Отговори
# 60
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ами то от хапчета и презервативи забравихте какво е писал автора на темата. Още на първа страница е копнал от фейсгрупата драмата си с това предаване.
А предаването си е забавление за клюкари, събират от кол и въже леко ненормални и ги пускат да се излагат по ТВ, а предаването събира рейтинг. Sunglasses

# 61
  • София
  • Мнения: 17 595
А-ха. А какво общо има със съдебната система? В смисъл, съдят ли се, подсъдими ли са, или просто името е произволно избрано?

ПП
Не й обръщай внимание на Лилянка, на нея мисия в живота й е да се заяжда за каквото и да е, предполагам, че извън мрежата няма никакви забавления...  Whistling Най-добрата стратегия1 е просто да се игнорират постовете й, белким й омръзне, като никой не й се вързва.

# 62
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Кати, мисля, че го дават предаването всяка седмица - събота или неделя. Виж по програма как е и изгледай поне част от някой епизод, може и по нета да видиш някое старо предаване. Съдят се наужким, ама скандалите са...

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Виж по програма как е и изгледай поне част от някой епизод, може и по нета да видиш някое старо предаване. ...

Няма никакъв шанс това да се случи. Ако може да го сдъвчеш и поднесеш на готово.

# 64
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
...Виж по програма как е и изгледай поне част от някой епизод, може и по нета да видиш някое старо предаване. ...

Няма никакъв шанс това да се случи. Ако може да го сдъвчеш и поднесеш на готово.
Няма нищо да сдъвквам на никого, предаванията са общодосттъпни, ако някой има желание да се ограмоти, ще намери начин.
То от това предаване излезе лафа - млад меринджей. Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 17 595

А, мерси - аз само това исках да разбера, ако бяха истински съдебни процеси вероятно щях да се разровя и да полюбопитствам, но "на ужким" са ми скучни - имаше една такава поредица по ОРТ, и там бяха досадни. Не са в моя стил. Има една поредица по... уф, в момента не мога да включа по коя телевизия баха, "Съдя Джуди" - там са истински процеси, голям смях пада като ги гледам за какви абсурдни неща се съдят...  Party Направо втрещяващо.
ПП
И е по канал, по който реклами, освен на собствени предстоящи предавания, изобщо няма  : Wink peace:


ППП
Лилянка така и не можа да проумее, че форумът е за споделяне на информация, не за четене на Лилини оценки... и няма надежда да го вдене някога - няма смисъл й се отговаря.

Последна редакция: чт, 19 ное 2015, 11:10 от katiABV

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз споделям информацията, която съм получила в други теми, че Кати не чете, ако я пратят да чете и не търси нищо странично. Чака наготово някой да ѝ каже.
Тази информация би спестила нерви и време на потребителите да ѝ обясняват къде и как да си намери информацията, защото тя няма да го направи. Изпитано е многократно.

# 67
  • Мнения: 9 413
Ceca,
"Съдебен спор" не гледам, но лично аз бях възмутена, че предаването на Слави Трифонов се повтаря в 12.00 ч. на обяд. Това си е предаване за след 22.30 ч., има си и съответния език, шеги и т.н. и според мен въобще не е за 12 на обяд, дори в делнични дни. От 1 година не гледам телевизия в БГ, така че, ако информацията ми е вече стара и не го повтарят на обяд, моля да ме извините.

# 68
  • Мнения: 2 352
Ами смятам, да. Смятам и че трябва да се махнат малоумни и откровено вредни реклами. Не говоря за кренвирши и маргарин, а за хормонални препарати като Ескапел, например. Активното му рекламиране като "100 % сигурна защита от нежелана бременност" какво казва на неопитната тийнейджърка - няма проблем, гълтай хапчето и нямаш грижи?!
Онази за "Гъбички ли имам или бактерии" ми е любимата в момента. Лекарите трябва да бъдат забранени. Не може те така да вредят на рекламния гений с прегледи и изследвания.  Tired

# 69
  • София
  • Мнения: 17 595
Внимавание!!! НЕ показвайте това на децата си!!! Опасност! Може да поискат, не дай Боже, и те да пеят!



 smile3538 smile3517 341uu

Общи условия

Активация на акаунт