 ное 2015, 23:36 от Анонимен

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 30 656
много неестествена поза,голям разкрач,а ръцете отзад и двете,а бедрата дъъълги до сливиците...мечтай си  Николетооо

# 73
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Е, аз съм виждала само терасата, доматитО, басейна и мнооогото книги на Венета Flutter
златото  Money http://hotarena.net/userfiles/content/16667/original/veneta-0.jpg
Въх!
В първия момент помислих,
че е принтирала собствения си лик и полегнали телеса
на фототапет и го е залепила на стената.

# 74
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не й давай идеи, моля те!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт