Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 23 351
  • 474
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 809
Кисело мляко, кашкавал и луканка  Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 160
Кашкавал, луканка, суджук, сирене, филе Елена

# 242
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
На празничната трапеза уважаваме: луканка, суджук, сушеница, филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал, сирене Simple Smile

# 243
  • Мнения: 36
Честичко хапваме не само по празници луканка, суджук, пастърма, кашкавал и сирене.

# 244
  • Някъде там
  • Мнения: 20 522
Луканка, суджук, сушеница, филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал, сирене са традиционни мезета на трапезата ни не само на празници.

# 245
  • Мнения: 7 914
На нашата празнична трапеза винаги присъстват сирене и луканка  Peace

# 246
  • Мнения: 196
Здравейте!
Ние сме любители на луканката, суджука, сушеницата,  филе "Елена", пастърмата, кашкавала, сиренето и  катъка. А на празник трябва да има по много от всичко любимо! Весели празници!

# 247
  • София
  • Мнения: 12
Обикновено на празничната ни трапеза присъстват луканка, сушеница, филе "Елена", кашкавал и сирене.

# 248
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 746
На празничната ни трапеза традиционно присъстват, луканка, суджук, филе "Елена",  кашкавал, сирене.

# 249
  • Мнения: 2 108
На нашата празнична трапеза присъстват филе "Елена", луканка, суджук, сушеница ,кашкавал, сирене.
 Сиренето на Маджаров е най - хубаво от всички сирена на пазара ,а напоследък съм много доволна от последния им продукт-кисело мляко "Маджаров"(не само заради вкуса , а допълнителната капачка за затваряне).

# 250
  • Варна
  • Мнения: 4 239
На празничната трапеза присъстват луканка, филе "Елена", пастърма, кашкавал и сирене. Обичаме много и катък, както и киселото мляко на фирмата.
Весели празници на всички!

# 251
  • Мнения: 156
На нашата празнична трапеза винаги присъстват луканка,пастърма,суджук,сушеница,кашкавал и сирене lalalala newsm10

# 252
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Хммм
на нашата трапеза почти всяка вечер присъства Луканка,  филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал и сиренето Ви.

С пожелание за Весели празници

# 253
  • Мнения: 1
На нашата трапеза целогодишно има луканка, суджук, сушеница, кашкавал или сирене

# 254
  • София
  • Мнения: 4 181
Всяка вечер хапваме сирене, кашкавал  и кисело мляко. А за жалост само на празнични  вечери  луканка и филе Елена.

Общи условия

Активация на акаунт