Златни форумни малини 2015

  • 38 595
  • 323
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 197
Номинирам/се/  за *Алиса в страната на чудесата*, след снимките на ЯнаДг, Джо, Фея, Херц и всички /на които не помня никовете/, които показват красотите по света.
Номинирам Сандоканчев за "Старогръцки митове и легенди" ,заради едни бедра, на басейн, които беше показал..

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 01:00 от wind of some change

# 286
  • Мнения: 11 614
Не малинка, а направо "Златна маслинка" за Шантал, която е способна да съживи всяка позамряла тема с "невинен" коментар или снимка, докато лениво дояжда пред компютъра последната маслинка от питието си.

# 287
  • Мнения: X
Ох, сега се сетих за гонещите се от тема в тема и от година в година. Каква ли номинация да им измисля?
"Беглецът"? "Бягай, обичам те"? Ще мисля още...
Ну, заяц, ну погоди!

# 288
  • София
  • Мнения: 11 547
Златна малинка за уродливо заглавие: "На кафе с подигравки или на кафе психодиспансер" беше, вече и аз не помня, и "СЛАДКАРНИЧКА за книги". Ужас и безумие. Извинявам се, ако наранявам някого.

# 289
  • София
  • Мнения: 11 543
Златна малинка за уродливо заглавие: "На кафе с подигравки или на кафе психодиспансер" беше, вече и аз не помня, и "СЛАДКАРНИЧКА за книги". Ужас и безумие. Извинявам се, ако наранявам някого.

Подкрепям. "На кафе с подигравки" (или там както е точно заглавието) и съдържанието ѝ е уродливо.

# 290
  • Мнения: 3 502
Златна малинка за уродливо заглавие: "На кафе с подигравки или на кафе психодиспансер" беше, вече и аз не помня, и "СЛАДКАРНИЧКА за книги". Ужас и безумие. Извинявам се, ако наранявам някого.
Първото е ужасно, но второто е прекрасно. Аз в книжарница се чувствам точно като дете в сладкарница, така че намирам заглавието за много удачно.

# 291
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Златна малинка в категория ЖенЪта-котка, за всички свекърви в свекървенската, които по гръб не падат ни-ко-га.

Винаги ще има утре /Tommorow never dies/ - за снахите в същата тема, които отново и отново дават шанс на изтрещелите си свекърви.

# 292
# 293
  • София
  • Мнения: 23 130
В темата черно на бяло е написано, че е диспансер, така че проблемът ми се губи.

# 294
  • Мнения: 10 547
Да им дадем тогава Малинка "Полет на кукувиче гнездо" и да разръчкаме някоя друга тема.

# 295
  • Мнения: 4 569
Темата за номинациите е "Големите надежди". Уви, неоправдани.

# 296
  • Мнения: X
"Малки сладки лъжкини" за всички разконспирирани (или все още не)
Заключената тема за фалшивите потребители ме подсети за един мой фаворит
Такива диагнози си заслужават приза отвсЕкъде

# 297
  • София
  • Мнения: 62 595
Тези аз ги номинирам с "Вампирри, таласъми"".

# 298
  • София
  • Мнения: 39 124
"Лъжлива малинка" за всички теми, на които в заглавието пише едно, а като отвориш е съвсем друго.
"Прашна малинка" за всички изровени стари теми.

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 16:11 от Tatti

# 299
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 371

аз се чудя какво стана с оня с портокала. родиха ли? портокал ли, малина ли?  Blush

портокалова малинка за темата  Peace

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 16:11 от Tatti

Общи условия

Активация на акаунт