Съпруги на военнослужещи - 15

  • 45 300
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724
Добре дошли в новата ни тема! Надявам се, че ще ни бъде приятно заедно!



Полезна информация

Министерство на отбраната на РБългария - http://www.mod.bg/bg/index.php

Вестник "Българска Армия" - http://www.armymedia.bg/?page_id=22732

ИА "Военни клубове и Военно-почивно дело" - http://militaryclubs.bg

Телефони централа София
02/92 21705, 02/92 21757, 02/92 21759 за почивки в страната

02/ 92 21765 за почивки в чужбина

Телефони на ВПД-та

хотел Хармония в Пампорово 030958226

Хотел Олимп в Боровец 07128/3060 07128/3087

ВПД Сарафово - тел.056 /873015
https://www.facebook.com/groups/387560963435/

ВПД Несебър
http://www.facebook.com/vpd.nesebyr

ВПД Созопол
0550/ 22389-рецепция

ВПК Рибарица
06902 2301

Военен санаториум КАЛЕРОЯ-Хисаря
http://hisarbg.com/kaleroya.aspx

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 15:39 от albena30

# 1
  • Мнения: 1 408
Охооо, първа ли съм? Албенка, благодаря за новата тема и дано да я напълним с приятни разговори и добри новини!

# 2
  • Мнения: 2 412
Записвам се набързо. Честит празник на всички настоящи и бивши студенти Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 964
Аз само да се запиша да не Ви търся после

# 4
  • Мнения: 1 855
Ах ,колко е коледно....

# 5
  • Мнения: 136
Още един глас и от мен! Чудесна е принцесата!
Благодаря за новата тема!
Благодаря и за поздравите за моето пораснало момче!

# 6
  • София
  • Мнения: 8 375
Албенка, въпреки заетостта ти, намери време и за нас. Благодаря ти миличка, за новата 15 тема.  Hug bouquetДа сме живи и здрави, да сме позитивни и добронамерени, бързо, бързо да я изпишем и Албена нова тема да пусне. Сега само толкова, че хуквам по задачи.  afwitch



ЧЕСТИТ СТУДЕНТСКИ ПРАЗНИК НА СТУДЕНТКИТЕ В НАШЕТО СЕМЕЙСТВО: МЪНИЧЕТО, ДИМИТРОВА И ЕСТЕЛИТА. ЧЕСТИТ 8-МИ ДЕКЕМВРИ НА МОМЧЕТО НА ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ. НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И УСПЕХИ.

Това е единственият празник на който не се пожелава за много години hahaha Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 16:02 от Flo 51

# 7
  • Мнения: 659
Минавам набързо да честитя празника на Вили Мотивили и нейното вече пораснало момче.Да дам глас за малката сладурка на Радина и да честитя празника на всички бъдещи, настоящи и бивши студенти. Сад, аз вече отдавна съм от бившите, но винаги когато сме свободни с ММ празнуваме този празник на младостта, безгрижието и прекрасните спомени от студентските години. Албенка, благодаря за новата тема, направила си я мн красива и КОЛЕДНА, страхотна е. Извинявам се за телеграфни стил, но съм дежурна и от телефона е голяма мъка писането.

# 8
  • Мнения: 2 183
Здравейте и от мен,

Честит празник на всички бъдещи, настоящи и бивши студенти.. Simple Smile

Записвам се и аз в новата темичка  Hug да не би да ви изпусна  Rolling Eyes Rolling Eyes



# 9
  • Мнения: 1 408
Патеее, пратих те без време обратно при студентите. Не ми забелязвай, мен вятър ме вее на бял кон.  Grinning Естелита съм пропуснала.  Embarassed Не е нарочно, мила. Честит празник и на теб и успешно дипломиране!

# 10
  • Мнения: 3 046
Хайде и аз да се запиша в Коледната ни тема - благодарности на Албена за старанието и оформлението!  Hug
Честит празник на Вили Мотивили и нейния син! Да е здрав и да има успехи във всяко начинание!  newsm59
Пропускам сигурно много неща, но нещо тези дни не съм в настроение  Tired Нещо на финалната права взеха да се объркват нещата, сега за капак и кръвното ми се повиши. Утре съм на кардиолог, стискайте палци, че искам да си дочакам датата за секциото, не искам изненади.

# 11
  • Мнения: 1 408
Сети,  Praynig  fingerscrossed Дръж здраво, мила, още малко остана! Чакаме да пишеш след прегледа.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Цоп и аз в новата тема. Албена,  bouquet
Много красива елха.
Радинка, и от мен имаш глас за сладката Ния ... чийто имен ден май забравихме. Да ти честитя на патерица. Нека ти е жива и здрава, засмяна и палава.

Честит празник и на студентите. Аз пък никога не съм била фен на начина на празнуване на този празник. Много алкохолно и не всеки път особено приятно изживяване. Имам чувството, че се свързва най-вече с напиване до припадък, сбивания, катастрофи ... днес съм черногледа.

Сети Бети, още малко, не остана. Ако трябва, няма да ставаш от леглото. Високото кръвно не е чак толкова страшно, стига да те наблюдават.  Peace
Как са котетата, дали се прибраха вече в новата си къща. Абе на какъв език говорят в Малайзия?  newsm78 Трябва да проверя в уикито.  Laughing

И аз днес водих дзвера на кардиолог. След едно сърцебиене, болка в гърдите и повишено кръвно. За щастие не е нищо сериозно. Просто натрупва много напрежение и трябва да разпуска. Препоръча се повечко движение и/или спорт. Предложих й да ходи веднъж в седмицата на фитнес с братовчед си, но някак си не е ентусиазирана. Щяла да пита някъде за айкидо или йога. Че там ходят едни дружки от стария клас.

Коледен концерт на хора - на 21 в Малката базилика. Ако някоя от пловдивските мами реши да послуша хорово пеене /Коледният концерт им е доста разнообразен/, ще може да се възползва от случая да разгледа и базиликата. Заслужава си. Peace

# 13
  • Мнения: 503
Здравейте в новата тема Heart Eyes
Хайде да я изпълним с коледен дух и нови красиви преживавяния!!!!
 Hug Hug Hug Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 8 375
Брей момичета, събрахте ми очите. В старата тема 8 поста и в новата 14. Май днес ударихме рекорда!!! Браво на нас!

ВИЛИ МОТОВИЛИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВЪВ ВАШИЯТ ДОМ. ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКЪТ, ДА ВИ РАДВА.



РАДИНКА, гласувах за розовата принцеса. Успех! Голямо бонбонче е.

Мислех по-дълго да се застоя на плаца, но правя сладко от круши и като ми загори тенджерата после ще ми се смеете Embarassed. Напускам ви.

Момичета от Пловдив, на 11, 12 и 13. декември във вашия град ще бъде ФЕЙЩИЦАТА. Какъв по-удобен случай да се запознаете? Пред Общината ще се разположи Немски коледен базар. Търсите банер с надпис ПОДАРИ УСМИВКА и там ще бъде нашата дружка. Жалко, че в тези три дни съм на Конгрес на стоматолозите, иначе бих се надигнала и ей го де е Филибето. Щях да ви изгостувам и да си купя нещо от благотворителният базар. Дано да можете да отидете - ДУНДИ, МЪНИЧЕ, SAD_WOMAN, I MISS YOU.

Мирише ли ви на загоряло сладко? Wink

Общи условия

Активация на акаунт