ColourPop Cosmetics - мнения и препоръки

  • 23 088
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 12 305



# 16
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Къде изчезнахте? Май само аз си пиша тук.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms








# 17
  • Мнения: 3 338
Този път нищо не ме изкуши - пренасочих интересите си към продукти за коса Laughing

Щях да ви питам за сенките... цяла седмица ги опитвам в различни варианти и едва вчера, когато ги нанесох над кремообразни сенки за очи, резултатът ми хареса.
Преди това, и нанесени с пръст, и нанесени с четка, не постигах на клепача онази наситеност, която имат суочовете. Да не говорим, че забелязах как в течение на деня цялата област около очите ми започва да блести Confused

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Тони, аз нямам този проблем. Първо нанасям с 242 на МАС ако е на клепача и после за засилване на интензитета на цвета донанасям с пръст.

# 19
  • Мнения: 3 338
242 отдавна съм я набелязала за кремообразни сенки, а явно се справя и с тези на ColourPop, така че ще я взема при удобен повод.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 610
Тони, и аз нямам такъв проблем. Нанасям и с пръст, и с четки. А пък за падане на блясъчетата - също никога не ми се е случвало.

Днес, всъщност почти постоянно в последната седмица, съм с молив Soir на MAC и отгоре с течното Bumble на ColourPop - толкова много ми харесва така нанесен  Heart Eyes Като е без молив при мен избива към по-кафяво, което не харесвам, затова комбинирам с молива.

# 21
  • Мнения: 3 338
Установих проблема с посипващите се блясъчета по лицето - получава се само с един от цветовете(в началото не помнех нито имена на сенки, нито кой точно цвят съм използвала, за да забележа, че е само той).

Nillionaire е виновникът Laughing

Днес се вгледах и установих, че той е с малко "по-парцалива" консистенция от останалите и  по-едри блясъчета.



Друго откритие - матовите течни червила се съчетават чудесно с Addict Fluid Stick-овете на Диор. Получава се идеалният баланс между дълготрайност и комфорт за устните според моя вкус.

Ел
, Шоколадче, споделете впечатления от последните си поръчки Hug

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Тони, и с този цвят нямам проблем. Поставям го с потупващи движения първо със синтетична четка на МАС 242 и после с пръст за засилване на интензитета на цвета. Може ми ако търкаш или блендваш грубо ти се получава проблемът. Пробвай само да потупваш.
Моите поръчки тръгнаха съвсем скоро със Shipitto, та след 2 седмици сигурно ще пристигнат. Напоръчвах доста неща в 2 поръчки, за да спестя повече парички.

# 23
  • Мнения: 3 338
Шоколадче, дано получиш бързо поръчките си. Между другото, моята първа поръчка от ColourPop и Shipitto така и не пристигна. Или поне до момента не е, а e изпратена още на 22-ри октомври.
Все пак имам надежда, че може и да дойде, предвид факта, че и други две-три поръчки от сайтове, от които често пазарувам, се бавят необичайно много.

Поръчала съм и синтетичната четка на MAC - когато дойде, ще опитам как се нанася цвета и с нея.

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
А ти писа ли им на Shipitto, провери ли за всеки случай в пощата?   newsm78

# 25
  • Мнения: 3 338
А ти писа ли им на Shipitto, провери ли за всеки случай в пощата?   newsm78

В пощата - да, на сайта не съм писала. Нямам представа каква е практиката им, но избрах като метод за доставка този без проследяване и не включих застраховка, така че едва ли ще могат да ми съдействат. Все пак ще изчакам още седмица и ще им пиша.

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Пиши им все пак, могат да ти дадат някакви номера за проследяване евентуално.

# 27
  • Мнения: 65
Много искам да си поръчам от техните сенки,но се нуждая от помощ с тази доставка  Cry ! Може ли някой,който вече е поръчвал да ми пише на лично?

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Много искам да си поръчам от техните сенки,но се нуждая от помощ с тази доставка  Cry ! Може ли някой,който вече е поръчвал да ми пише на лично?



На който й да пишеш с конкретен въпрос, ще ти отговори.   Peace

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, някой друг да чака поръчка от Shipitto пристигнала на 01 декември и шипната на 05 декември? Притесних се, че още я няма. Получих вече 2 поръчки преди 1 седмица пристигнали при Shipitto на 30 ноември и отпътували за България на 07 декември.

Общи условия

Активация на акаунт