Съпруги на военнослужещи - 15

  • 45 083
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 740
 Албенка, Честит Празник! bouquet
 Стиснати палци и за изпита на Димитрова. Peace

  Днес и аз имам повод да почерпя-ММ го направиха сержант..следд около две години чакане... Simple Smile

  По въпроса с униформите съм убедена,че и там пада едно крадене на пари...Всяка година им взимат мерки, знаят ги много добре във всяко поделение колко човека са..Толкова не могат да се направят едни униформи и да се раздават всяка година в самото поделение на човек..Цялата ни държава е една бездна...

# 736
  • Мнения: 1 408
Ех, че хубав ден е днес! Благодаря за кафенцето, Джули!
Албенка, честит празник! Бъди здрава, много щастлива и много обичана!  Hug  newsm51
Симпатюхче, и при вас повод за празник! Да ти е живо и здраво момчето с новия чин!
Димитрова, стиснати палчета и от мен. Ще чакаме да доложиш като приключиш. Надявам се да си спазила старата студентска традиция "полят изпит-взет изпит". Е, сега в тази ситуация ти няма как да участваш дейно, но дори със сок или безалкохолно, пак върши работа  Laughing. Аз като редовна студентка редовно спазвах традицията и да ти кажа, за първи път ме скъсаха последния изпит във втори курс. А дотогава криво-ляво, къде по-добре, къде по-зле, все ги вземах. То и тогава не бях за късане, ама преподавателката много държеше да ми пише по-висока оценка и протестите ми, че и тройка ме устройва, не минаха  Laughing
Сети, ще споделиш ли хубавия повод, по който ще идвате насам към Филибето? Simple Smile
Фло, докъде докарахте боядисването? Дано вече всички да са доволни  Simple Smile
Дунди, нали ги знаеш във военните магазини лелките какви са тутанкамони. И са все връзкарки, все гръбче имат. Те затова си позволяват така да се държат.
Мъниче, и при нас настава приключение, когато момченцето се поразболее или пък не са на училище. Имаме съпорт тийм, но е на другия край на страната и прибягваме към него само в по-екстремни ситуации. Затова съм казала на детето, че не позволявам да се разболява. Ето сега другата седмица като са ваканция, ще правим с ММ едни шпагати, за да го гледаме. Щях да го пратя на баба, но точно тогава се пада рожденият му ден и няма как. Та и малко сам ще постои, и с мен на работа ще идва...Ти оправяш ли се, мъниче?
Вивианка, как върви укротяването на опърничавите?
Тук е грейнало едно хубаво слънчице и по улиците са се разтекли едни хубави рекички. Ама аз се радвам, защото мразя да ми е студено. Скачам в тръстиката. Хубав ден на всички! Hug

# 737
  • Мнения: 724
Благодаря ви за милите пожелания, да ви се връщат стократно и на вас!

Пускам нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=901512.new#new

Общи условия

Активация на акаунт