Ръст на един мъж – важен?

  • 127 539
  • 1 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 474
Това, какви хора са се случили около вас, не е представителна статистика, пак да кажа.

А тези около теб ли са? Дай официален източник да видим. Дотогава ще гледаме от собствената си камбанария. И от моята средния ръст е доста над 180 за жени и над 195 за мъже.

# 46
  • Мнения: 2 811
Това, какви хора са се случили около вас, не е представителна статистика, пак да кажа.
http://dnes.dir.bg/news.php?id=5777478
ето една, макар и стара статия, но за 5 години огромна акселерация не се е случила, не ми се търси сега, но със сигурност има данни.
Е в тази статистика са хората от всички поколения. Сред младите 163 ръст и 65 кг не са типични за жените....Средно жените на 20-30 години са си около 170 см.
белла дона Laughing Joy Joy ти да не си във ВИФ?!

# 47
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Казват, че ниските мъже са с ниско самочувствие.
Високият мъж издава респект. Имала съм всякакви връзки, то сляпата неделя най-малко обръща внимание на ръста. Mr. Green

# 48
  • Мнения: X
Като висока девойка и жена (179см) съм държала много партньорът ми, компанията и дори и приятелките ми да са високи. ММ е 190см.

 Имахме си негласно сектантско младежко движение от 15-20 човека компания ,в което се оказваше ,че всички сме високи(  над 173см поне за жените и 190см за мъжете) .

Дори и приятелките ,с които си допаднах и общувам са все високи. И сега вече омъжени се оказа, че са продължили традицията и с мъжете си също  hahaha bowuu

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 09:55 от Анонимен

# 49
  • Мнения: 3 878
Това, какви хора са се случили около вас, не е представителна статистика, пак да кажа.

А тези около теб ли са? Дай официален източник да видим. Дотогава ще гледаме от собствената си камбанария. И от моята средния ръст е доста над 180 за жени и над 195 за мъже.

Не, разбира се. Добавила съм линк преди това.

Това, какви хора са се случили около вас, не е представителна статистика, пак да кажа.
http://dnes.dir.bg/news.php?id=5777478
ето една, макар и стара статия, но за 5 години огромна акселерация не се е случила, не ми се търси сега, но със сигурност има данни.
Е в тази статистика са хората от всички поколения. Сред младите 163 ръст и 65 кг не са типични за жените....Средно жените на 20-30 години са си около 170 см.
белла дона Laughing Joy Joy ти да не си във ВИФ?!

Това просто не е вярно. Дай ти данни. Peace

# 50
  • Северозапада
  • Мнения: 5 468
Роднините ми по майчина линия са все ниски - и мъжете, и жените, включително и аз - 1,55м. Мъжете са на ръст не повече от 1,70 най-високия, средно по 1,65. Не страдат от липса на женско внимание, но ми се струва, че не страдат и от липса на самочувствие. Вуйна и вуйо са ми особено симпатична двойка. Те са почти равни и на ток вуйна ми е малко по-висока, но са толкова на "една вълна" и просто е удоволствие да ги гледаш заедно.
Както се предполага, ръста за мен не е от особено значение, защото рядко ще се намери мъж по-нисък от мен. Повечето ми гаджета са били не много високи и едри. Имала съм гадже около 1,90 и едва го стигах да го прегърна, леко се привеждаше горкия. Имала съм и гадже с ръст около 1,60. Сегашният ми партньор е около 1,85 и изглеждаме добре, дори когато съм на много високи токове. Надявам се децата ми все пак да вземат по-високите гени, но като гледам дъщеря ни, май е с моите (добре, че е момиче).

# 51
  • Мнения: 3 371
Важен е. Мъж с ръст 1,65 е просто много нисък.
Никога не съм имала връзка с ниски мъже, принципно у тях има някакви комплекси. Истина е, че е някак неприятно да те отхвърлят на база ръст, но аз рядко съм виждала хармоничен и хубав нисък мъж.

Моят е много висок, но принципно холандците са най -високите мъже в Европа. Ако има нисък там, то не е местен.

# 52
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Скрит текст:
Казват, че ниските мъже са с ниско самочувствие.
Високият мъж издава респект. Имала съм всякакви връзки,
то сляпата неделя най-малко обръща внимание на ръста. Mr. Green

 Peace точно

има много по-важни неща от ръста.

Скрит текст:
колегата с най-много законни бракове (и връзки, но те не са документирани) е колкото мен, а аз съм 1,58  Blush

друг, много по-млад и по-висок от него с цели 3-4см се оплаква, че не му върви с жените заради ръста  Rolling Eyes

както казваше баба Керана - оно си йе до моженье, баби.  Wink

# 53
  • Мнения: X
Животът ме е научил да бягам от ниски шефове, все са яко комплексирани гадни джуджета

За гадже забелязвам тези над 180
Другите се сливат в тълпата

Сори, но за нормално висока жена ръстът е важен
За миньонче може и да не е, не съм такова и не знам

# 54
  • Мнения: 9 865
Изобщо ръстът не ми е критерий.
Познавам изключителни мъже със силна харизма и под 170.. Peace
'Псолютно!
Никакво значение няма и за мен ръста на мъжа, нито цвета на очите и косата, нито дори дали има коса. Ма никакво значение.
Комплексари има от всякакви ръстове и на всякакви теми.  Peace

# 55
  • Мнения: 9 474

белла дона Laughing Joy Joy ти да не си във ВИФ?!
Бивша волейболиста, завършила спортно училище  bowuu  Laughing

# 56
  • Мнения: 2 811
наерох само за София следните данни

Bulgaria – Sofia   178.1 cm (5 ft 10 in)   164.8 cm (5 ft 5 in)

Но това е пак за всички ъзрасти,а възрастните хора са по-ниски и повече като бройка. След като те са 165 средно, според мен е реално ако вземем само 20-30 годишни да е 170 за жените средното.

# 57
  • Мнения: X

белла дона Laughing Joy Joy ти да не си във ВИФ?!
Бивша волейболиста, завършила спортно училище  bowuu  Laughing
Белла , подозирам ,че сте били в едно у-ще с мм  bouquet

# 58
  • Мнения: 46 492
Преди не се бях замисляла, но благодарение на форума осъзнах, че всички мъже в живота ми са били 170-175 см. Нагоре и надолу въобще не ги забелязвам. Но предполагам става дума за химия по-скоро, не толкова ръст.
10 см разлика в полза на мъжа (+- разбира се), е идеалната разлика за мен.

Но за всеки влак си има пътници, така че не мисля, че ръстът е проблем. Това за комплексите също е относително. Ако човек е комплексар ще си намери причина, дали ще е косата, носът, ръста или нещо друго...

# 59
  • Мнения: 12 473
Казват, че ниските мъже са с ниско самочувствие.


Така е, защото страдат от предрасъдъците..)
В момента, в който ги надраснат това отпада и стават двойно по-амбициозни и успешни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт