Дюканка стани и килата свали - 280

  • 43 618
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 128
Аз тъкмо се зарадвах, че си писала и щях да питам как си в здравословно състояние, и ти през това време си допълнила поста си. Радвам се, че вече си по-добре  Peace Като човек, който също докато кара режима, имаше и здравословни проблеми, мога наистина да те посъветвам да си починеш добре, преди да се върнеш във втора фаза. Е, разбира се, докато си "почиваш", не хапвай вафли, кексчета, хлебчета и прочие, сещаш се  Wink Те не са полезни в каквото и състояние да си  Laughing Хайде, като се решиш, те чакаме на фронта с боен дух  Hug

# 76
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Момичета, устисках 5 дни на ударния. Чак не мога да повярвам. Добре, че попаднах на тая тема да видя полезни идеи от вас. Утре включвам зеленчуци и започвам втори етап. Единствено се чудя как да редувам дните - 5/5 ми идват малко трудни, по-точно петте само на протеини, а искам да сваля към 10-12 кила. Споделете опит.

# 77
  • София
  • Мнения: 11 789
Highspeed аз имах около 10кг,  свалих ги за три месеца с 1/1, свалях средно по 1кг на седмица. Много лесно ми мина втора фаза.

# 78
  • Мнения: 154
HighSpeed, аз карах 5/5, свиква се. Резултат ще има и при 1/1, тоест в края на месеца свалените килограми ще са почти еднакви и с двете схеми на режим/така са споделяли момичетата/.

# 79
  • Мнения: 10 724
Отчет днес
Закуска 3 яйца
Обяд забравено от някоя колежка кисело мляко в хладилника... Иначе щях да се гътна цял ден без нищо Sad(
Вечеря 1 скумрия на скара

Чувствам се отпаднала и ми е едно такова лекоооо

Ще направя 4 дни първа фаза и смятам да ги връткам 3/3.

# 80
  • Мнения: 557
ArhMih И аз така мислех за солта, но гледам, че разни хора опитват и уж успешно (тва проверявам в момента де) да стартират ферментацията без сол. По принцип за ферментацията трябва захар, която се извлича от зелето, а и другите зелеюуци, ако се добавят. За по-сигурно тая първа безсолна партида я стартирах с помощта на закваска, в която има все пак минимално количество сол (1% разтвор в оригиналния буркан; на безсолните буркани им сложих по 1.5 супена лъжица от разтвора, който направих като блицнах с блендера вече ферментирало в 1% зеле) и долях преварена вода. Пишат, че така се стартира ферментацията, като не се дава шанс на неполезните микроорганизми да превземат новите туршийки и да ги развалят. Механизмът прилича на правенето на "жива закваска" за хляб, та би трябвало да работи, ама може да има и изненади.  Crazy

# 81
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чувствам се отпаднала

Нищо чудно. Та ти гладуваш!  Peace А трици?

# 82
  • Мнения: 10 724
Чувствам се отпаднала

Нищо чудно. Та ти гладуваш!  Peace А трици?
Да, знам, че е малко храната но съм от 6 до 20 навън и буквално няма кога да ям Sad През обедната почивка разхождам децата по курсове, а след работа все се случва я родителска, я нещо друго...
Поне се наливам мощно с чайове и вода цял ден.
Тази седмица е ужасна. Надявам се следващата да съм по-подготвена с менюто.

На всичко отгоре и ми дойде днеска, та съвсем съм  Sick

Триците не съм им фенка Simple Smile Бих си забъркала нещо за закуска може би уикенда.

след 3 дни -3кг. Коремът ми хлътна .. остава и с Дто да се преборя  Twisted Evil
Днес последно П и от утре започвам 2 фаза.

Пишете си моля менютата, да събирам идеи, че трудно се ориентирам в началото  Embarassed

# 83
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Минах петте дни ударна фаза, резултатът е почти 3 кг надолу. Мисля да пробвам 1 на 1 сега. За днес съм си приготвила кюфтета от телешко месо и задушени зеленчуци - микс от карфиол, моркови и броколи.

# 84
  • Мнения: 5 459
Тук съм аз, ама понеже снощи покрай телешкия шницел ометох и една шепа фъстъци, та затова си трая.....

# 85
  • Мнения: 154
Тук съм аз, ама понеже снощи покрай телешкия шницел ометох и една шепа фъстъци, та затова си трая.....
Ще затворим очи Simple Smile повече да не си купила фъстъци! (hug)

# 86
  • Мнения: 10 724
Днес
закуска пилешко филе
Обяд кисело мляко
Вечеря извара с малко настърган кашкавал и чубрица

# 87
  • Мнения: 5 128
Днес
закуска пилешко филе
Обяд кисело мляко
Вечеря извара с малко настърган кашкавал и чубрица
Кашкавалът не е режимен.

# 88
  • София
  • Мнения: 11 789
Днес
закуска пилешко филе
Обяд кисело мляко
Вечеря извара с малко настърган кашкавал и чубрица

Кашкавала не е режимен  Peace

Едит упс! Веднага наскочихме хахаха

Аз днес: сладка попара с прясно мляко, трици и извара

Обяд: дробчета на фурна
Вечеря:дробчета на фурна

# 89
  • Мнения: 10 724
Днес
закуска пилешко филе
Обяд кисело мляко
Вечеря извара с малко настърган кашкавал и чубрица

Кашкавала не е режимен  Peace

Едит упс! Веднага наскочихме хахаха

Аз днес: сладка попара с прясно мляко, трици и извара

Обяд: дробчета на фурна
Вечеря:дробчета на фурна
Тъй ли? Защооо? А сирене?
Е той беше 10 гр Simple Smile ... По-добре от шепа фъстъци  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт