Искам да кажа ... (64)

  • 39 026
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 874
Искам да кажа каква приятна изненада от съфорумка получих преди малко. Heart Eyes
Звъни пощальон на входа и ми казва, че има пратка за мен. Аз, още сънена и супер учудена (понеже нищо не очаквам, още по-малко по пощата), си мисля, че е станала грешка, но в същото време се сещам, че те ме познават и няма как да са объркали. Слизам и получавам пакета, който се оказа изненада от Алечка. Heart Eyes Да уточня откъде има адреса ми - миналата седмица й пратих точки от Лидл за книгата, само че първото писмо нещо се забави и аз реших, че се е загубило и пратих второ, този път препоръчано. Накрая тя получи и двете в един ден. Laughing Благодарих й за търпението и доверието, защото ако беше някой друг, веднага би ме обвинил в лъжа и не би повярвал, че наистина съм пратила писмото. А тя търпеливо ме успокояваше ден след ден, че ще пристигне. Повярва ми, макар да не ме познава. А сега ми прави такава страхотна изненада - прекрасна коледна рокличка за дъщеря ми и картичка с много мили пожелания за Коледа. Не мога да ви опиша как се чувствам. Наистина прекрасно отношение и жест!!! Heart Eyes Сигурна съм, че сега цялата ми седмица ще е хубава!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 23 921
Е, че то е ясно, гръцкото куче се храни само със специална гръцка храна. Ти си тръгнала с бг кекс, ми няма да стане. Laughing

# 707
  • Мнения: X
Виж колко хубаво започва седмицата, Лале. Simple Smile  Честит подарък! И браво на Алечка!

# 708
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Тонка, шефът ви е душица!

О, върнахте ме години назад с тези кино спомени. В "Одеон" имаше една много сладка баба, която превеждаше и дублираше "в ефир" италианските филми, всички роли - и мъжки, и женски. Чудно й се получаваше  Laughing

Затова не пропускайте да направите тези неща, после ще съжалявате за пропуска.
Например къси поли и рокли с презрамки. Joy Акробатични танци. Joy Кънки и ролери.

Уф, Светалчо, ами аз тези неща и сега ги правя  Embarassed, с изключение на късите поли, които не съм носила никога.

Молове мразя по всяко време на годината, пазаруването ме изнервя, ако се проточи повече от час-два.

Sophie,
Скрит текст:
Отдавна се каня да те питам за една глупост  Simple Smileи все забравям: Та, въпросът ми е - прибирате ли батута през зимата или си зимува в двора? Ние разглобяваме всяка есен и вадим наново на пролет, но си е хамалагия

# 709
  • Мнения: 3 868
Аз каквато съм ревлива, се просълзих на изненадата на Лале. Алечка, много мило.
И аз чакам куриер днес. Мисля, че е от Нино.

# 710
  • Мнения: 14 393
Абе, Лале  Embarassed  Hug

И аз на оперативка. Замръзна ми цифката тази сутрин. На всичкото отгоре съм заключила мъжа ми и съм му взела ключовете. Човекът закъсня за среща, а аз си счупих краката да тичам да му отворя. Добре, че офисът е близо до дома. Ма който няма умна глава да има здрави крака...

На кино не обичам да ходя. Получавам обрив като чуя някой да мляска и да хрупа. Силно ми е узвочението и винаги има някой, който невъзмутимо да си вдигне звънящия телефон и да си изговори приказката.

Още не съм нападала магазините аз. Инцидентно купих подаръка за мама само. Може би следващите почивни дни ще я свърша тази работа. Да минава тази седмица, че другата сме на Трявна. Между празниците вероятно няма да работим и то стана супер направо.

# 711
  • София
  • Мнения: 10 825
Направо сте изписали света! Обаче ви изчетох. Само дето забравих всичко, което исках да кажа първоначално, а след това и всичко, за което се присетих в процеса не четенето Laughing Нищо де, ще се допълвам по-нататък.

# 712
  • Мнения: 7 171
Тонка, шефът ви е душица!

О, върнахте ме години назад с тези кино спомени. В "Одеон" имаше една много сладка баба, която превеждаше и дублираше "в ефир" италианските филми, всички роли - и мъжки, и женски. Чудно й се получаваше  Laughing

Затова не пропускайте да направите тези неща, после ще съжалявате за пропуска.
Например къси поли и рокли с презрамки. Joy Акробатични танци. Joy Кънки и ролери.

Уф, Светалчо, ами аз тези неща и сега ги правя  Embarassed, с изключение на късите поли, които не съм носила никога.

Молове мразя по всяко време на годината, пазаруването ме изнервя, ако се проточи повече от час-два.

Sophie,
Скрит текст:
Отдавна се каня да те питам за една глупост  Simple Smileи все забравям: Та, въпросът ми е - прибирате ли батута през зимата или си зимува в двора? Ние разглобяваме всяка есен и вадим наново на пролет, но си е хамалагия

Скрит текст:
съпругът ми прибира мрежата, но самия батут презимува н двора. Нищо му няма. То и в инструкцииите май си пишеше.

# 713
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Мерси, Sophie  Hug, само покривало сигурно ще трябва да купя.

# 714
  • Мнения: 7 171
Мерси, Sophie  Hug, само покривало сигурно ще трябва да купя.

И покривало нямаме. Преживява си зимата. Не сме само ние. Гледам на всички съседи са така.

# 715
  • Мнения: 4 785
Минавам само транзит, за да кажа телеграфно - карах колело в събота, много добре ми дойде, снощи цялата сьомга по магазините бяхте изяли, та търсихме с връзки като по Тошово време  Crazy Но украсих и двете елхи - в нас и в нашите. Естествено това не са финалните версии, ще преправям едно друго. Най-малкото подаръците ще се преопаковат в съответен цвят  Mr. Green Ето снимки (макар и недобри) на версия 1.0 на тазгодишните елхи:
Скрит текст:
А до празниците как ще издрапам, не знам  Crazy

# 716
  • Мнения: 6 604
Добър ден и от мен!
Искам да кажа, че съм рижа. Crossing Arms Не ми харесваше колко съм тъмна, вчера с фризьорката "прахме" косата и сега докато докарам желан цвят няма да се гледам в огледалото. Joy
ПОжелавам ви лека и успешна седмица !
П.П. Мър-много ви е хубава елхата у вас. bouquet

# 717
  • Мнения: 4 569
Нино праща поздрави и пожелание за здраве на всички, които се сетиха, че вчера има имен ден. Празнували са семейно и с приятели. Беше много ентусиазирана.

# 718
  • Мнения: 3 868
Да се похваля - две шалчета, две шапки, картичка, ръчно правени от Нино. И една книжка с рецепти за Коледа.

# 719
  • Мнения: 10 874
Ех, страхотни съфорумки! Heart Eyes
Със здраве да си носят шалчетата и шапките твоите сладурчета, Ванини! Hug

Аз премених моята хубостница с рокличката. Heart Eyes Исках да ви я покажа в цял ръст, ама не седи мирно животинчето. Laughing А тази снимка ми хареса много и даже ще поръчам календари и разни сувенири за бабите и дядовците с нея.
Скрит текст:

Май измислих и за мъжа ми подарък, ама да видим дали ще успея да го уредя. newsm78 И кажи-речи финализирам списъка с подаръци, остава само да ги купя/поръчам. Close-mas:

Общи условия

Активация на акаунт