Съпруги на военнослужещи - 15

  • 45 420
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 659
Здравейте и от мен. Напоследък програмата е мн натоварена с пътуване и гостита, защото ММ имаше повече свободно време и се възползвахме от него. Чета ви от време на време в колата, но не ми се пише от телефона. Аз като цяло съм добре, чета, почивам, избягвам техниката, защото мн ми натоварва очите , пътуваме из БГ, докато все още можем. Забравила съм мн от нещата които прочетох, но поздравления за Димимтрова и изпитите,  bouquet за всички празници които съм изпуснала да честитя,  Hug за Сети и бебчо, дано е все така спокоен и послушен Simple Smile Мн се радвам за екскурзиите за които прочетох, че предстоят на момичетата, нямам търпение да прочета разказите от впечатленията ви. За всички  Hug bouquet Hug , аз днес ще съм прилежна домакиня и ще чистя, готвя и пера цял ден или поне остатъка от него Simple Smile Но то в този студ по- добре това да свърша- на топличко, а и все някой трябва да го свърши. Изчезвам за сега , насладете се на останалата част от уикенда .

# 691
  • Варна
  • Мнения: 383
Добро утро.Голямо затишие в нашия блок.Минавам да ви пожелая лек ден. Hugна всички.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 08:22 от juli0976

# 692
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,минавам набързо днес

# 693
  • Мнения: 2 741
 Добро утро...

 Нещо сме се разсополивили с детето, да видим кога ще изляза болнични...

 Албена, ние сме всяка събота на Троян ( лични ангажименти) , но ходим в Орешака или Бели Осъм да хапваме...Тъй като живеем твърде близо до Троян, никога не сме спали някъде там..Но ако те интересува нещо конкретно питай- имам доста инфо!

 Успешна седмица!

# 694
  • Мнения: 724
juli0976  взимам си от твоето кафе! СГГ ех, тези лаборатории #2gunfire, как да се доверим на медицината в днешни дни? Радвам се, че резултатите на момченцето ти са добри!
Патенцето браво страхотно си изкарвате, гости, разходки - супер! Flo 51, значи, въшките не били само в Бг. Да не би бежанците да са виновни? simpatiuh4e, благодаря, ако имам нужда ще питам Simple Smile. Успешна седмица на всички!

# 695
  • София
  • Мнения: 8 384
Привет военни красавици. Минавам на бегом, нямам време за лирически отклонения.

Матрос ДЖУЛИ, сериозно момиче си Wink тенкю за кафето. Добре си ти, че си имате баба на повикване. Баба с внучето, а мама на среща с приятелки. Приятно изкарване Simple Smile

ДУНДИ, шахматиста вече има един " златен" медал и много е горд. Дава се за изиграни определен брой партии. Вчера има две победи и две ремита. Говорим му, че е добре да побеждава, но нищо страшно и да падне. И трябва обезателно да поздрави детето, което го е победило. Това е мъжка и спортменска постъпка.

Мило ПАТЕНЦЕ, аз се чудех къде ли изчезна в тези студове, а то какво било. Разнасяте се насам, натам. Радвам се, че си едно бойно Пате Wink

ДИМИТРОВА, няма да ти пишем неизвинено, не се притеснявай Simple Smile Спори ли ти четенето?

СИМПАТЮХЧЕ, гадно нещо е хремата. Аз само като усетя, че започвам да хремясвам, нагрявам си на котлона носа и челото, хвърлям по малко захър на котлона и вдишвам през носа, после си слагам каквото се сетя в ноздрите - памучни тампони с ракия, тампони с чеснов сок и пак се нагрявам на котлона. Пия нещо загряващо, лягам и обикновено се оправям. Дано не се задълбочи хремата.

АЛБЕНА, за теб една порция прегръдки Hug Hug Hug

Хубав ден момичета, отивам да сервирам обяда, че имаме майстор. Боядисва с латекс детската стая. redecoration Гаджето не е свикнало така и само се върти насам натам. Може би можеше и той да извърти мечето с латекса, но не му разреших. Послуша ме. Simple Smile
След обед съм на тръстиката. wavey

# 696
  • Мнения: 659
juli0976, благодаря за кафето и усмивките Simple Smile Фло, да ме беше извикала мен, с тези ремонти у дома цяла година вече съм си почти майстор, щях един латекс да ударя Simple Smile redecoration и без това имам мн свободно време. simpatiuh4e, бързо оздравяване на вас . Аз днес довършвам работата, която ми остана от вчера, защото от утре го дават да се затопли малко и мислим пак да хукваме по пътищата.за един дълъг уикенд Simple Smile Това е от мен изчезвам и ще ви нагледам по- късно пак Simple Smile

# 697
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Момичета,
Почерпете се , вчера имах рожден ден!

# 698
  • Мнения: 724
danity_79  честит ти рожден ден! Бъди усмихната, бъди красива и се радвай на живота! И ти си водолей като мен, явно Grinning.
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=58704
Това е за едни първокласници от твоя град (Ямбол), сигурно го знаеш. Много хубаво дело на този български учител, според мен!
патенце-то какво ти боядисване, какъв латекс, мисли и за бебо! Приятна разходка през дългия уикенд!

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 15:53 от albena30

# 699
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Да, Албенче, водолей съм ...мерси за пожеланията!
Отново нямам много време, но опитах да изчета всичко до тук. Добре че за сега не съм имала такива стресови моменти с децата и дано нямам. Днес обаче нещо не се чувствам добре, нещо гърлото не ме слуша. Дано се оправя бързо че да не заразя децата. В петък се прибира големия от училище и ми вика : "Мамо, госпожата каза да ме провериш за въшки, че имало в училище!" И аз направо изтръпнах  #Crazy УЖАССССС!!! Няма, за сега, дано няма и за нататък....Ох, изчезвам....
 Hug Hug Hug за всички!!!

# 700
  • Варна
  • Мнения: 383
Честит рожден ден danity_79


Здравейте отново.Друго казва да ти отпуснат синджира hahaha чувствам се много по-добре,не бях разпускала така от преди да родя.Пате наистина трябва и за бебо да мислиш сега нищо,че и аз като теб първата бременост я изкарах в ремонт.Даже като отивах да раждам мъжа ми боядисваше коридора,а аз му помагах и боядисвах на по пипкавите места,но ей ме виж с втората имах препоръка от лекарката повече да лежа(не че я спазвах много).Но хайде стига толкова,че много се разприказвах,ама така е от хора без работа какво да се очаква LaughingПриятна вечер на всички.

# 701
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Добро утро,
Ех, Албенче, не знаех че има такъв учител в Ямбол, но ми харесва. Добре е децата да вярват и обичат родината си. Не знам дали това ще е достатъчно , но е едно добро начало!
Тази сутрин тук вали сняг...не знам дали ще натрупа, но тихо се сипе сняг. Самп дано не натрупа много, че няма кой да чисти улиците по кварталите...
Лек и спорен ден ви желая момичета..... bouquet

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Добро утро, минавам набързо да ви нагледам. Честит рожден ден на патерица на danity_79. Да е жива и здрава, другото се нарежда.
И тук е препръскал сняг, то от злоба, не от друго. Надявах се днес вече времето да се поотпусне, да се поразтече ледът, но май няма да стане.

Лек ден на всички. Аз започвам да си пиша моите си неща, работа ме чака.
 Hug

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 6 637
Привет и от мен Hug

Минавам набързо, прибирайки се от работа...
Добре сме ние - малкото донесе някакво ентеровирусче - те с батко и за една вечер и се оправиха, мен ме пропусна, но мм е трети ден на легло и не може да стане ooooh!
Отивам сега да му препеча филийки и да се опитам, да му набутам все пак нещо в устата Naughty

# 704
  • Мнения: 724
Здравейте и от мен! sweet_maniche много кофти това с вирусчето Cry. И племеницата бе се разболяла от нейната ясла - за 1 ден се оправи. Големите май по-трудно им минава този вирус, скорошно оздравяване на ТМ.
При нас сняг не прехвърча, а пече слънце. Тази сутрин беше топло: - 3 градуса. Снегът пада от дърветата, а ледените висулки започват да се стапят. И както го дават да става доста над нулата - голяма вода ще се лее по пътищата.

Общи условия

Активация на акаунт