да обсъдим и този мъж ...

  • 19 935
  • 246
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 30 802
Имах проблем с гнусните дънки...пера ги всеки ден, просто си взех повече чифтове.

# 181
  • Мнения: 663
Взимай отпуска и замини на спа, поне седмица. Остави ги сами да видиш как ще се оправят. Simple Smile

# 182
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Разбира се, че се дразня на моменти, но се питам- мога ли да реша въпроса с прагматични похвати, вместо да набивам канчето на мъжа. В повечето случаи искам решение на проблема, а не повече контрол върху партньора.
Абсолютно. И вместо да искам да обсъждам ТОЗИ (явно не твоя, или моя, ами този) мъж с цял форум, обсъждам дразненията си с него. Както и между другото, прави той. Дразни го нещо-казва ми. Ама дали е нещо в мен, дали в децата или в кучето, не търчи да пуска тема в бг-тати, ами се обръща към бг жена си. Не си представям, честно, как ще живея с някого сума ти години и изведнъж ще започне да ме дразни с неща, които всъщност, винаги е правил.
Кога стана по-лесно, просто да мрънкаш от половинката си на непознати, отколкото да обсъдите двамата какво ви мъчи и да намерите начин да го решите?!

# 183
  • София
  • Мнения: 24 839
Имах проблем с гнусните дънки...пера ги всеки ден, просто си взех повече чифтове.
Стига, бе! newsm78
Къпеш се сутрин, обуваш дънките, прибираш се след обяд, събуваш ги и ги пращаш в пералнята? Crazy

# 184
  • Мнения: 30 802
Имах проблем с гнусните дънки...пера ги всеки ден, просто си взех повече чифтове.
Стига, бе! newsm78
Къпеш се сутрин, обуваш дънките, прибираш се след обяд, събуваш ги и ги пращаш в пералнята? Crazy

Ми да, сега съм по майчинство и с една разходка дрехите стават на ужас. Та затова се снабдих с не особено претенциозни дънки за всеки ден. Иначе ако бяха някакви специални, тях ги проветрявам на балкона.

# 185
  • Мнения: 89
Абсолютно. И вместо да искам да обсъждам ТОЗИ (явно не твоя, или моя, ами този) мъж с цял форум, обсъждам дразненията си с него. Както и между другото, прави той. Дразни го нещо-казва ми. Ама дали е нещо в мен, дали в децата или в кучето, не търчи да пуска тема в бг-тати, ами се обръща към бг жена си. Не си представям, честно, как ще живея с някого сума ти години и изведнъж ще започне да ме дразни с неща, които всъщност, винаги е правил.
Кога стана по-лесно, просто да мрънкаш от половинката си на непознати, отколкото да обсъдите двамата какво ви мъчи и да намерите начин да го решите?!

ти с 2500 публикации ми говориш на мен (с 36), че обсъждам с цял форум !?

а ти какво правиш тук?

И това, че обсъждам тук автоматично значи ли, че не обсъждам и с него?

# 186
  • Мнения: 30 802
Мъжът- нула номер, да не ръси косми:) и за наказание:)

# 187
  • Мнения: 663
Мъжът- нула номер, да не ръси косми:) и за наказание:)
Хахаха, моя природата го наказа, отдавна му изпопадаха керемидите...

# 188
  • София
  • Мнения: 11 514
Имах проблем с гнусните дънки...пера ги всеки ден, просто си взех повече чифтове.
Стига, бе! newsm78
Къпеш се сутрин, обуваш дънките, прибираш се след обяд, събуваш ги и ги пращаш в пералнята? Crazy

Ми да, сега съм по майчинство и с една разходка дрехите стават на ужас. Та затова се снабдих с не особено претенциозни дънки за всеки ден. Иначе ако бяха някакви специални, тях ги проветрявам на балкона.
Кхъмм, мамасит! От какво точно проветряш дънките на балкона след 1 излизане/разходка? Да не тичате с найлони?

# 189
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ей, няма какво да кажеш и се заяждаш. Добре, аз в този форум съм от години и се включвам по чужди казуси. Мъжа си не разнасям, нито децата си. Мога да споделя това-онова, но по нечия тема, а не с цел да злепоставям семейството си.

# 190
  • Мнения: 89
смятам, че и аз не злепоставям моето. не съм сложила снимки на никого, не съм разкрила дори пола на децата си, а също и възрастта им, доколкото е възможно, именно за да не ги злепоставям.

то пък за какво иначе е този форум "Семейни Отношения" тогава?

# 191
  • Мнения: 2 695
Добре го пообсъдихме твой муж.
И сега накъде?
Това с нулата номер и на мен ми дойде като идея, но реших да не е много грубо.
Най-жалкото в цялата картинка, е че мъжа ти явно те обича и след 15 години брак, каквато си сприхава... а теб това изобщо не те топли. Само дребните битовизми ти вдигат кръвното.
А може пък и да си се убедила, че мъжа до теб е достатъчно добър Simple Smile

п.п. освен дънките, за тях разбрахме....  тениски, блузи, ризи... всичко ли след първото обличане е по земята сгънато в кози стил?

# 192
  • Мнения: 89

п.п. освен дънките, за тях разбрахме....  тениски, блузи, ризи... всичко ли след първото обличане е по земята сгънато в кози стил?

много се изложи с този въпрос Simple Smile
тениските и блузkите са в кози стил в коша за пране след първото обличане.
а си седнал за пръски от кафе по плота да говориш, докато носените ти дрешки са грижливо сгънати в гардероба наравно с чистите такива )))
евала!

# 193
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
White Sand, по-добре мъжът ти леко да неглижира хигиената и реда, отколкото да върви след теб и да ти намира кусури...я 2 капки кафе, я цял косъм на мивката, я петно на прозореца и о, ужас - забравена торба с боклук  Mr. Green

# 194
  • Мнения: 2 695

п.п. освен дънките, за тях разбрахме....  тениски, блузи, ризи... всичко ли след първото обличане е по земята сгънато в кози стил?

много се изложи с този въпрос Simple Smile
тениските и блузkите са в кози стил в коша за пране след първото обличане.
а си седнал за пръски от кафе по плота да говориш, докато носените ти дрешки са грижливо сгънати в гардероба наравно с чистите такива )))
евала!

Не работя тежък физически труд и ходя на работа с кола. Стиснат съм на потене. При условие, че тениската все още мирише на свежо не я пера. Прибира се на закачалка в гардероба, за да не я гладя пак. Те щото дънките по пода, които обуваш пак са много по чисти, та не ги переш всеки път. Ако носиш някаква връхна дреха в коша ли отива или на кози пода?

Общи условия

Активация на акаунт