КолонХелп – 100% натурален продукт, 0% химия! Участвайте и спечелете!

  • 8 616
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 834
За мен да имаш запек е нещо нормално. Уж се храня балансирано и не преяждам, хапвам си и смляно леноно семе, но засега нямам напредък. Разчитам на организма си и неговия ритъм. Има моменти, в които ще се пръсна, но с помощта на ранитидин донякъде оправям нещата.

# 31
  • Мнения: 667
Да имам проблеми.Справям се доколкото мога да кажа с зелен чай и киви.Но явно организма ми е привикнал вече към тях.И не всеки път ми помагат.С удоволствие мога да изпробвам вашият продукт!

# 32
  • Мнения: 1 002
Често имам проблеми със стомаха,и гледам да избягвам храни които ми дразнят,и увеличавам приема на плодове,фрешове и вода.

# 33
  • Мнения: 874
Все още не съм имал проблеми!  Hug

# 34
  • велико търново
  • Мнения: 588
Да сблъсвала съм се.
Справям се трудно и с удоволствие бих пробвала колон хелп 100%натурален продукт.

# 35
  • София
  • Мнения: 803
Да, имам подуване, тежест, газове, понякога болки в стомаха
Досега съм се справяла внимание към храненето, пробиотици, чай мента, джинджифил, босилек, пробиотици, овесени трици, ленено семе, пиене на повече течности и консумиране на плодове.

# 36
  • Мнения: 1 994
Когато имам храносмилателни проблеми, пия повече вода, билков чай и минавам на лека храна.

# 37
  • Мнения: 3 546
От години се боря с храносмилането, всяка седмица си обещавам да се храня здравословно с повече плодове и фибри, да се движа повече, но на следващия ден още съм забравила и продължавам със заседналия начин на живот, бързото хранене, тесто и други вредни храни. Е опитвала съм овесени ядки, трици, сутрин топла вода с мед, но като цяло не съм постоянна. Когато усетя, че положението е много влошено си помагам с чай сена, от който после умирам от болки в стомаха. Отделно се наливам и поне 3 пъти седмично със сода заради киселини. Опитвала съм и с пробиотици, но особен ефект май няма. Бих пробвала и колон хелп, който е 100% натурален продукт, може той да даде нужния ефект.

# 38
  • Мнения: 430
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?

Силен зелен чай вечер преди лягане и лекарства съдържащи активното вещество симетикон са мойте оръжия за борба с двата храносмилателни проблема, с които се сблъсквам в ежедневието си.
Прочетох въвеждащата информация за КолонХелп и съм впечатлена от комплексния подход в грижата за храносмилателната система.

# 39
  • Мнения: 99
Да сблъсквала съм се. И проблемът беше доста сериозен - около половин година не можеха да ми поставят диагноза, а болките бяха почти постоянни, с променлив интезитет. Накрая след колонокоскопия ми поставиха диагноза дивертиколит. Оправих се бавно, с постояннство, с можество изпити противовъзпалителни, пробиотици, с избягване на ядки, люто и газирано. Лечениено на възпалението в дебелото черво доведе и до разстройство в стомаха. Започнаха да ме мъчат киселини, редуваха се запек и разстройство. Наред с лекарствата започнах да пия  много билкови отвари - от невен, равнец, риган,  пих и сение.  Сега при първи признаци на болка започвам с пробиотици и търся комплексен чай, който да се грижи и за дебелото черво и за стомаха. Прочитайки информацията за КолонХелп мисля че ще се обърна към него.   

# 40
  • Мнения: 7 758
храносмилателният проблем го действам с натуралкс
за мен би било удоволствие да сравня действието му с вашия продукт Peace

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 1 654
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?
Да, понякога имам подуване, тежест, газове, болки в стомаха, запек.
Опитвам се да преборя проблемите с промяна в храненето, като включвам повече пресни плодове и зеленчуци, течности, семена и ядки, пробиотици, различни видове чай.

# 42
  • Мнения: 22
Здравейте! Надали има човек, който да не е имал храносмилателни проблеми. Да, имала съм, подут стомах (особено, ако ми изстинат краката се получава). Не съм пила нищо, нито лекарства, нито билки. Изчаквам да отшуми. Бих пробвала нещо на билкова основа.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 261
Имала съм храносмилателни проблеми, да, като всеки човек, предполагам. През втората си бременност пих ... за киселините, а сега ползвам пробиотици при нужда (най-често на капки заради децата)  Peace

# 44
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 478
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?

Да често имам подуване, газове, тежест в стомаха, понякога и киселини. За сега не съм намерила ефективен метод за борба с тези проблеми. Пила съм и пробиотици, и омега-3, и чай от копър, и вода с мед, гледам храната ми да е богата на фибри, но за сега ефект няма.

Общи условия

Активация на акаунт