"Прости ми" /Beni Affet/ - Тема 2

  • 106 755
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 141
Той Кемал мека Мария, все да му помогне на онова мекотело. Само да разбере какви ги надрубиха с Хандан преди време и какво направи с Бахар....  #2gunfire
Както вече казах, да вземат да се съберат всички на едно място и да си спретнат една оргия. То голямо менкане, голямо нещо ooooh!

# 16
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
А някога разбира ли се, че Хандан всъщност беше бременна от Берат?

# 17
  • Мнения: 23
 мамаКъти сърдечни благодарности за новия ни дом
 Джони, какво разбра от турския епизод. Къде е забягнала Инджи?
 Където и да е там да си седи. Мисля, че вече трябва да се случи нещо и отново да се съберат
Бахар и Кемал.
Опитах да преведа фрагмана за следващата серия с чичко гугъл,но повече се обърках.

# 18
  • Мнения: 3 058
О, изпуснах, щото пържих картофи и доде ги извадя и спра и Кемал беше прекратил разговора в колата.
Ми разбрах общо взето, че Зюхре не хареса папагалчето.  Mr. Green
А Кемал наговори една сюрия пак любовни обяснения на Бахар, че въпреки че е женен той няма да спре да я цени, че се чувства много добре, когато тя е край него, обаче тя го сиктирдоса с думите "Стига, вече сме разведени".
А той накрая и каза нещо от рода преди да си тръгне, че знае че е направил грешка като я е оставил.
О, с гугъл е много сложно, в страницата им оригиналната във фейса, нали всеки път публикуват инфо и снаха ми ми е казвала, че гугъл превежда абсолютно буквално и дори и тя, дето е туркиня се чуди гугъла какви ги дроби.  ooooh!
Там става голяма каша заради имената.
Севги, Бахар, Кадер, Умут, Ейлюл, Хасрет, Гюнеш, Демир, Инджи - всички имат превод и е ад.

Последна редакция: пт, 13 ное 2015, 08:17 от Jony222223

# 19
  • Мнения: 630
Jony, ти си гредала вчерашния епизод☺,в днешния Кемал получава инфекция и Бахар усеща,че се е случило нещо с него.Отива у тях и го намери припаднал.Доктора я видя и отиде да помогне,обаче намери снимка на Бахар на земята и я скри.После каза на Бахар да звънне на Инжи,но Бахар и затвори Simple Smile.Оня ревнува яко.Севгито каза на Шахин,че доктора е влюбен в Бахар.Той и каза,че това са глупости.Обаче за утре инфото пише,че доктора щял да каже на Шахин,че е влюбен.Дадоха как Бахар си смомня преди Кемал като е бил болен.Легна до него и каза че няма да го остави.А през това време Севгито дрънкаше за доктора.Тя ако знаеше хаха.А също Демир се обади на Инжи и и каза да се прибира.

# 20
  • Мнения: 3 058
Може, а уж си го пускам онлайн да зяпам.  newsm78 Пиша в Google star tv online и ми излиза един линк и оттам гледам.  Joy
Online:). Пиши да разказваш турските епизоди, каквото разбереш, че утре в 11:00ч. ме приемат в болницата и няма да мога да зяпам, па вече изгубих бройката на сериите и ми е сложно да ги търся.  bouquet
Брей тоя па дъртото докторче. Чак на Инджи звъннал.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 630
И аз оттам ги гледам,но първо повтарят предния епизод ☺.Леко раждане  Peace

# 22
  • Мнения: 3 058
Охо, аз даже не знаех, че дават по два и значи винаги си ги зяпам с един назад и все се чудя що нямат връзка.  Mr. Green
Благодаря.  Hug

# 23
  • Мнения: 5 215
Джониииииии, успех утре Hug Чакаме да се похвалиш Party

# 24
  • Мнения: 399
И аз благодаря за новата тема,супер е.А какво става с Умут и с Назире какво атава след смърта на берат.Чета ви тук какво разказвате за новите епизоди но тях не ги споменавате.Да не би да се зафубват някъде по трасето. 😀

# 25
  • Мнения: 2 038
Успех и от мен Джони! : bouquet
Да не избереш някое име от сериала? Hug

# 26
  • Мнения: 3 058
 Hug Благодаря Ви, много сте милички. bouquet
Назире продължава да си работи при Козан, но има млада колежка Рейхан, която е влюбена в Мурат. Нов герой е, но аз изпуснах да разбера от къде се появи, мисля си, че е брат на Ферман, но не съм сигурна. И той живее в имението.
А Умут го дават чат-пат, брадясал до уши и той някак смирен и ми се струва, че вече не е онова леке, с което тепърва ще се сблъскаме.

# 27
  • Мнения: 5 215
Джони, стига със сериала за днес, че да не объркаш името на бебето Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 141
Леко раждане и бързо възстановяване на Jony и от мен Hug
Чакам днешния епизод с нетърпение

# 29
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Прекрасна тема! Записвам се да я следя с интерес! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт