КолонХелп – 100% натурален продукт, 0% химия! Участвайте и спечелете!

  • 8 615
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Да, имам стомашни проблеми и то покрай кърменето сега.Колкото и вода да пия не отшумяват.Като цяло нищо не помага и съм в търсене на ефикасен продукт,  който и да е безопасен.

# 16
  • Мнения: 87
От няколко години започнах чест прием на  лекарства и хормони и от тогава ми се подува корема. Не съм прилагала лечение за това, но вече започвам да се замислям. Наблягам на консумация от плодове и зеленчуци.

# 17
  • Мнения: 1 817
Храносмилателните ми проблеми се дължат на бързото ми ядене. От малка съм си такава. Помня, че дори баща ми ми е казвал, че ще си навлека проблеми с такова бързо ядене, че трябва да се дъвка по еди колко си пъти и прочие... Ами не се промениха хранителните ми навици и естествено и проблемите ми се засилиха. Нямам време обаче да се боря с тях, защото цялото ми ежедневие е около малкия... Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 028
Да,  затова включих в менюто си пълнозърнести храни и ядки, опитвам да ям повече плодове и да не ям много различни храни на едно хранене.

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Да, справям се с приема на повече вода, повече движение, повече плодове.

# 20
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
от години се боря с храносмилането , пия топла вода сутрин , което засега действа най добре
също така ям много зеленчуци , богати на фибри

# 21
  • София
  • Мнения: 2 098
Да!  Sad Когато имам такива проблеми, сменям храната с по-здравословна и пия билки.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 056
По много начини се опитвам да се справя с подутия корем и нередовното ходене до тоалетната, защото ми е голям проблем пиене на много вода, зелен чай, плодове. Дори съм си взела Колонхелп, но съм много нередовна в приемането му и затова няма ефект.  Crazy

# 23
  • Мнения: 6 017
Да, затова гледам да се храня здравословно.

# 24
  • Мнения: 252
За съжаление често се сблъсквам с храносмилателни проблеми - подуване, киселини. Справям се най-често с ограничаване на приема на храни, които ги предизвикват. Също така с различни чайове, подпомагащи храносмилането. Избягвам приема на медикаменти.

# 25
  • София
  • Мнения: 574
Да,пия зелен чай и мента,и омега 3,не ям някой храни

# 26
  • Мнения: 504
Консумирам повече вода, включвам зеления чай. Понякога и пробиотици

# 27
  • Мнения: 63
Да, много често .Пробвам с топла вода с лимон на гладно, повече вода през деня.Ако това не помогне пия билков чай Сание , той помага със сигурност.

# 28
  • Мнения: 10 547
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?

Пия чай от мента, ям круши и/или портокали.

# 29
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 080
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?
 Слава Богу, не съм имала сериозни здравословни проблеми (дано и да нямам), не ми се налага да пия зелен чай и изключително рядко взимам някакъв пробиотик, за сметка на това консумирам доста зеленчуци, плодове  и по-течна храна, почти всеки ден хапвам по няколко натурални сушени сини сливи.

Общи условия

Активация на акаунт