Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-220тема

  • 52 423
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 195
Цвети  Hug радвам се, че най-сетне те изненадаха !  Laughing

Ще повторя едни снимки, че ми се набива на очи, и не мога да го премълча!  Joy






Що ми се вижда, че  Онур не   изпуска нашата от ръце?  Wink Mr. Green Laughing
И като че ли казва "Има ли по-красива жена на света, а, а , а!!!"
 hahaha Joy Joy Joy

Шегата настрана, ама точно така - горд, ми изглежда!  Joy
И като гледах онези клипчета от Вайнето, като свърши пресконференцията, скочи като ужилен и изприпка към нея.  Laughing
А колежката  София К. ...
Неучтиво някак, ама нито веднъж не се обърна към нея!  Crossing Arms


Линка, това  държането за ръка или през кръста е стандартно за двойките на такива мероприятия - държат се, да не се загубят в навалицата. А и как да не е горд човекът, мъж й е. А ние не сме ли, дето сме само виртуално ято запленени ГБП Wink

На мене тази снимка ми говори повече. Сложих я в един аси-клуб, където бълват змии и гущери, с коментара  "не ни пука". Обикновено не коментирам във фейса, нито влизам в други теми, ама ми дойде отвътре.

И още нещо, Онур изглежда горд не само, защото е истински джентълмен (според сп.Мари Клер(, но все пак е на прожекцията на филм, в който той е ГГ.

И последно възражение: на финала на клипа Онур подминава Туба и се спира пред колега:



Мале получи се суховат отговор, придържащ се към картинките и здравия разум,  а уж съм като Надин само с 20% разум Sad.
Като съм с толкова много проценти емоции, защо ли не ме влекат "Пътеките...."  newsm78 Цвети Wink

# 706
  • Мнения: 6 546
  Здравейте! Hug
Следобед писах, писах, слагах и като пуснах поста...ръц - няма бгмама. #2gunfire
Прибрах се. С нови очила съм и мога да отговоря на любопитната тази вечер Линка. Party Онур гледа колегата, когото колежката София е прихванала през кръста. Party



  Много исках да се видя с такива рамки, но нямаше. Mr. Green



  Мислех, че разумът блика от мене,но и аз съм 50/50. Flutter Може пък да е за хубаво. Дано ме разплаче най-сетне някой филм. Grinning
  Тук може да видите забележителните дизи-двойки за 2015 г.

http://www.turkishcelebritynews.com/the-most-favorite-couples-in … -dramas-2015.html
  Хубава вечер! Hug Нищо от горното не е от загубения ми ферман следобед. Hug

# 707
  • Мнения: 10 030
Цитат
И последно възражение: на финала на клипа Онур подминава Туба и се спира пред колега:

Беше го срам да се хвърли направо в краката й!  Joy Joy Joy



И един нов клип, пари, пари...



На много хора им липсва сериала. И аз съм от тях.  Cry

# 708
# 709
  • Мнения: 2 195
Нали съм от позагубилите си голям % разум, цяла вечер се чудя какво става с по-разумните, та повтарят един и същ колаж Rolling Eyes А то се оказа, че колажите са 2. Единият не са го повторили, а другият Линка си го е сложила в подписа ooooh!

И въпреки, че мрънкам за повторенията, аз ще го направя. Много ми харесаха Peace

Цитат
И последно възражение: на финала на клипа Онур подминава Туба и се спира пред колега:

Беше го срам да се хвърли направо в краката й!  Joy Joy Joy
Не знам дали Онур потисна порива си да се хвърли в краката й, заговаряйки се с колега, ама и Туба не остана по-назад, веднага се обърна да не го изпусне от поглед Joy Joy Joy
Ама тук вече го е изпуснала:
ooooh! Това не е Онур бей, а Текин!

Ако беше вярно, че когато кихаш, някой те споменава, как ли смогват да си кажат репликите newsm78

Лека нощ Hug

# 710
  • Мнения: 4 242
Среднощен поздрав Запленени дружки

Следобед исках да влезна, но уви - нямаше достъп до форума  Sunglasses
Затова чак сега Peace

Днешния ден е преминал под знака на отзвука от премиерата на СВ в Анталия - и още снимки на Туба и Онур, както и отзиви в пресата от случилото се снощи в Анталия.  Благодаря на всички ви, че сте сложили всичко още горещо тук, така че някои като мен да можем набързо да се ориентираме за случилото се през деня Баги, Вичи,Цвети,Линка, Надин, Злати, Рали, Сабинка newsm51 smile3525 newsm51

А с някои от  новите снимки на Туба някои вече са се пременили Whistling - Линка  Hug честита ти премяна.

По новия тест - и аз като Цвети  Hug се питам дали резултатите не са обърнати наопаки Wink
80% Чувства, 20% Разум  smile3555  tooth  Надин,Баги Peace заформихме 3-ката. Остава още някой да се появи и карето за бридж е готово Wink  Мислех, че съм с малко по-други проценти, ама щом теста така показва..... Whistling А пък и нали пиша в Романтични сериали.
Скрит текст:
Вы на 80% эмоциональны и на 20% рациональны.

В вашей жизни много романтики, чувств и переживаний! Это не значит, что вы совсем не руководствуетесь разумом. Просто вы предпочитаете прислушиваться к интуиции и скорее оцениваете вещи в общем и целом, а не анализируете каждую деталь. Если вы что-то любите, то вы действительно это любите и вкладываете всю душу в то, что делаете!

Слагам ви този музикален поздрав защото много ми хареса, а е и подходящ за този час на денонощието yes




За лека нощ/ по-точно за Добро утро  Wink/ ви слагам една кратка притча, която много ми хареса Peace Надявам се, че и на вас също ще се хареса и сутрешното кафе на Вичи, Цвети  Hug или някоя друга ранобудна птичка ще  ви се услади повече Heart Eyes
ПАЗЕТЕ ТОВА, КОЕТО ВИ ПОДАРЯВАТ!
Скрит текст:

В едно село живял мъдрец. Той много обичал децата и често им подарявал по нещо, но това  винаги били  много чупливи предмети.

Децата се опитвали да си играят с тях внимателно, но новите им играчки често се чупели, а те много се натъжавали. Мъдрецът отново им подарявал  играчки, но те били още по-крехки.

Веднъж родители не издържали и отишли при него:

- Вие сте мъдър и добър човек, но защо подарявате  на нашите деца такива крехки играчки? Те плачат горчиво, когато играчките им се чупят.

- Ще минат не много години – усмихнал се мъдрецът – и някой ще им подари сърцето си. Може би, с моя помощ, те ще се научат да се отнасят с  този безценен дар по-грижливо…

Нещо от мен с новите прекрасни снимки на Туба Peace




Лека нощ!  smile3524

 

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 02:02 от kanti

# 711
  • Мнения: 5 752
Здравейте HugКантиза притчата newsm10
Момичета, HugБлагодаря ви за всичко newsm10което правите.
Поздравления за всички дами Hugот нощната смяна.

Живейте, радвайте се на всеки красив миг! И вярвайте, че винаги идва и "вашето" щастие! Не забравяйте: Живота втора серия няма!
 Незабравим и успешен петък!


                             

 Някои от привичните жестове за Туба.



Нещо за Баги

Каквото и да е ,където и да е,ще бъде уловено от летящия ескадрон Laughing Laughing
 е ние ще бъдем информирани на часа.Благодаря smile3501за което.

По теста  50% Чувства, 50% Разум Линка wavey
Скрит текст:
Большинству людей очень сложно соблюдать такой баланс, а вам удалось добиться идеальной гармонии между сердцем и умом! Вы стремитесь к созданию глубоких и значимых отношений, но знаете, что любовь слепа и важно мыслить логически, кода речь идет о сердечных делах.

Честит празник на именниците Днес  празника се нарича Женска Коледа

Забрани

Жените не работят никаква женска работа. Слагат се медна питка, паничка с мед, сол, пипер, шише с вода.  Така,че днес никаква работа ,на кафе ,по разходки и най вече тук. Joy Joy

                           

Хубав и спокоен ден. bouquet

# 712
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Канти  Hug и на мен ми хареса притчата ти, а пък колажа ти... още повече  bouquet

Линка  Hug забелязах първо, че аватара ти се промени, а тази сутрин гледам, че си изцяло с нова премяна  Simple Smile Честита да ти е!

Баги  Hug благодаря ти  bouquet, че направи този колаж видим, макар и без да мърда, както е в линка, който сложих снощи. Но... и това е достатъчно, защото страхотно направен, като асоциации и цветове - на мен много ми хареса.  Simple Smile



Вичи  Hug

И... да добавя нещо, което току що ми изскочи  Wink



Хубав и много успешен ден ви желая!   Peace



п.п. Върнах се, защото...  newsm78 сънувала ли съм или Линка пак си е върнала стария аватар?  newsm78 Ама... как да е  Laughing

И на мен много нови неща ми допадат, но... засега си  hahaha държа на визията, нали  Wink ме помните така  Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 08:24 от Cveti67

# 713
  • Мнения: 4 535


 И да няма награди, снимки ще има в неделя със сигурност! Wink
Добро утро и хубав ден на всички! Hug Peace




http://www.hurriyet.com.tr/tuba-buyukustun-isimiz-oyunculuk-40022486

# 714
  • Мнения: 10 030
Добро утро!  Hug



 И да няма награди, снимки ще има в неделя със сигурност! Wink
Добро утро и хубав ден на всички! Hug Peace




http://www.hurriyet.com.tr/tuba-buyukustun-isimiz-oyunculuk-40022486

О Rolling Eyes Shocked Close знаех си аз, че има причина да не забелязваме колежката!  hahaha Joy Joy Joy

Това е на шега.  Peace
Ясно е, че с тази професия, не трябва да се преувеличават някои неща.  Peace
И Туба доста се поцелува в КРА!  Mr. Green





Хайде, приятен ден и от мен!  Hug

# 715
  • Мнения: 659
 Добро утро! Simple SmileHug

Лина, Надин, Цвети, Вичи, Hug Hug Hug



Днес е Варвара.

Честито на именниците и приятен празничен петък. bouquet

А утре, Сава.



Надин Hug



Хубав и интересен колаж. Как точно са подбрани снимките. Simple Smile Peace

Лина, Hug newsm10
Същото си го мислех и аз. Simple Smile

Канти, Hug bouquet newsm51 за поредния красив колаж и притчата.

И по теста...
Още един представител на баланса между сърцето и ума /50%/50%/. Лина, Вичи, Simple Smile

Хубав ден! Grinning Hug



# 716
  • Мнения: 6 546
  Добро утро! Hug

Хубав ден и честит празник на именниците! Hug



Wink newsm08

# 717
  • Мнения: 41 872
Добро утро от по-късно появяващите се! Laughing Hug Hug Hug



Канти Hug слушах клипа и четях притчата,а после и мислите ви в постовете! Hug

Вичи HugЦвети HugНадин HugРали Hug

Линка Hug,вчера ти честитих нов аватар,днес си със стария!Сега си сменила подписа! Laughing





Честито на именниците! bouquet

Приятен петък на всички! Hug Hug Hug

ПП повтарям снимка,но поста на Саби Hug сега изскочи пред моя! Laughing

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 09:47 от Zlatina3

# 718
# 719
  • Мнения: 10 030
Сабинка  Hug благодаря за статиите и инфото.  Peace



Пресата е пълна, дали защото филмът е интересен, или търсят търсят пикантерията, не зная.  newsm78

Ето още някои статии, надявам се не повтарям.

http://www.gazetejurnal.com.tr/ruzgarin-hatiralari-yayinda-3757.html
http://www.radikal.com.tr/kultur/dunyada-artik-kimsenin-kacacak- … m_campaign=kultur
http://www.milliyet.com.tr/sette-kari-koca-olmak-fark-etmiyor-magazin-2158056/
http://www.sabah.com.tr/akdeniz/2015/12/04/cift-kulvarda-yarisiyor

Минах ги с гугъл, не че разбрах нещо, но ми се стори, че на едно място режисьорът прави връзка с наскорошното арестуване на турски журналисти от опозицията, и филма СВ, като казва, (доколкото разбрах  Mr. Green), че дори сега истината да се затваря и прикрива, ще дойде време, и всичко ще излезе на яве. Не ми вярвайте много...  Laughing
А изобщо не се съмнявам, че филмът е с ясно изразена гражданска позиция!  Peace

Освен това пак гуги ме "светна", че при задаване на въпросите, модераторът, (или някой друг), са се пошегували с косата на Туба. Дано преведат нещо, че да разберем.  Peace
За разлика от друг път статиите визират различни неща и акцентът при всяка е различен. Да не се надяваш на турските журналисти! Този път статиите не са копи-пейст Laughing

Някъде търсят и пикантното - откровено еротични сцени имали Онур и София.  Laughing Предполагам, затова се е наложило да вземат актриса от чужбина - дали някоя от турските би се съгласила на "откровено еротични сцени"!  Laughing newsm78 Mr. Green А съм убедена, че те не са самоцел, а необходимост за разкриване образите на героите и идеята на авторите.

Феновете на Туба отговарят на предизвикателството - с безброй целувки в ТТ!  Joy Joy Joy Така де, нашето момиче няма да изостава, я... hahaha hahaha hahaha





За разтуха, един забавен тест

http://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/test-kakaya-professiya-po … he-vsego-1120610/


И, вярвате или не, аз съм си улучила професията на 100%!  Joy Joy Joy
Знаех си!  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Вам стоило бы стать инженером!
Вы обладаете отличными аналитическими и вычислительными способностями. Создание чего-либо из ничего и решение трудных задач зажигают вас. У вас есть реальная возможность достичь мастерства в том направлении, которое вы выберете. Идеальное сочетание воображения и настойчивости поможет вам добиться поставленных целей.

Съвсем накрая, една приятелка е сложила във ФБ малко от коледната украса на Париж, която Туба и момиченцата видяха. Вижте я и вие!  Peace

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт