Математически турнири - 35

  • 105 146
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ако реши задачите преди края на 4рите часа може ли да излезе или се изчаква всички да приключат и тогава?
Може да излезе детето и по-рано.
В тази връзка ще спомена и обратния вариант. Това, че всички са излезли примерно на втория час, не означава, че и той трябва да излезе. По регламент разполага с четири часа ( поне така беше досега).
 
Скрит текст:
Чела съм тук, че има квестори, които си позволяват да подканват децата да приключват по-бързичко.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря! bouquet
Случвало се е на състезания да ги подканват да излязат по-рано, не бях обмисляла този вариант за олимпиадата. Ще го предупредя да не се поддава  Peace.

# 47
  • София
  • Мнения: 17 597
Искам да попитам за Коледния математически турнир аз ли си избирам училището в което детето ми да се яви? Аз ли преценявам в кое да платя, тъй като в нашето училище няма да има такъв турнир.


Да, в което ти е най-удобно.

# 48
  • Мнения: 842
След като първият кръг на олимпиадата се провежда по училища, работите от преподавателите в училището ли се проверяват?

# 49
  • София
  • Мнения: 3 061
Искам да попитам за Коледния математически турнир аз ли си избирам училището в което детето ми да се яви? Аз ли преценявам в кое да платя, тъй като в нашето училище няма да има такъв турнир.


Да, в което ти е най-удобно.


Здравейте, а има ли списък, в кои училища може да се проведе Коледния математически турнир? Става въпрос за София.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 300
http://iztok-smb.com/
Цитат
Гр.София
ВНИМАНИЕ: Състезанието за 1 и 2 клас е от 8:30 до 10:00 часа, а за всички останали класове от 10:30 до 12:30 часа.
Състезанието се провежда в 125 СОУ, 119 СОУ, 2 СОУ и 20 ОУ. Заявките за участие с приложен списък се приемат в библиотеката на 119 СОУ, библиотеката на 2 СОУ (район Витоша), стая 402 на 125 СОУ и стая 9 - канцеларията на 20 ОУ всеки работен ден след 16.11.2015г. (за 2 СОУ след 23.11) от 9:00 до 12:00 и от 13:00 до 17:00ч. Краен срок за подаване на заявките 12.00ч. на 09.12. 2015 г.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 061
http://iztok-smb.com/
Цитат
Гр.София
ВНИМАНИЕ: Състезанието за 1 и 2 клас е от 8:30 до 10:00 часа, а за всички останали класове от 10:30 до 12:30 часа.
Състезанието се провежда в 125 СОУ, 119 СОУ, 2 СОУ и 20 ОУ. Заявките за участие с приложен списък се приемат в библиотеката на 119 СОУ, библиотеката на 2 СОУ (район Витоша), стая 402 на 125 СОУ и стая 9 - канцеларията на 20 ОУ всеки работен ден след 16.11.2015г. (за 2 СОУ след 23.11) от 9:00 до 12:00 и от 13:00 до 17:00ч. Краен срок за подаване на заявките 12.00ч. на 09.12. 2015 г.
[/quote

Благодаря!

# 52
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
След като първият кръг на олимпиадата се провежда по училища, работите от преподавателите в училището ли се проверяват?
Да Peace.

# 53
  • Мнения: 1 050
Искам да попитам за Коледния математически турнир аз ли си избирам училището в което детето ми да се яви? Аз ли преценявам в кое да платя, тъй като в нашето училище няма да има такъв турнир.


Да, в което ти е най-удобно.


Много благодаря!

# 54
  • Мнения: 263
На сайта на турнира е публикувано Съобщение за майсторски клас ЧХ.

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 12:02 от Кевана

# 55
  • Мнения: X
Много интересно.

Майсторският клас ще се проведе от 2 до 7 февруари 2016 г. в Хисаря.

Според календарния план на СМБ и календара на МОН, на 2 февруари от 9:00 часа се провежда областният кръг на олимпиадата по математика.
Вероятно ще осигурят възможност на учениците, които са се класирали на областен кръг да вземат участие в него. За целта трябва или да тръгнат много рано, ако искат да спазят началния час, или ще започнат да решават по-късно.

# 56
  • Sumen, Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 834
Много интересно.

Майсторският клас ще се проведе от 2 до 7 февруари 2016 г. в Хисаря.

Според календарния план на СМБ и календара на МОН, на 2 февруари от 9:00 часа се провежда областният кръг на олимпиадата по математика.
Вероятно ще осигурят възможност на учениците, които са се класирали на областен кръг да вземат участие в него. За целта трябва или да тръгнат много рано, ако искат да спазят началния час, или ще започнат да решават по-късно.
А може и да закъснеят с един ден или да бъдат закарани от родителите следобед  Peace

# 57
  • Мнения: 2 326
В Бургас записването за Салабашев е до 2-ри декември, но се дава възможност и за записване след това, само че при заплащане вече на такса от 12 лв!

При всички случаи не би трябвало да сте изпуснали срока  Peace

 bouquet
Благодаря!

# 58
  • София
  • Мнения: 6 597
Много интересно.

Майсторският клас ще се проведе от 2 до 7 февруари 2016 г. в Хисаря.

Според календарния план на СМБ и календара на МОН, на 2 февруари от 9:00 часа се провежда областният кръг на олимпиадата по математика.
Вероятно ще осигурят възможност на учениците, които са се класирали на областен кръг да вземат участие в него. За целта трябва или да тръгнат много рано, ако искат да спазят началния час, или ще започнат да решават по-късно.
А може и да закъснеят с един ден или да бъдат закарани от родителите следобед  Peace
или да тръгнат след олимпиадата. Хисаря е на 1.5 часа път.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Много интересно.

Майсторският клас ще се проведе от 2 до 7 февруари 2016 г. в Хисаря.

Според календарния план на СМБ и календара на МОН, на 2 февруари от 9:00 часа се провежда областният кръг на олимпиадата по математика.
Вероятно ще осигурят възможност на учениците, които са се класирали на областен кръг да вземат участие в него. За целта трябва или да тръгнат много рано, ако искат да спазят началния час, или ще започнат да решават по-късно.
А може и да закъснеят с един ден или да бъдат закарани от родителите следобед  Peace
или да тръгнат след олимпиадата. Хисаря е на 1.5 часа път.

От къде е на 1.5 час? Нали не са всички деца от София?  Wink

Благодаря за темата,Дидева!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт