Искам да кажа ... (65)

  • 49 773
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 825
Честита рожденичка, Никитка! Много усмихната и щастлива да бъде винаги!

buni, благодаря че се интересуваш от Емма Hug Добре е, уж! Все още е на инхалации с пулмикорт един път на ден. До края на месеца ще е така. Много ми е притеснено какво ще стане след като спрем инхалациите. Ако не беше предучилищна група щях да си я задържа до март поне вкъщи, обаче така няма как Confused Стискайте ни палци и ни помислете с добро около предстоящите коледни празници, моля!

Пристигнаха първите два от коледните подаръци, които поръчах. Обадиха ми се, че и третият вече е наличен, та утре ще отида да го взема - настолна игра за голямото момче и после трябва да я доставя някак на баба му, защото е неин подарък. Нали изпуснах преди 20% намаление на настолните игри. С много търсене успях да намеря на друго място 15% такова. Така се чувствам по-малко прецакана Sunglasses
Имате ли впечатления от Декатлонските тротинетки? Емма си е поръчала тротинетка на дядо си Коледа и в Декатлон ми се видяха на добри цени. Какво трябва да гледам като купувам тротинетка? newsm78

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Взех си чантата,тутакси я сефтосах, доволна съм много  bowuu.Самоподарявам си най-добре  Mr. Green.Скрити подаръци не си правим, ама може да взема по нещо дребно-изненада за под елхата  newsm78.
Тротинетките са сполучливи в Декатлон, мисля. И аз смятах от там да купувам на моя,ама той се отказа  Crazy.
Въпрос към момчешките майки- носят ли младежите ви ботуши? Чудя се дали/какви и от къде да купя  newsm78.В Декатлон ще диря и аз, някакви спортни полуботуши,че моят не ще да се преобува в училище,ако може и да рита с тях ще му е най-добре...абе тенис ботуши ми трябват,демек  hahaha.
Коледен базар и при нас има всяка година.Миналата уж щях да пека мъфини,та и ви занимавах с опаковането им...и в крайна сметка се скатах  Mr. Green.Не съм фен на домашното производство на сладкиши и продаването им/предлагането в училище...ама никой не ме пита  Laughing.Синко си купува кексове и мъфини и 'ич не се тревожи кой,как и къде ги е произвел  Thinking.
Та,с две думи,Тонка-давай левчетата на девойката и да си пазарува  Peace,хем че изрично не е поискала да участвате с нещо авторско  Crazy
Камината пука,гозбата ми е готова, наливаме винце след малко и се почваме  Mr. Green.Идилия,пу-пу.
Лале,девойката ти е прекрасна  bouquet
Никитка, да ти е честита,здрава и успешна рожденичката  Hug

# 47
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Евил ми прати адреса си, но без име. Писах ѝ, но ако не иска да си го дава, мисля не е проблем?

Така, че вече мога да действам. Някой ще каже ли числата от 1 до 12 разбъркано?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 6 345
Никитка, честит празник у вас!  Heart Eyes
Честито и на студентите и бившите такива!
Моите студентски години бяха прекрасни-купони и учене. Даже нямах сили да ходя на всички-почти всяка вечер събиране.Така беше в първи курс, във втори-поразредихме купоните, а по-натам-още по-рядко. Първият осми декември празнувахме двамата с моя мъж-прясно влюбени. Определили сме го за денят-начало. Кога минаха 20 години!
Никакви подаръци не съм купувала още. Инцидентно взех за детето една красива козметична чантичка от Оринджа и още същата вечер не издържах и я подарих.  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 525
5, 7, 1, 3, 2, 9, 11, 4, 12, 6, 8, 10

# 50
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Алейша, чудесно - значи си има вече тема за любими клипчета.
Няма нужда от нова.
Благодаря. Hug

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Честит празник на студентите!

Моите студентски години бяха безгрижни и приятни. Учих в родния си град, но редовно и никога не съм оставала встрани от купоните по квартири и общежития  Laughing Имам много истински приятелства от онези години, те са ми по- ценни от образованието и дипломата.

Днес изкарахме чуден ден на плажа. Само ме хвана яд, че не бяхме по бански, както повечето плажуващи( че и с чадъри против слънце хората)! Децата много се зарадваха на импровизирания пикник и часове наред играха, заровени в пясъка. Лицето ми е поизгоряло, смъди ми.

# 52
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Алеиша, благодаря! Започвам да ви разпращам адресите. Peace

# 53
  • Мнения: 1 525
Ако някой не си хареса късмета, аз съм виновна Wink

# 54
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Готово, изпратих адреси на всички. Надявам се да няма недоволни.

# 55
  • Мнения: 13 027
Честит празник на всички студенти!

Поизпълних списъка с подаръци, в Джъбо бяхме и беше голяма лудница, на паркинга нямаше места.
Уж само за Жаки щях да купя масата за гримиране на Елза и още някои дреболии, но имаше такива хубави коледни украси, че се заплеснах и не устоях.

За Мими поръчахме страхотно яке, но не знам дали ще дойде за празника.
За племеницата и за другите близки деца съм готова, само за мъжа ми остава и за свекърва ми.
Мария ще имат коледен базар, но сама ще си прави меденки и картички, аз само имам ангажимент да купя после Simple Smile В петък отиват в София на някакъв немски базар, поръчах си щолен, то и Лидлския не е лош, но ако там има по- автентичен, по- добре.

# 56
  • София
  • Мнения: 18 746
Добрах се в тази дълга работна седмица.
честит празник и честито на рождениците живи здраи.
Нищо не съм купувала.
Не сме и украсили уф.

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
И аз малко по малко взех да напредвам с коледните подаръци. Попаднах на големи намаления на Bata и успях да намеря по един чифт страхотни обувчици за племенниците ми в Бг. Разбира се, Дядо Коледа ще остави и за мен нещо под елхата от този магазин, че не устоях на едни  Laughing  Mr. Green
На децата взех някакви дреболии, опаковани и скрити са. Останалите трябва да се вземат. На Мм още се чудя какво да е...

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Никакви подаръци не съм купувала. Нямам и настроение за такива. Може да се зарадваме с нещо след блъсканицата - около и след Нова година. Дори и децата не са си дали заявки.

# 59
  • Мнения: 14 362
Никитка, да ти е живо и здраво детето!

Аз купих на мама книга, татко ще го измислим с брат ми. Мъжът ми и сестра му ще мислят за свекърите. Моят подарък вчера дойде - имам нов телефон. Остава само съпружието, ама той е лесен - ще си избере нещо и ще го наречем за коледен подарък.

Пералнята ми се развали  ooooh! Писна ми от тия домакински уреди!

Общи условия

Активация на акаунт