Искам да кажа ... (65)

  • 49 787
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 257
Тони, питай Кати. Може да пробваш да се обадиш на госпожата Simple Smile
Аз се научих да слушам детето как иска да участва - дали да правим нещо или само да дам пари Peace

Никитка, честита ти рожденичка bouquet Да е здрава и щастлива! Весел празник!

# 31
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Тонка, ако ти се прави нещо, направи. Ако не ти се прави - действай с десетте лева.

Първата студентска година беше най-безгрижната и готината година в живота ми. Истински студентска, без родители наоколо, без гаджета и ангажименти. Купони, танци и веселба. На втората още на есенната бригада се появи мм и през май се оженихме. На следващата се роди детето. Дотам с безгрижния студенски живот.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
За мен коледния базар в училището на децата е Голямо Главоболие. Мен всички ме знаят, че традиционно участвам. С картички, домашно сладко и всякакви занимания. Изцяло съм вътре. Че после и трябва и да пазарувам.... С трима никога не ми излиза под 35лв. Освен вложените в продукти и материали. ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 23 128
Никитка, жива и здрава да ти е дъщеричката!  bouquet

Хора, ама аз не знам какво се прави на този Базар. Какво значи аз да правя нещо?  Shocked
О, Янтра, сега те прочетох и ми падна кръвното (щото при мен пада, не се вдига). Значи перефразирам се - длъжна ли съм да правя нещо, за да участваме или детето може да мине само като купувач?
Предполага ли се, че трябва да питам изрично госпожата дали да джуркам нещо (въпреки че няма да стане) или да си трая.

# 34
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 257
Не си длъжна - нито да правиш каквото и да е, нито да питаш госпожата.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Не си длъжна. Обаче питай детето, защото мен като ме погледнат с едни очи и аз омеквам.

# 36
  • София
  • Мнения: 23 128
Ели, благодаря!  Hug
Значи Кати да си купи там каквото й хареса и толкова.
Янтре, моята няма такива изисквания към мен. Ако иска да участва, да си се оправя сама. Аз мога само материали да й набавя.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 143
Тонка, нищо не си длъжна да правиш, по-скоро Кати може да те "изнуди" да правиш нещо, за да участва в базара и като продавач  Grinning.
Никитка, да ти е жива, здрава, усмихната и щастлива дъщеричката!
Оnna, как е Ема?

# 38
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата! bouquet

Никитка, да ти е здрава и щастлива дъщерята! bdbaloni

Честит празник! baloni

Спомням си добре студентските години и се връщам често към спомените. Следвах в Търново (за мен това е най-хубавият град Heart Eyes), живях на квартира с колежка, с която си допаднахме адски много и за тези близо четири години не сме си казали и една дума накриво. Най-добрият ми приятел също живее в Търново и добре, че бяха те двамата, за да ме откъсват от мрачните мисли, че мъжът ми замина да работи в София. С него междувременно се скарахме и разделихме в началото на 2009 г, аз имах едни залитания по колега, но нищо не излезе и в крайна сметка с мъжа ми пак се събрахме. Спомням си, че беше на Великден. Няколко дни преди това той ми писа в Скайп, че ще си идва от София и можело да се видим. Аз го попитах има ли смисъл изобщо, след като знаем какво ще последва и че нищо няма да е същото. Но той каза, че по Великден ставали чудеса. Grinning И взе, че излезе прав, щом още сме заедно, че даже вече сме и семейство. Laughing

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Честит празник, бивши и настоящи студенти!
Никитка, да ви е жива и здрава рожденичката!

# 40
  • Мнения: 11 728
Никитка, честита рожденичка!

Тони, все пак някой трябва и да пазарува на базара   Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 525
Никитка, честита ти рожденничка  bouquet
И аз мързелувам сега. Домашната работа я отхвърлих (за днес) и идвам да видя кой, какво, с кого Wink
Напоследък реших да се наслаждавам на безработието ми и да се отпусна предпразнично.
Вчера ходих на масаж. Срам, не срам, ама ми беше за първи път. Масажистката разпозна това и каза, че
ще е по-внимателна Wink За да не ми е и последен  Joy Доста добър анализ направи на тялото ми. Е, днес доста части от тялото ми изпитват болка. Но като цяло много ми хареса и мисля пак да отида.
От студентските години имам спомени. От първото - повече и по-хубави. Второто го проточих много и вече се съмнявам, че ще го завърша.

# 42
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Никитка, честита да е дъщеричката ти! На какъв хубав ден се е родила.

Жармен, в последната ти песенна любов видях следната идея - тема специално за любими песни. Там всеки ще си пуска песента, в която е влюбен в момента, преди или за вечни времена.
Какво ще кажеш? Искаш ли да пуснеш такава тема? Ще си пускаме там всякакви любими клипчета.

# 43
  • Мнения: 1 525
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=874973.0;topicrefid=4
Тази тема не е ли със същата идея  newsm78

П.П. Трябва да излезна. А в това време хич не ме влече навън. Мраяно, хладно, влажно. Ех, лято! Къде си!

# 44
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Тонка, зависи как е организиран базара в училището. В нашето искат задължително всеки да носи по нещо, за предпочитане изработено от детето. Коледни предмети-суровачка, картичка, гирлянди за украса и т.н. Виждала съм и купешки, обаче  Mr. Green
Та в първи клас правих суровачката, във втори изрязвах като луда снежинки за гирлянд, в трети... сама си го прави, аз дадох идеята и набавих материали. Четвърти глас нещо ми се губи, явно не ме е занимавала много, тази година пак мина с минимално мое участие. Расте детето явно.
Мисълта ми беше, че класната трябва да уточни тези неща. При нас има срокове. Помня, че в първи клас беше казала, че иска поне 12 суровачки от класа, другото по желание.

Никитка, да е жива и здрава дъщеря ти!

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 15:37 от viliandar

Общи условия

Активация на акаунт