Искам да кажа ... (64)

  • 39 019
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 868
Лале, страхотна е малката. И рокличката и тя.
Какво хубаво дете! Пу-пу.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 449
Лале, много е пораснала Елица! Като че на теб заприличва или така ми се струва?

Ние магнити имахМЕ много, но дребния ги поразчисти, откакто се научи да си мести стола и да се катери.  Laughing

# 722
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 248
Страхотна е госпожицата, Лале Heart Eyes

Магнити да искаш у нас. Вече няма място на вратата и стената на хладилника Crazy

# 723
  • Мнения: 10 874
Лале, много е пораснала Елица! Като че на теб заприличва или така ми се струва?
хаха повечето хора така казват, обаче аз не я виждам тази прилика. Laughing Всъщност в момента на никого не ми прилича. Татко й е на същото мнение. Hug

Благодаря ви за милите думи! Hug

За магнитите забравих да пиша. Ами аз много ги обичам и често купувам. Blush Но не всякакви, де, гледам все пак да ми харесат. Имаме още свободно място по хладилника, та смятам да го запълним, пък после ще видим. Еличка и тя понякога си взима магнитче-две, но много й харесва как "залепват" на хладилника и в повечето случаи ги връща. Поне засега нямаме изгубени. Но вероятно тепърва предстои. Grinning

# 724
  • Мнения: X
Добро утро и от мен ,

Лале ,много мило и Алечка  bouquet

Каси, ах, горкото как кекс ще му даваш? Смъртна обида и супер неполезно за животинчето  Crazy
Поне хубаво ли си изкарахте?


Тонка, така ме разсмя с шефът ви. Няма да се оплакваш щом и премия ще има  Money

Ние тези дни не се спряхме направо.

В петък имахме пролетно/зимно основно чистене на прозорци, килими, местене ,миене, гардероби , кухненски шкафове и какво ли още не.

Разглобих се, но не мога да сложа елхата без да ми е идеално чисто. Украсихме и елхата в събота сутрин и така празнично се чувстваме  Heart Eyes

В събота имахме гостенче за плейдейт от 1 до 6 докато децата (съученици са) лудуваха ние с майка му така добре си побъбрихме за де що има из канадската система на образование и съдебната система (адвокат е ) , че се чувствам с една идея по-близо до опознаването и.

 С нея от миналата година много си допаднахме и винаги използваме случая да си гостуваме и похортуваме, като бяхме намалили визитите с нашия 6 месечен ремонт  Flutter Whistling

А вчера, тъй като беше слънчево ,нетипично 7 градусово време през деня, направихме у нас барбекю и 16 човека се събрахме; децата играха навън ,ние побъбрихме ,хапнахме, потанцувахме  в диапазона 12 на обяд до 10 вечерта.

С две думи си изкарахме супер като към 4 се прибрахме навътре, запалихме камината и изкарахме чудесен ден пълен с игри, емоции и приятни преживявания.

Обсъдихме какво ще правим Коледа и НГ и менюто за 23 човека се сглоби. Аз ще съм домакин на НГ ,а другото семейство на Коледа.

 Имаме ново българско семейство из наше село и барбекюто беше и начин да ги представим на другите семейства . Имахме и двама именници и стана супер празник.

Тази седмица имаме 2 рождени дни и парти в събота вечер, както и коледен концерт, благотворителна инициатива за събиране на храна и подготвяне на подаръчна кошница за сирийско семейство в нужда  и съм доброволец в у-ще за часа по каране на кънки в петъка и трябва да събера сили за да издържа на темпото.

Днес не ми се ставаше в 7 за да се подготвяме за у-ще ,но вече съм с кафето и наваксвам  с четенето, че много сте писали, а и учителките са ми пратили един предълъг емайл с инструкции за благотворителноста, коледния концерт и  куп други важни неща за идните две седмици.

Лек ден от мен  Hug

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 06:02 от Анонимен

# 725
  • Мнения: 4 569
Боядисвам се и си вкарах  боя в окото. Как боли/люти. Досега не го бях правила.

# 726
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Момичета, Евил май е на почивка, прегледах няколко предишни нейни коментари, нещо за Сицилия споменава. Да я изчакаме ли да се върне, за размяната на картички?

# 727
  • Мнения: 4 569
Гледам Фермата и псувам. Аман от мишоци!

# 728
  • Мнения: X
Момичета, Евил май е на почивка, прегледах няколко предишни нейни коментари, нещо за Сицилия споменава. Да я изчакаме ли да се върне, за размяната на картички?
Както прецените . За мен е ОК.
Пишете ако някой му идва нанагорно да праща отвъд Океана.  Peace

Естел, ужас. Изплакни обилно с вода и звъни на лекар ако не минава след измиването.  Hug

# 729
  • Мнения: 14 373
Акаша, мен не ме бърка да изчакам. Както прецените Simple Smile

# 730
  • Мнения: 4 569
Боли леко, но не е за лекар.

# 731
  • Мнения: 1 525
Днес да не се празнува подготовка за 8-ми декември  newsm78
Много е тихо тук.
П.П. Аз гледам филм и ... очите ми се насълзяват.

# 732
  • Мнения: X
Кой филм?
 Аз се прибрах преди половин час от работа .
Мотам се и уж ще си легна - вчера си заспах - тоест днес към 4ч сутринта . Та дано тази вечер  успея да спя нормално.
 

# 733
  • Мнения: 2 140
Досега правих кексчета и сладки за коледен базар в училището на малката. 6-7 часа се въртях около печката, с малко прекъсване да отидем до училището, да запалим елхата. Имаше малко тържество, песни, стихчета, дядо Коледа дойде с файтон теглен от прекрасен кон, имаше и Снежанка с голи раменца, и страхотна заря.
Отскоро и ние събираме магнити. Едната страна на хладилника е на малката, и тя току премести някой от моята на нейната врата.  Simple Smile
Скрит текст:
Сега ходих да я погледна, и да и направя малко място, че в леглото ѝ няма място за нея
Скрит текст:

# 734
  • Мнения: X
 
Скрит текст:

- песента в която съм влюбена тези дни  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт