Перилни препарати и омекотители - 35

  • 55 441
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 68 647
За бяло, за бяло...Омото.

# 691
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
За бяло, за бяло...Омото.
Да де, то и аз си го ползвам за бяло, но след поста й за Ариел за бяло, се зачудих дали не ползва ОМО за цветно... Както и да е.

# 692
  • Мнения: 68 647
А, не ми се вярва...тя просто преразказа какво се е коментирало в темата, по отношение съдържанието на праховете.

Аз новото Омо така и не съм го пробвала. От старото бях взела три пакета на около 4,50 лв , но новото не го виждам да падне на това ниво, и ще си карам на прах Ариел с ленор за беличкото Peace

В тази връзка, освен в Лили дрогерии, където Ариела в момента е на 7.80 лв, има ли на друго място изгодно?
На Кауфланд промоцията умишлено я пропуснах, че 70 пранета наведнъж ми е множко...

# 693
  • Мнения: 13 545
В Т-маркет в момента има промоция 2 кутии капсули Ариел за 13,99.

# 694
  • София
  • Мнения: 3 845
Няма ли да пуснат малки опаковки от това ОМО? Рядко имам бяло пране и ползвам Ариел в малка кутийка, но ароматът му е убийствен за мен. Искам нещо друго...
Апропо, в София продължава да няма Ариел за цветно в малки кутийки. Явно вече не зареждат.

# 695
  • Мнения: 5 207
'Кафе с мед', учудваш ме.

# 696
  • Мнения: 5 160
Вчера занесох немски Ариел на приятел, и той ме накара да гледам това ( но не схванах смисъла ) :

https://www.youtube.com/watch?v=a9jCmEGsE_4
"Връщайте този прах" Simple Smile)))

# 697
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
'Кафе с мед', учудваш ме.
Честно, зачудих се за момент Crazy.

# 698
  • Мнения: X
Аз от Сано-то в пликовете, който е изобщо не съм доволна като трайност. Хем слагам 100мл. За момента от син,лилав и бадем ленор съм супер доволна. Също така и от Юмош с парфюма, уникално силен и траен аромат.

# 699
  • Мнения: 68 647
Аз от Сано-то в пликовете, който е изобщо не съм доволна като трайност. Хем слагам 100мл. За момента от син,лилав и бадем ленор съм супер доволна. Също така и от Юмош с парфюма, уникално силен и траен аромат.

И защо анонимно го пускаш този пост, не ми е ясно.
А Саното че трае, трае Peace

# 700
  • Мнения: X
Мисля, че имам право на мнение и не е  важно анонимно ли е или не, а и така съм преценила, понеже има доста заядливи хора,които не уважават мнението на другите. Както няколко човека са доволни, така аз не съм. Писах аз от кое съм доволна.

# 701
  • Мнения: 68 647
Приличаш ми на Жармен...

# 702
  • Мнения: X
Няма смисъл да Ви отговарям,ама не съм Жармен. Толкова ли е важно кой е казал, че не е очарован от Сано. а и не съм писала нищо възхваляващо за Бинго-то  Grinning Grinning Grinning
Купих го и него(омекотителят стар и найт), като изсъхнат дрехите няма и следа от аромата.

# 703
  • София
  • Мнения: 11 707
Купувала съм омекотител на Сано и в туби от 2 или 4 литра и в пликовете.Учудва ме,че след като изсъхнат дрехите нямат аромат.Може би зависи от комбинацията с препарата за пране.

Пак да попитам предвид това,че Сано е израелски продукт има ли разлика между омекотителя,който се продава в нашата магазинна мрежа и този,който се предлага в магазините за паралелен внос?Някой дали е установил такава?

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ние вече сме коментирали,че между Сано в пликовете и Сано в бутилките има разлика.Като разликата е в крайния резултат.За състава не знам.
Just,сега видях че си писала,но моя коментар не е към твоя пост.И на мен ще ми е интересно да прочета ако някой отговори.

Общи условия

Активация на акаунт