Златни форумни малини 2015

  • 38 605
  • 323
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14 654
И една поименна за Куркума - "Животът и необикновените приключения на войника Иван Чонкин". От една страна, защото много го бива да разказва за войниклъка, но повече, защото стилът му на писане, когато се майтапи, много ми напомня на Войнович.

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 23 977
Сблъсъка на титаните - Лиляна-Как` Сийка

# 272
  • Мнения: 25 916
Факт. И последен спам, обещавам-преди време, на няколко пъти съм се "карала" с Лиляна.

Това, че си се карал, т.е. спорил с някого в една тема, изобщо не пречи да го харесваш в друга и да споделяш 100% мнението му. На мен ми се случва непрекъснато.
Обратното ми говори за злопаметност, ограниченост и... Абе, лоши неща за човека ми говори.
Ох, сега се сетих за гонещите се от тема в тема и от година в година. Каква ли номинация да им измисля?
"Беглецът"? "Бягай, обичам те"? Ще мисля още...

# 273
  • Мнения: 1 972
Номинирам Мър-мях в категорията "Най-работлива булка, списваща в бг мама". "Ох, ах колко съм уморена да знаете.... То работа до полуда! И да не си помислите, че работя в завода ?! Неееее, правя отчети, работя с важни документи.... кво разбирате вие... И нямам време да пусна една пералня начи! Просто с мъжа ми сме поканени на всички партита за които можете да се сетите и да мечтаете, разбира се, да бъдете поканени и вие....Кво разбирате вие,а? Аз и на тренировки трябва да ходя! Охххх, уморена съм. След 5 мин пак ще пиша"....

# 274
  • Мнения: X
Номинирам Мър-мях в категорията "Най-работлива булка, списваща в бг мама". "Ох, ах колко съм уморена да знаете.... То работа до полуда! И да не си помислите, че работя в завода ?! Неееее, правя отчети, работя с важни документи.... кво разбирате вие... И нямам време да пусна една пералня начи! Просто с мъжа ми сме поканени на всички партита за които можете да се сетите и да мечтаете, разбира се, да бъдете поканени и вие....Кво разбирате вие,а? Аз и на тренировки трябва да ходя! Охххх, уморена съм. След 5 мин пак ще пиша"....
Не съм запозната с творчеството на номинираната дама, но за всички шумно работещи мацки от типа, който ти описваш, предлагам категорията "Силно тичащ на място с викове "Пази се".

# 275
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Подсетихте ме каква малина да дам на Джой.  - Златен герб труженичка на форума - толкова много труд хвърля да оформи теми, да събере информация, да брои номинации, че вечно го изтъква. Помня, че дори админ ѝ се изсмя за "големия" труд около изработването на аватарите.

# 276
  • Мнения: 25 916
Номинация "Степфордски съпрузи" (съпруЗИ, не съпруГИ! Naughty) за мъжете на Love! и НСЧ. Уау, респект, момичета! И завид, завид... Много завид! Embarassed
Номинация "Работещо момиче" за CTramell и  a.l.e.n.a. Тези двете (едната за професионална ангажираност, другата за козметична) определено будят в мен черна завист и такава силна депресия, че всеки път, когато ги чета, ми идва да се опъна на дивана, да скръстя ръце на корема и тихо и кротко просто... да си почина.  Laughing

# 277
  • Мнения: 2 553
И аз да номинирам Лиляна в категория На всяка манджа мерудия! Не мога да разбера как й стигат силите и времето да присъства във всяка тема по много пъти, а е само една едничка, милата!

# 278
  • Мнения: X
Вече сериозно
Номинирам тази тема за "Крамер срещу Крамер"

# 279
  • Мнения: 9 493
Искам да номинирам gerda1 , но акъла ми не може да измисли малинка за някой толкова обсебен от свекърва си  Crazy

# 280
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Искам да номинирам gerda1 , но акъла ми не може да измисли малинка за някой толкова обсебен от свекърва си  Crazy

"Спри или мама ще стреля"?

Аааа , ясно , работата и е да се подържа красива и нарисувана и да пише  Grinning

И аз и се възхищавам много на нея... bouquet
И едни маски и чудеса, а косата...на Шанти е прекрасна.
"Алиса в огледалния свят" бих връчила на Алена.  С препоръки ...по-често анфас. Peace

# 281
  • Мнения: 4 188
Искам да номинирам gerda1 , но акъла ми не може да измисли малинка за някой толкова обсебен от свекърва си  Crazy
  Категория- " Злобила" или " Зелена супер гняс". Толкоз ли е голяма кУРкуренцията, че ме изтриха, като се номинирах за " лапни шаран", по коледните намаления?

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 3 056
Малинен реотан за всички, които за толкова години номинации и толкова страници в тази тема не разбраха, че темата е неформална, забавна, не е за коментари, обяснения, споделяне и жалби.
Мога и поименно, но не виждам смисъл.
Не ми се проверява, но май няма малиниране, което да не е завършило с тотално разкаляне на почвата, санкционирани, сърдити и в крайна сметка принудително заключена тема. Може да създадете прецедент.
Или пък не.

# 283
  • Мнения: 4 188
" Спасителят в ръжта" за ТАТИ   newsm10   т. е. в малинака.

# 284
  • Мнения: 3 371
НоминирВам Яна Дг, Бг или каквото е там за крайна досада - никога , ама никога няма да погледна снимка от Билбао.  През живота си не съм срещала някого  толкова хард  натраплив.

НоминирВам Алена за ... Бога ми, не знам за какво...но възможно ли е умен, интелигентен и образован/натъртвам на последното/ човек да се окепази дотолкова, че да замяза /умишлено ползвам тази грозна дума/ на андрогенно-андрогинно извънземно ooooh!

Последната в моите малинки е вече номирВана  - безобразно досадната шоколадена натрапливост. Вече и зад гърба си виждам по 2 метра шоколад.... Stop

Куркумата дори не си заслужава да номирам. То не бяха свалки, не бяха магданози, майко мила Stop Stop Stop Изобщо активен мъж във форум за майки и бебета - някак неадекватно ми стои. Ако изловя собствената си радост да списва на подобно място , меко казано ще  му тегля балтията....

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 00:33 от Winter sonata

Общи условия

Активация на акаунт