Съпруги на военнослужещи - 15

  • 45 421
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 384
Привет красавици.
Днес от рано тръстичих на тръстиката, сега вече съм си у дома. Мммм топличко, нищо, че е на вили и могили. Шъ съ упраим.

ДАНИТИ, честито на патерици. Да си жива да си здрава, да имаш обич и късмет, и пари да имаш, а животът ти да бъде сладък като мед... А сега нещо по-прозаично. Как ти е гърлото? Оправи ли се, или все още те боли?

АЛБЕНЧЕ, по вода ще ни върви Simple Smile Много ми хареса публикуваното. Смях се, че едно момченце на последният ред си е объркало ръцете. Всички чавета с дясна ръка на сърцето, а това сладурче, с лява ръка на " сърцето, дето е в дясно"  Joy

МЪНИЧЕ, дай на твоето гадже да изпие в супена лъжица кисело мляко 5 прахчета ванилия. Ще се оправи. Гарантирано, изпитано. Simple Smile

ДУНДИ, работиш ли, работиш ли? Я не се натоварвай, карай го по-лежерно Wink

ДЖУЛИ, радвам се, че си разпуснала малко с дружките. Друго си е. Личи си, че си морска. Поздрава към Данити изпълнен с морета, океани и тук таме островчета Simple Smile Как е малката, слушка ли? Имате ли вече зъбки?

ПАТЕНЦЕ, никакви ремонти не ти се полагат на теб. Ти си само за представителни функции. Wink Да те води гаджето насам натам, да се фука с хубавата си жена и толкова. 4470

СИМПАТЮХЧЕ, вие до къде го докарахте? Хремясахте ли съвсем, или се справихте с тази досада?

ДИМИТРОВА, още малко напън и после шапка на тояга smile3529 smile3523

А къде изчезнаха другите красавици? Моля красавиците да се строят за отчет Wink




# 706
  • Мнения: 965
Фло ей ме на.Аз съм на успокоителни, нз какви са ЛЛ ми ги праска в дупето два пъти на ден,даже и рецепта нямам тя си ми ги слага. Искаше в болница да остана но няма кой да гледа детето и така.Според нея съм направила панически разрив или срив както и да е да минава вече.Толкова се радвам като гледам как напредвате с писането.Фло да споделиш какви цветове сте избрали и на мен ми предстой да боядисвам и се чудя за цветове,иска ми се малко разнообразие.

# 707
  • София
  • Мнения: 8 384
Ето една сериозна хубавица се яви на рапорт. Я и другите след нея-строй се и преброй се. Simple Smile
Ох, РАДИНКА, не ме питай за цветовете, че току що гордо докладвах на щерката как сме боядисали детската стая и бях навряна в...  е, не там, ама в миша дупка Wink Стаята беше много нежно лила, а сега стана бледо розова. От този латекс ни беше останал, след като боядисахме хола. И оооо, ужас!!! Трябвало да е в жълто или зелено. Ти да видиш сега. Бая се чудя, дали да не викна момчето да смени цвета. Щерката никак не остана очарована от това розово. Тя е голяма табиетлийка. За сватбата на брат ѝ пощури ателието, дето ѝ шиха роклята, но все пак ѝ намериха за бюстието камъчета, с размера на камъчетата от колието и обиците.  Мебелите дето ще докарат са действително в жълто и зелено. Никога не трябва човек да се присмива. Когато живеехме във военния блок се подсмивахме на една съседка, дето преди да почне мъжа ѝ да ремонтира жилището, тя си взе детето и си замина при майка си. Върна се, след като всичко беше готово. Погледна, нацупи се, даде разпореждания, да се сменят цветовете с не знам какви си и се врътна, и пак си замина. Съседа, завалията, смени разбира се цветовете. Е сега аз съм в чуденка.  newsm78
Отивам да размишлявам... После ще докладвам Joy

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 15:18 от Flo 51

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Ох, Фло, ама проблеми имаш и ти. Ами я турни една хубава бяла боя, поне всички видове цветни мебели ще се виждат добре. Аз в такива моменти мога да бъда доста рязка. На който не му харесва, да дойде да си го направи сам, пък после аз ще критикувам.  Mr. Green

А дали ако стаята е в жълто или зелено, ще улучиш точния цвят? Сега, да влезе щерката в нета, да види кое жълто/зелено й пасва. Има една скала за цветове, казват се Pantone и са номера. Така тя ти казва номера, ти отиваш в магазина, там ти забъркват нужния цвят и готово. Само да внимава, че на монитора цветът не винаги изглежда така, както ще е на стената. Може да влезе и в някой магазин в австрийско, има едни палитри с всички цветове, които са точни.
Хич не е лесна тази работа. Ние тук колко попари сме сърбали на клиенти понеже гледат нещо на монитора, после ние поръчваме боята ... ама не било това, което искали. ooooh!

Аз пък помагам на една позната с една регистрация за имиграция в Канада. Е няма такъв задръстен сайт. На всичкото отгоре инструкциите за попълване са 200 стр. и ще трябва да ги изчета, да се подготвя, та да не стане някоя издънка. И още друга работа имам, дето няма нищо общо с имиграцията.  ooooh! Мозъкът ми тръстичи на поне пет различни нива.

Радинка, стягай се, ей пролет иде, има няма два месеца още. Време е настроението да се оправи и всички нервни сривове да се изпарят като сняг на слънце.  Hug

# 709
  • Мнения: 1 408
Аз само прелитам с бръснещ полет, за да се явя на следобедна проверка  Hug Иначе уж все съм онлайн, но страничката ми е свалена долу, докато работя. Та да не си помислите, че се скатавам, ей! Прегръщам ви всички!
А, докато не съм забравила, just_dream писа с молба във връзка с близък човек. Какво стана, мила? Можем ли да помогнем?

# 710
  • Мнения: 1 605
Здравейте и от мен,минавам набързо да ви нагледам и да се похваля-още една 5-ца имам по Психология.Сега остана още един напън и после се отдавам на заслужена почивка
 Hugна всички

# 711
  • София
  • Мнения: 8 384
Я как откликнаха красавиците на призива.  Simple Smile

След Радинка ДУНДИ се яви. Зае второто място. Flowers Jack O Lantern За сега си мълча по отношение цвета на детската стая smile3505 Леле миличка. Как така 200 страници...Ми на мен ще ми мине желанието да заминавам и от активна възраст, докато попълня тия фермани, ще стана за пенсия hahaha JoyТия навярно искат гръдна обиколка и обиколка на ханша, номер на джапанките и кой знае още какво newsm78

На почетното трето място нареждам двете хубавици ДИМИТРОВА Hug и САД-УОМАН Hug ( делят ги само 2 минути една от друга ).

Защо ли нищо не ми се работи? А работа бол... И утре е ден!



# 712
  • Мнения: 882
Момичета, привет от мен!
ФЛО, твоите деца са случили на майка и свекърва. Много си послушна. Затова детската стая трябва да бъде, както си му е редът - в зелено!
Дунди, ако ми се наложи да избирам цвят, ще ползвам съветите ти. И аз искам да ми е шарено в къщи. Но рядко уцелвам цвета от първия път.
Радинка, ти се дръж, много си млада да се отпускаш.
Честит рожден ден с малко закъснение на ДАНИТИ.
Поздравления за резултата от изпита на Димитрова. Как ми се иска пак да съм студентка, но да съм с този акъл сега... Joy Е, знам, че не може.
Моят син беше с ентеровирус 1 седмица, но не искаше да пази диета. Вдигна и висока температура. Сега се оправи.
Отивам да правя мусака.
Поздравявам всички активно пишещи момичета. Поддържайте огъня в нашата темичка.
Лека вечер от мен.

# 713
  • Мнения: 659
Ето ме и мен за проверката Simple Smile Фло, зелено и жълто, любимите ми цветове Simple Smile Боядисай стаята в тях, а ако дъщеря ти не ги хареса ще дойда аз да живея там Simple Smile dundi73, с тези 200 стр. отказа мн желаещи да емигрират в Канада Simple Smile Радинка бързо да се оправяш  Hug Поздравления за Димитрова  bouquet Аз днес съм като пребита, мн съм уморена, не че нещо съм правила. Забелязвам , че и мозъчната ми дейност става все по бавна.  Ужас, не мога да се позная, по голям мързел не ме е налягал през целия ми живот, ако продължавам така ,ще се депресирам и ще затъпея качествено, имам чувството , че живея на забавен каданс. Спирам да ви занимавам с лудостите си. Лека и спокойна вечер от мен Simple Smile

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Фло, патенце, 200 стр. са инструкциите за регистрация и попълване на молбата в интернет. Написани си като за малоумници, ама то хора всякакви. Затова са така подробни. За първи път се прави електронно подаване и сайтът е бавен и задръстен, няма достъп, ужас.  Confused
А преди, когато всичко беше на хартия, имаше две страници с обяснения. Ама това да е проблемът. Ако от първите 200 стр. се откажеш от имиграция, явно човек не става за местене в друга държава. Страшна бумащина, много време и много пари. Поне от моя гледна точка. Обаче си заслужава, поне за Канада, пак според мен де. Ама аз вече изпадам от всички класации за там. Особено по параграф възраст.  Peace

Бременелките да си почиват и да не хойкат толкова много. Ей сега ще се запролети и поне няма да рискувате да се хлъзнете по тротоарите. И грипът настъпвал. То нас ни е настъпил от есента, още се възстановяваме.

Лека вечер на всички. Ако има нещо интересно, после пак ще пиша. Днес съм на всяка манджа мерудия.  Laughing

# 715
  • Мнения: 2 741
Фло. Hug.запушена съм от всякъде...
Канада е една от цеките на ММ, но аз още не съм се навила..
Днес влязохме в нов филм- тримата сме с различни адресни регистрации и трябва да ги оправим за да извадим паспорт на детето... Като ги оправим и нови лични карти трябва да си вадим и айде едни бързи 100 лв назад...Вместо да ги вложа в баварска бира и вурстчета...
Ужасно съм уморена.. Лека нощ от мен..

# 716
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Добро утро!
Набързо минавам, че ще стягам Раковски днес за училище. С голяма изненада открих, че за българска легия имат точно едно изречение, а едно време много държаха да се знае.
И другата ми голяма изненада от тия дни. Бащите военни нямали право на болничен за гледане на дете. ShockedММ си взе за понеделник и вторник, защото аз немога да взема така или иначе.  Върнаха му го от поделението и си пусна отпуска два дена. Днеска аз имам последни часове и ще си го гледам детето през деня, или поне докато си дойде каката, че и в училище супер много работа имам покрай края на срока. Четвъртък и петък вече ще отива на градина, защото повече от това няма кой да го гледа детето.
Фло, и аз съм такава "мухната" Laughing като щерка ти. Като представител на зодия дева винаги търся перфектния баланс  не само във отношенията с хората, а абсолютно във всичко. 
Та така де. Отивам да видя Раковски как да го предам, че и да го разберат.  Thinking

# 717
  • Мнения: 2 741
Как да нямат...ММ си е вземал преди една година болнични...

# 718
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,надявам се днес за последно да минавам набързо и от утре да имам повече време да пиша

# 719
  • София
  • Мнения: 8 384
Добро утро военни красавици!
Днес аз съм дежурна по кафе.



Станала съм рано, рано та да ви спретна и закуска. И как да спя? Сън не ме лови. Simple Smile Днес отивам да тонирам една кофа латекс и упражнението боядисване на детската стая започва отново redecoration( много подходящ емотикон И тия сменят цвета hahaha Joy). След разговора с щерката, се обадих на сина и снахата. Тайно се надявах на подкрепа. Е да, ама не и те с половин уста изказаха мнение, че това розово с нищо не се връзва. Момчето се нави да дойде и да смени цвета. Като заключение: Добре, че имам добър мъж... Нали знаете приказката, че това дето го иска една жена и Господ го иска. Няма нужда от съпротива. То просто ще се случи Wink
Хайде хубав и спорен ден Hug Hug Hug

ПП ВИВИАНКА,СИМПАТЮХЧЕ, ДИМИТРОВА, а не бързайте толкова, вземете си кафенце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт