Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 23 351
  • 474
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 212
Обожаваме Кайзер Пастърма и Филе Елена

# 211
  • Мнения: 4 529
Сирене, кашкавал и кисело мляко 3,6%.

# 212
  • Мнения: 973
Филе Елена, сирене, кашкавал и кисело мляко 3,6%.

# 213
  • Мнения: 12 935
Филе Елена и кашкавал обичам аз
Мъжът ми предпочита суджука Simple Smile

# 214
  • Мнения: 16
На трапезата има луканка, суджук, филе "Елена", сирене.

# 215
  • Мнения: 2 708
Кравето сирене е много предпочитан продукт от марката. Simple Smile От месните - Панагюрската луканка и Шпековия салам и Бургас присъстват редовно.

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 5 198
филе Елена, луканка и катък Simple Smile

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 1 678
На трапезата ни присъстват луканка, кашкавал, сирене и кисело мляко с марката Димитър Маджаров.

# 218
  • Варна
  • Мнения: 202
Редовно си вземаме от луканката,  врат "Тракия, кашкавал, сирене , филе Елена.Ще пробваме и от другите предлагани вкусотии

# 219
  • Мнения: 16 286
Луканка,суджук,сирене,кашкавал.Филе ''Елена'' Heart EyesИзпращала съм в чужбина. Simple Smile

# 220
  • Мнения: 381
На трапезата  присъстват луканка, кашкавал, сирене и кисело мляко с марката Димитър Маджаров.

# 221
  • България
  • Мнения: 1 003
Шпек салам, луканка, суджук.  Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 1
Похапваме си ние най-вече луканчица и сирене!Синът ни живее в Абу Даби и натам лети колет с подаръци.И опаковани с червени корделки летят и филе "Елена", и луканка, и кайзер!Стискайте палци да ги пуснат на арабската митница!

# 223
  • Варна
  • Мнения: 10 492
На нашата трапеза целогодишно има луканка, суджук, сушеница, кашкавал или сирене,кисело мляко.

# 224
  • Под кривата круша
  • Мнения: 382
Всичко обичаме у дома. Wink
И филе 'Елена' и суджук, и кашкавал. Разни салами и луканки.
Винаги има нещо на масата, не само по празници.

Общи условия

Активация на акаунт