Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 44

  • 49 127
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Джуджа, от сайта на Н&М може само онлайн да се поръчва.
Готини облаци.

# 121
  • Мнения: 255
Още не съм приключила с дребните неща по нашия ремонт и вече ми стои диван за претапициране  Sad. Купихме го преди 4 години, еко кожа, която почна да се лющи. Аз съм виновна, защото в началото го бършех с парцал, но беше много трудоемко и един ден хванах една гъба за чинии, та с меката страна и веро взе, че лъсна, стана като чисто нов. Така го "прах" няколко пъти, обаче не се светнах да го омазнявам след това с нещо специално за кожа и се пресуши, напука и сега му капе кожата много грозно. Мислите ли, че освен да се смени дамаската, може да се промени и формата на дивана. Сега има стабилна облегалка, подплатена с дунапрен, зад който има дъска за гръб на дивана. Дали може според вас да не се тапицира толкова дебело с дунапрен облегалката и да се направят допълнително възглавници.
Помня, че имаше препоръки за такъв тип услуги, но не съм запазвала нищо. Ще снимам дивана да ми давате идеи за дамаска, сега е бял, но се замислям за нещо друго.

# 122
  • Мнения: X


И да кажа, че ви се чудя на ентусиазма....маси за по 30 човека, апартаменти по 400 квадрата...това за мен е чист мазохизъм Mr. Green
Аз обичам маса за двама, свещи, винце, малко хапване, сладка музика, огън в камината и .....
Скрит текст:
бурен секс
Twisted Evil


А де. И аз това написах ,но ...
Писах как завиждам на Боги за масите за 4-6 човека и как ми се искат партита само на възрастни ,с джаз, коктейли и без деца ,но няма да ме огрее в близките 10 години ..

Иначе съм на 100 % за твоята рецепта за маса ,но такава ни е всяка вечер двамата ,аз говоря когато трябва да поканим и гости и там  не върви  Heart Eyes

Боги , страшен син цвят на кабинета . И като гледам си с моя стил на подготовка ,само където сме само аз и мъжа ми Wink

Г-це Д. много уютен този балкон .Чак на мен ми с се прииска да дойда на по винце .  bouquet

# 123
  • Мнения: 435
Една цветна кухня, не е точно жълто, но на мен ми харесва.
Скрит текст:

# 124
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 871
А аз съм точно противоположност на Боги. За последното парти изпратих мъжа и детето за 6 часа извън къщи и успях да изчистя и да приготвя всичко + да си доушия туту-то. Реших, че вече така ще действам, иначе само ми се пречкат из краката Mr. Green

# 125
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Една цветна кухня, не е точно жълто, но на мен ми харесва.
Скрит текст:
Напоследък се заглеждам точно в кухни с Г-образно цветово разположение. Визуално се измества центърът, а и малкият кухненски ред изглежда по-голям.

# 126
  • София
  • Мнения: 2 995
Кухни в navy (тъмносиньо?).
Все повече започва да ми харесва идеята, чудесно се окомплектова с мед или месинг  Simple Smile

Ах да, и без шкафче над хладилника. При свободностоящ хладилник, на мен ми изглежда малко нелепо, независимо от дълбочината.





# 127
  • Мнения: 677
Г-це, страхотно Heart Eyes
Ти си фотографът на темата!
Това в голямата саксия какво е? Другото на масата е ерика, нали...

Джуджа, ако диванът ти не е нещо специално, изобщо не си заслужава претапицирането. Направено от професионалист е доста скъпо начинание. В Икеа има евтини и не лоши дивани.

А аз съм виждала на Богиня и масите, и кабинета. Имам си ги в папка, съхранени за вечни времена Heart Eyes

Следващата ми кухня Laughing ще е като първата показана от Асос.

Я кажете, Богиня и Блу, с каква боя боядисвахте шкафовете си?

# 128
  • Мнения: 6 015

Doris  ще го нарисувам и ще ти го пратя на лични. Аз вече го сложих под45 градуса

Блу, на рисунката поне е на 90 градуса, в действителност различно ли е  newsm78 Интересно изглежда  Wink
Аз тъкмо влизах да кажа, че няма проблем за снимките, разбира се, но съм ги показвала, ето Дорис се сети, че ги е гледала  Wink

Да сондирам мнения  Grinning - как ви се виждат  подобни рафтчета за една ниша в стената, предвидена за библиотека? Евентуално с някакъв семпъл тапет отзад, за гръб  newsm78

Госпожице, прекрасно  Heart Eyes И аз имам една Ерика, ама започнаха да й съхнат топченцата, а пък ми е в плановете за украса по Коледа. Дано задържи още малко...
За шкаф над хладилник съм твърдо на мнението на Асос. Но пък ако мястото е силно ограничено, сигурно е полезно да има място за съхранение и там.

# 129
  • София
  • Мнения: 1 390
Джуджа, с толкова много гости впрягам всичката налична работна сила. Баща ми бели зеленчуци и служи за момче за всичко, майка ми реже под зоркото ми око, свекърва ми прави агнето, аз надзиравам и напътствам, малко крещя, а Богиньов се упражнява като буфер и върши всичките работи по сглобяване на маси, редене на столове, сгъване на салфетки, вадене на чинии, бърсане, подреждане на приборите, повторно подреждане понеже е объркал реда. Свекър ми междувременно се мотае в цялата тази лудница и ни вика да гледаме дали правилно е закачил знамето. Аз изпадам в истерия и крещя.

Четох, препрочетох и установих, че Богиньов върши най-много работа! bowuu Всички останали кулинарстват, Богиня освен че явно е усвоила до съвършенство кресчендото, какво друго прави? Ммм?  Wink Wink Wink

# 130
  • София
  • Мнения: 2 995
Ваяна, то мениджърските услуги неслучайно са най-скъпи.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 390
Г-це, ама ти не знаеше ли че градинарството си е малко разорение  Laughing Особено като те обсеби, чувствително ще посегне на бюджета ти и ще напълни къщата ти. Не се увличай неконтролирано като мен, че няма спиране...
А следнощната чаша вино е красота и мехлем за очите. Все така ни радвай с прекрасни снимки, всички оценяваме красотата  bouquet

# 132
  • София
  • Мнения: 1 390
Ваяна, то мениджърските услуги неслучайно са най-скъпи.

Знам, знам, но нещо ми е петъчно ведро и закачливо. Имам едни идеи за уикенда, ако се получат ще покажа  Simple Smile

# 133
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Blue проблесна ми! Разбрах идеята и ще стане много интересно!

Двата шкафа червени не мога да сравня, различни са ми стилово доста, но и двата са много хубави.

Аз писах да ми пратят размери за едни вехтории в олх, но не са и не настоявам защото съм една вехтошарка и събирачка Embarassed
Скрит текст:

# 134
  • Варна
  • Мнения: 916
Джуджа, от НМ имам някой неща вече. Не са никак зле. Калъфка за възглавница, свещници, покривка, коледни играчки. Хубави са и като качество са приемливи. За килимчетата и аз им се чудя, но все не смея да поръчам, да не би да са някакви такива платнени.

Г-це, много хубави композиции и снимки правиш. Браво!

Как си представяте моята дневна в отровно зелено? Нещо като цветът на Блу, но в неправилния нюанс. Защото съседът под мен ще се нанася и дневната му е в този цвят. Любипатна съм за крайният резултат.  Mr. Green

Кухните в тъмно синьо са  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като за първа кухня играх на сигурно и си е бяла, но при следващата може и да имам смелост и да я направя синя.

Общи условия

Активация на акаунт