Дюканка стани и килата свали - 280

  • 43 695
  • 730
  •   1
Отговори
# 510
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайлс сега излизам и ще потърся такова масло.като спре да го човърка зъболекарката и да слага лекарство ,ще жабуря с това,дано по-бързо се оправи Praynig

Смятам, че няма проблем още сега да се жабуриш. Ето инфо: http://www.-zlovreden-kod-/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD% … %BB-news3293.html

Сега погледнах буркана ми. От 200 г е. Значи в 200 г дестилирана/преварена вода - 2 капки масло, в 300 г - 3 капки.

Форумът филтрира линка. Напиши в търсачката: Лечебните свойства на маслото от карамфил. Това е статия от сайта "За жената". Информация има и в други сайтове, разбира се.

# 511
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Здравейте момичета, записвам се при вас ако приемате ново-стари.

Режимът ми е помагал 2-3 пъти в последните 6 години. Първият път свалих 24 кг. За мен това е подходящия режим и естествено ефективен.
Днес 3 ден първа фаза. Имам нужда от 10 -15 кг . далеч съм от амбицията да ставам 50 кг. Никога не съм била, а и на тези години ако се смъкна толкоз ще изглеждам плашещо.
Ще ви чета редовно.
Забравила съм - лук и чесън в ударната може ли? Подправки ли се водят за режима или зеленчуци?

# 512
  • Мнения: 162
 Набързо влизам, че последно ви видях преди 4 страници  Laughing
Благодаря на момичетата за милите думи за моя +1кг, голяма помощ е за продължаването на битката с килцата  Hug
 Анче погледнах и твоите снимки за мотивация, поклон  bouquet Страхотна воля се иска, респект за постигнатото.

# 513
  • Мнения: 5 128
Здравейте, момичета  Hug
Влизам да ви пиша за пилешката шунка - ходих днес до магазина, който се оказа част от верига магазини за пилешки продукти  Wink Това е шунката - имала и соев протеин, ми обясниха от магазина, но като цяло била от качествено пилешко месо. На вкус е добра, не е пресолена. Не знам дали може да се поръчва от друго място, тук (в Бургас) имали няколко магазина.
а Kеа?, страница - две назад коментирахме за лука, виж там, че да не преразказвам  Peace

# 514
  • Мнения: 5 459
А  аз тази хлебопекарна сега за какво мога да я използвам в режима?

# 515
  • Мнения: 3 934
Добър вечер , Дюканеси!
Днес след настоятелно предлагане на хапка от това,онова,трето,пето издържах стоически и обрах негативите на родата Grinning
Мисля,че вече няма да ме закачат Crossing Arms
Режимът засега върви добре,като включих зеленчуците чак ми стана тежко.Никога не съм мислела,че от зеленчуци ще ми стане тежко,защото ги обожавам.Явно ми се свива стомахът ли...
Вие как сте?

# 516
  • Мнения: 10 793
Свива се и още как... И на мен на 5тата хапка ми става тежко...

# 517
  • София
  • Мнения: 11 803
А  аз тази хлебопекарна сега за какво мога да я използвам в режима?
Хляб от трици става и в хлебопекарна. Виж в нета за рецепти.

Добре е стегнах се, минусирах задържаното, мисля другата седмица да вмъкна няколко П дни.

# 518
  • Мнения: 774
КАНТАРЪТ - ВРАГ ИЛИ ПРИЯТЕЛ?

Цитирам дословно:

Мерете се често, особено през първите три дни. Резултатите се менят с всеки изминал час. Впрочем запазете навика си да се мерите всеки ден в живота ви, защото, ако кантарът е враг на пълнеещия, той е приятел и награда за отслабващия и всяка загуба на килограми, дори най-малката, е най-доброто стимулиращо средство.
Peace супер, мерси за цитата.
На календар си отбелязвам П/ПЗ и съответните кг в този ден. Меря се сутрин на гладно, гола и без ластички по косата. Mr. Green

Направих 5 дена П и следват ПЗ.
Утре ПЗ
З. омлет с извара
2-ра з-ка: 3сл трици с мляко
О. зеленчуци по китайски и пилешко
В. Айсберг и пилешко, бульон от кости

Искам да попитам изварата ограничава ли се?

# 519
  • Мнения: 226
https://drive.google.com/file/d/0By8TNSyeqSkqT20xU0xtbUpzUTg/view?usp=sharing
открих това приложение за телефон в гугъл плей,изглежда полезно

# 520
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Искам да попитам изварата ограничава ли се?

Включва се в дневното разрешено количество млечни. Кисело, прясно мляко + извара - не повече от килограм на ден.

# 521
  • Мнения: 5 128
Моята вечеря, ммм  bowuu
Скрит текст:
Пилешка пържола с жарнати на оребрено тиганче зеленчуци

Спретнах си и едни дюкански бонбони - половин доза "бял шоколад" и половин "кафяв", утре ще ги снимам  Simple Smile

Хубава вечер, момичета  Hug

P.S. Аз се меря на кантара всеки ден, пуста краста ...  Rolling Eyes

# 522
  • Мнения: 3 934
Добро утро,момичета!
Пожелавам на всички приятен,топъл,хубав Неделен ден!

Ври,почерпи с едно бонбонче,че сънувам само шоколади и  торти Embarassed Tired

# 523
  • Мнения: 158
не ми върви с тези белтъци и това си е  Crazy вместо целувки ми се получиха сладки царевични пръчици  Joy

# 524
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Разглеждах снимките ми на дюкански вкуснотии и се оказва, че досега не съм снимала една торта, която си правих вчера и днес снимах:



ТОРТА С ТРИЦИ И ЖЕЛИРАНО КИСЕЛО МЛЯКО
Блатът е по рецептата за шоколадов дюкански сладкиш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg19102999#msg19102999 , който, след изпичане в МВ, сиропирам с Кола Лайт. В 8 малки кисели млека /по 125 г всяко/ слагам подсладител /с или без аромат/ и 2 с. л. желатин, предварително разтворен в малко хладка вода и разтопен за 40 секунди в МВ. Изсипвам върху блата и слагам за няколко часа в хладилника, за да стегне.

Търсейки дали имам подобна снимка, се хванах за главата колко режимни неща съм правила през годините. Много голяма част от тях дори не помня, че съм опитвала.  Embarassed

Ако някой има нужда от идеи, тук има 12 страници снимки, по-голямата част с описание под тях.

http://smileys.snimka.bg/daily/dyukanski-yastiya-i-produkti-v-ispaniya.261863.all

не ми върви с тези белтъци и това си е  Crazy вместо целувки ми се получиха сладки царевични пръчици  Joy


Целувки съм правила за тази торта и нямаше проблем.
Скрит текст:

Правих я само веднъж, защото аз си падам по бързите рецепти. Предпочитам да направя две неща за времето, в което ще се въртя само около едно.  Wink

Вкусно, красиво и лесно се отслабва с Дюкан.  chef Joy

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 13:39 от smileys

Общи условия

Активация на акаунт