Дюканка стани и килата свали - 280

  • 43 510
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Старт 78 кг / 175 см ... Цел 62-3 около, без претенции.


 Rolling Eyes Не мислиш ли, че това тегло е нереално ниско за мъж?  Peace



Въпрос: Мога ли да слагам няколко капки лимон в чая?


Няколко капки може.

Мисля, че ядеш прекалено малко. Една кофичка кисело мляко за обяд е нищо.

Тормозиш си организма.  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 11 779
ArMih обсъждахме с един приятел подсладителите, че аз бях се притеснила че много често ги ползвам, а той има фирма която произвежда разните E-та, и всякакви химии. Обясни ми че тези нюню количества даже и всеки ден да ги приемаме са по не вредни отколкото захар. Той с години пие само кола зеро и избягва като дявол глюкозо-фруктозния сироп.

Аз днес апокалипсис, нямам трици! Излизам да си взема че умирам от глад. Дали попарата ще стане с мляко? Мисля че ще се получи като мляко с ориз.  Wink

# 62
  • Варна
  • Мнения: 36 751
Замислям се за телешка кайма и нещо от рода на шницели или кюфтета, печени на тая хартия - мярнах го в предни постове. Може ли малко повече инфо? Аз съм много боса в готвенето на каквото и да е месо, защото никак не обичам, почти вегетарианка съм и това е иронията в цялата ситуация - трябва да ям месо, защото това е единствената диета, от която видях резултати, а направо ми се повръща от него. Така че моля ви, момичета, помогнете. Тая кайма сигурно трябва да се смеси с едно яйце поне. Има ли друго? Как се пече и на каква хартия?

# 63
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Замислям се за телешка кайма и нещо от рода на шницели или кюфтета, печени на тая хартия - мярнах го в предни постове. Може ли малко повече инфо? Аз съм много боса в готвенето на каквото и да е месо, защото никак не обичам, почти вегетарианка съм и това е иронията в цялата ситуация - трябва да ям месо, защото това е единствената диета, от която видях резултати, а направо ми се повръща от него. Така че моля ви, момичета, помогнете. Тая кайма сигурно трябва да се смеси с едно яйце поне. Има ли друго? Как се пече и на каква хартия?

Аз слагам само ситно нарязан лук /малка главичка или, ако е голяма, част от нея/, малко сол, малко черен пипер и кимион /много обичам кебапчета и на много ястия с месо слагам кимион/. Печеш или на скара, или на парти грил, или във фурната върху хартия за печене.

Намерих тази снимка в интернет на хартия, вероятно има и много други видове:



Ако не обичаш месо, можеш да ядеш всякаква риба и морски дарове.

# 64
  • Мнения: 10 601
Пак да попитам - може ли малко лимон в чая?

Смятам 1 фаза до четв. включтелно (4 дни ще са) - защото петък сме на коледно тържество и да започна с ПЗ.
Добре ли е така?
Как се изчислява колко дни да е 1 фаза? (ако приемем, че искам да сваля 15-16 кг)

# 65
  • Варна
  • Мнения: 36 751
Ами май като са повече килата, трябва да е по-дълга. Аз също съм мераклийка за 15 кила и мисля ударната ми фаза да е поне 10 дни.

smileys, благодаря!

# 66
  • Мнения: 10 601
Ами май като са повече килата, трябва да е по-дълга. Аз също съм мераклийка за 15 кила и мисля ударната ми фаза да е поне 10 дни.

smileys, благодаря!
15 кг не мисля, че са много за сваляне. Но всеки си преценя според разбиранията. А и зависи колко реално е поставената цел, нали? Може и аз да искам 30 да сваля ама да стана 50 кг - айде няма нужда  Crossing Arms
След първата ми бременност свалях 30 (започнах от 90). Това вече е много.

Чета, че повече от 7-10 дни първа фаза изисква лекарско набюдение?
И понеже видях, че за 3 фаза има конкретно по 10 дни за всяко свалено кило. Има ли и за 1 фаза - примерно 1 ден за всеки 2 или 3 или колкото там кг за сваляне  newsm78
Т.е. - 10 кг - 3 дни / 15 кг - 5 дни ... нагоре се увеличават.

Миналите през 1 фаза, колко дни я правихте?

# 67
  • Мнения: 5 128
Миналите през 1 фаза, колко дни я правихте?
Аз съм от тези с многото килограми за сваляне. Та първа и двата пъти като започвах, я правих 10 дни. За теб мисля, че е достатъчно и 5 дни.

HighSpeed, и аз не бях много по месото, преди да започна режима, и там ми беше грешката. Проядох телешко, някоя и друга рибка в повече, и се получават нещата  Peace Каймата я правя също с лук (през зимата използвам праз лук, по-вкусен ми е и е по-полезен), сол, черен пипер, кимион, абе подправки на вкус, и едно яйце за спойка. Замесвам каймата от предната вечер, за да поеме от ароматите добре. После - както си решиш, на кюфтенца, на шницели, на скара, на фурна, варени...

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 369
Скрит текст:
Средната продължителност на ударния режим е пет дни. Тази продължителност позволява на режима да даде най-добри резултати, без да предизвика метаболична реакция и без да досади на прилагащия го. Тя е и най-подходяща за най-желаното отслабване - между 10 и 20 кила. Ще видим накрая на главата очакваните резултати в цифри.
   За отслабване по-малко от 10 килограма
   За подобна не толкова амбициозна цел най-добрата продължителност на ударния период е от три дни, след които може без усилие да се премине към следващата фаза.
   За отслабване по-малко от 5 килограма
   Когато искаме да избегнем твърде бързото начало, един ударен ден е достатъчен. Подобна увертюра оказва ефектна изненада върху организма, а сваленото тегло е достатъчно, за да насърчи пациента да продължи нататък.
   При подчертан обезитет
   В случаите, когато желаното отслабване е от повече от двайсет килограма или когато пациентът многократно и неуспешно се е подлагал на диета, ударната фаза може, след консултация с лекар, да се увеличи на 7, дори на 10 дни, при изричното условие да се пие вода непрекъснато.
Ками, може лимон и в чая и в-у мръвките да си изстискваш! Кюфтетата аз си ги правя от смляно чисто телешко месо (800гр. - да ми се подредят в тавата на фурната!), лук на ситно нарязан, черен пипер - 1 с.л., кимион - 1ч.л, чубрица - 2с.л., 1-2 яйца, 1 чаша кисело мляко с малко сода за хляб в нея и 2-3 с.л. трици. Слагам хартията за печене в тавата така, че да има и бордче от 2-3 см. Наплясквам кюфтетата и ги редя 5 реда х 4 броя  chef
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
Врии Hug

# 69
  • Варна
  • Мнения: 36 751
О, супер! На мен днес ми е ден 5 от ударния режим и в такъв случай мога да ги направя седем дни. Имало светлинка в тунела! Ще устискам още два дни и после идват комбинациите със салатки, ура! Иначе кантарът вчера показа два килограма надолу откак съм започнала, това нормално ли е?

# 70
  • Мнения: 10 601
О, супер! На мен днес ми е ден 5 от ударния режим и в такъв случай мога да ги направя седем дни. Имало светлинка в тунела! Ще устискам още два дни и после идват комбинациите със салатки, ура! Иначе кантарът вчера показа два килограма надолу откак съм започнала, това нормално ли е?
При мен е -2,5, днес ми е 3 ден
Ама е нормално - в началото се сваля главно вода, отпадъци по червата  Laughing

Сега е лесно... после като зациклим става  Sick

Да не говорим, че 3 фаза ми се вижда най-трудна. Колкото повече продукти се набъркват, колкото е по-дълъг периода, толкова повече ми се струва, че ще се оплескам  ooooh!

# 71
  • Мнения: 5 128
Докато си ровех в нета и попаднах на тези сладурчета от кайма и яйце -
http://www.art.satto.org/mesni-taraleji-s-palneni-qica/
Като заменим сиренето с извара, спагетите с кисели краставички и като си спестим сметаната, стават съвсем по дюкански  Wink
Май имаше из дюканските рецепти подобни кулинарни творения, но не си спомням точно къде ги бях чела  ooooh!
Иначе кантарът вчера показа два килограма надолу откак съм започнала, това нормално ли е?
Ако си имала повечко задържана вода в организма, е напълно възможно  Peace За сравнение - първият път, като правих ударната фаза, свалих за два дни 3 кг - чиста вода  Mr. Green
Архмих  Hug bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 11 779
Ударната може да бъде повече от 5 дни само след консултация с лекар. Щом го пише в книгата значи си има причина да не се позволява повече от 5 дни.

Аз кюфтетата ги правя с телешка кайма, яйце, магданоз, съвсем малко трици, лук и на грил тигана. Даже днес ще ми е това менюто + пюре от карфиол и броколи.

Попарата с прясното мляко стана божествена .  Wink лъжливо мляко с ориз.

# 73
  • Мнения: 154
И 3и5 дни ударна съм правила с еднакъв резултат. Така, че препоръчвам 3 дни за до 15кг. за сваляне.

# 74
  • Мнения: 226
Тук съм Ври,чета ви редовно и се радвам на упоритостта и постигнатите резултати на всички  bouquet  Темата доста се пораздвижи и това е много хубаво,всяка вечер докато ви чета си мисля" край,от утре се вземам в ръце и започвам отново втора"-да,ама не   Sad издържам до към след обяд и после все нещо ме съблазнява,направо ми идва да се гръмна #2gunfire . Не знам къде ми изчезнаха и волята,и ината и мотивацията Thinking Само за информация-до края на декември съм в трета фаза,но заради разни здр.проблеми последните два месеца качих 5 кг. От около две седмици вече съм о.к и искам да започна пак втора,за да си върна качените кг.Обаче с огромни усилия успявам да си направя П ден за седмицата #Cussing out  Хубавото е,че поне спрях да качвам.За сега няма да се отказвам от опитите да подновя втора и се надявам скоро да успея  Praynig А до тогава ще се радвам на вашите резултати Grinning  bouquet
Успех на всички,стискам палци всяка една да достигне желаните кг и да ги задържи bouquet

Последна редакция: ср, 02 дек 2015, 19:17 от meri66

Общи условия

Активация на акаунт