Лидл ::74::

  • 73 848
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 841
Звънче, благодаря за темата! @):-
Аз съм вече горд собственик на 2 точки. Дано са хубави дънките от четвъртък и има достатъчен брой книги.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 360
До нас откриха нов Кауфланд точно срещу ЛИДЛ , и  ходих до Лидл два пъти тази седмица ,а до Кауфланд не съм ходила.
Та днес на касата  ми върнаха по малко пари  от сметката,но аз се усетих още в магазина-нещо ме накара да погледна касовата бележка.Не бяха много пари - 2 лева ,но това не беше ми се случвало.Два три пъти ми беше излизала по висока цена на продукт и оттогава винаги си гледам касовата още в магазина.

# 32
  • Мнения: 1 937
А аз се чудих защо не пишете в темата. Mr. Green
Запис с 2 точки от днес. bouquet

# 33
  • Мнения: 9 481
Някой търсеше правоъгълни кутии за сладки (к-т 3бр., метални, има и кръгли..в Метро ще има от 19.11. за 11.99лв най-голямата е с р-р : 26х18х9см

# 34
  • Мнения: X
  Станах голям фен на гушанската боза със захар  Joy 

# 35
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Някой ако види перфоратор звезда в София, нека пише.

# 36
  • Мнения: 493
Взех си ножовете за зеленчици, дано излязат сполучливи

# 37
  • София
  • Мнения: 3 611
Странно, че ще пускат зюмбюли в саксийка. Обикновено това става през пролетта. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 6 713
Благодаря за темата! bouquet
Да похваля фъджа от делукс серията (взех с масло и кленов сироп), ммм страхотни, на вкус ми напомнят на  бонбони Лакта от едно време. Peace

# 39
  • Мнения: 9 481
NOVA издирва мъж, загубил голяма сума пари в ЛИДЛ-има запис на сайта им.
Мацки, ако това е някой от вашите мъже-бегом натам Wink
Mr. Green

# 40
  • Мнения: 47 981
Взех книгата,  е страхотна е!  Дебели страници,  красиво оформление,  много съм доволна! 

# 41
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Не сме ходили тези дни, макар че исках да видя ножовете. Записвам се да ви следя. Книгата едва ли ще я докопам  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 750
Звънче, благодаря за темата bouquet

Утре ще ходим и ние да видим дървените играчки, дано се сдобием с някоя друга точка Mr. Green
Някой няма ли в повече да даде Laughing

# 43
  • Мнения: 1 230
Звънче  bouquet  Wink
Аз не бях ходила отдавна на пазар, вчера сдобих една точка. Нямам зор за книгата, но бих се радвала да я имам.
Утре ще ходя за мъжките блузи.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз им се чудя на тези зюмбюли по това време.На мен ми трябват луковици.

Общи условия

Активация на акаунт