Перилни препарати и омекотители - 35

  • 55 355
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11 658
Ако отговорът е насочен към мен,въпросът ми е малко по-различен.Но предвид факта,че отскоро чета тази тема,това инфо за разликата между пликовете и тубите на Сано ми е много полезно. Peace

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Да,видях и се дописах  Grinning :
Цитат
Just,сега видях че си писала,но моя коментар не е към твоя пост.И на мен ще ми е интересно да прочета ако някой отговори.

# 707
  • Мнения: X
Приличаш ми на Жармен...
Мила Тета аз никога не пиша анонимно ,ако желаеш да попитаме модератор или админ дали аз съм написала това?
 Омекотители не ползвам само в последно време Бинго Софт - но и него в минимално количество имам алергия.
  И намирам за доста грозно да ми приписвате какви ли не думи и так далее .
   Ако не харесам нещо ще си го напиша ясно и направо - точно и затова дразня .
  Кауфланд ми е далеч и не пазарувам от там и следователно дали има Бинго там или не - те ме вълнува.
Важно е да го намеря в близост до мен.
 А Омо ако пуснат ХХL в Лидл ще пробвам , защото имам доверие на приятелката която ми го похвали.
  Ако открия по -добър по моите критерии прах или препарат пак ще си напиша мнението - не съм сляп фен на марки или не държа да ми е супер евтино и да пиша ей така .
Няма смисъл да Ви отговарям,ама не съм Жармен. Толкова ли е важно кой е казал, че не е очарован от Сано. а и не съм писала нищо възхваляващо за Бинго-то  Grinning Grinning Grinning
Купих го и него(омекотителят стар и найт), като изсъхнат дрехите няма и следа от аромата.
Аз грам не държа да има силен аромат и като изсъхнат усещам аромата - омекотител Стари найт не съм купувала тежък ми е аромата и затова се радвам даже че не остава силен такъв след изсъхване.
  Като сложа нормално количество от омекотителя Бинго Софт ме боли глава и затова ползвам в минимални количества.

# 708
  • София
  • Мнения: 38 211
Интересно! Аз ползвам бяло Сано в плик вече месец. Слагам даже по-малко - 30-50 мл. Чаршафите и хавлиите миришат дълго и силно. По принцип не обичам да го усещам много по дрехи, но и тениските на ММ ухаят.
Пера с прах Ариел.

# 709
  • София
  • Мнения: 11 658
Ариел в съчетание със Сано Максима-бял омекотител дава невероятен аромат,дори и при носене на дрехите.

# 710
  • Мнения: X
Може ли снимка или линк към това Сано ?
 

# 711
# 712
  • Мнения: X
Не ми се отвори - излиза това Извините, запрашиваемая вами страница не найдена.

# 713
  • София
  • Мнения: 38 211

Оправих го. Малкия ми натиска клавишите. Mr. Green

# 714
  • Варна
  • Мнения: 250
Вчера занесох немски Ариел на приятел, и той ме накара да гледам това ( но не схванах смисъла ) :

https://www.youtube.com/watch?v=a9jCmEGsE_4
"Връщайте този прах" Simple Smile)))

Малко настроение никога не е излишно в натоварена тема.Относно омекотителите Сано в плик - излизат наистина доста скъпи са много по-нетрайни от концентрирания, в 1Л бутилка.Да не говорим, че не виждам коя пералня побира 200 мл омекотител ?! Дори на чисто нови перални отделението едва побира 100 мл.

# 715
  • Мнения: 5 207
Аз от Сано-то в пликовете, който е изобщо не съм доволна като трайност. Хем слагам 100мл. За момента от син,лилав и бадем ленор съм супер доволна. Също така и от Юмош с парфюма, уникално силен и траен аромат.
Преди пролетта перях с Максима плик (и праха на DM, ако е от значение) и сега като вадя постепенно дрехите, миришат на него след 6 месеца престой в гардероба. Но и преди е имало мнения от хора, че не им е траен този омекотител, така че не се учудвам.
Но ми направи впечатление за Ленор бадемово масло. Душих го в Елитис и страшно ми хареса ароматът от бутилката, но ми се стори малко слаб пък и е много голяма разфасовката и хич не ми се рискуваха 7 лева. Има още два вида Ленор сензитив - един с памук също много ми хареса; той беше доста по-силен.

# 716
  • Мнения: X
Ленор Бадем го купих понеже е снзитив, и на мен ми се стори супер лек и слаб аромата, обаче като взех да го ползвам, мирише доста силно, даже и след по-дълъг престой в гардероба на дрехите. Явно при всеки е различно и праха сигурно е от значение. А наскоро прах с течен персил лавандула и сложих Малиция лилав омекотител(пак лавандула), казвам ви няма такъв аромат силен и траен. Но е за хора, които им допада аромата на лавандула. Снимах ги да кача, но не знам как се качва снимка.

# 717
  • Мнения: X
Хайде в НОВАТА ТЕМА Hug и бъдете позитивни. bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт