Евдокия

  • 7 257
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
И аз съм на мнението на таткото за името Евдокия. Не ми харесва.

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 346
Името е остаряло.Аз бих избрала Ева.

# 17
  • Мнения: 505
2-3 години преди да родя дъщеря ми сънувам , че раждам близначки Ана и Полина. Ана се казва майка ми и се знаеше , че ако имам момиче ще се казва така. Но Полина никога не съм и помисляла и с нищо не го свързвам. Бях решила ако се сбъдне съня така да се казват. Дойде и това време, детето беше едно и ми се прииска нещо по - разчупено , избрах Анита още в 6 месец от бременността. Дойде 9 месец и преносих доста, моя приятелка също бременна и преносваше , ден след ден си чакаме. Накрая се оказа , че родихме в един ден , питам аз как се казва детето и тя ми казва Полина. Веднага се сетих за съня. Никога преди това не съм я питала за имена. Аз съм убедена , че сънищата показват. Дори сега съжалявам на моменти , че не я кръстих точно Ана заради съня. Вярвам , че съдбата крие общо бъдеще на Анита и Полина въпреки, че са доста далеч една от друга.

Дано да убедиш таткото , името не е лошо и щом съдбата е решила Евдокия , така трябва да бъде. Писано е ......

# 18
  • Мнения: 7 009
На мен ми харесва, точно едно стегнато, аристократско ми е. Почти като Елизабет/Елисавета.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 505
....или само Ева....

# 20
  • Мнения: 337
Боже работа, името е просто някаква вибрация, код, знам ли и аз. Евдокия е хубаво и звучно име, има добро значение, има имен ден, което е прекрасно. А и на галено може Ева, много нежно. Като порасне ще й разказвате за съня и емоциите. Не подценявайте това,което ви се случва.
Mi_ivanova колко хубав сън.  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 22:00 от emi777

# 21
  • Мнения: 2 328
Утре ще говорим за последно по темата.Обсъждаме Евдокия,Екатерина или Калина и решаваме окончателно.Странно спокойна съм.
 

# 22
  • Мнения: 4 569
Екатерина от трите.

# 23
  • Австрия
  • Мнения: 2 325

..е с доста грубо звучене, заради дължината на името в едно с различните гласни и съгласни.

Ще бъда благовъзпитана и ще се въздържа да споделя личните си асоциации с името/жената с това име  Blush

# 24
  • Мнения: 963
Познавам една Евдокия, на галено Еди. Името го свързвам само с нея, май, но ми харесва. Силно е.

# 25
  • Мнения: 5 259
Евдокия ми харесва на мен. Кратките Ева и Еди също са много хубави.

Не всички сънища обаче са толкова пророчески. Аз и двата пъти сънувах, че ще имам момче на име Самуил, и двата пъти са момичета.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Нали няма да забравиш да ни кажеш как ще кръстите/сте кръстили госпожицата, макар дотогава да има много време Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 328
Малката е Екатерина.Обсъждахме го надълго и широко.Евдокия ми е на сърце,да,но нито измислям прилично галено,нито се приема добре от околните.
Не искам да я е срам да си каже името някой ден. Мисля,че постъпих правилно като не последвах един сън(който седмици наред ми причиняваше стрес),а избрахме силно,красиво име.Екатерина Втора Велика е "кръстницата" .

# 28
  • Мнения: 5 259
Ама тя успя и да се роди ли вече!?

# 29
  • Мнения: 8 935
Евдокия може да е Ева на кратко. Сега погледнах значението на името и ми хареса. Харесва ми повече от Екатерина. Свързах го с Благовещение, макар да не е точно такъв смисъла му, но вероятно защото Благовещение е малко преди термина ти.
Но имаш още много време за сънуване. Wink
Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт