Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 23 351
  • 474
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 140
Хапваме с удоволствие луканка, суджук, филе "Елена", пастърма, кашкавал и сирене.  chef

# 256
  • Мнения: 167
На празничната трапеза запазено място имат винаги кашкавала и сиренето.

# 257
  • Мнения: 107
Всеки ден почти консумираме сирене или кашкавал.
По празниците ги допълваме с луканка, сушеница, суджук и филе.

# 258
  • Мнения: 522
При нас на нашата трапеза постоянно си присъстват кашкавала и сиренето, особено участващи главно в сутрешната закуска, изварата, луканката, суджука, филето "Елена" и сушеницата. От скоро се радваме и на киселото мляко....

# 259
  • Мнения: 187
У дома се хапва основно сирене и кашкавал, суджук, сушеница, врат "Тракия".

# 260
  • Мнения: 1 886
Кашкавал и сирене хапваме целогодишно, луканка, суджук, сушеница купуваме често, а по празниците също и филе "Елена".

# 261
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 49
На празничната ни трапеза обезателно присъстват луканка, суджук, сушеница, кашкавал, сирене, и филе "Елена"! 

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 449
Вкъщи купуваме сирена и кашкавали (краве, овче и козе) основно на Димитър Маджаров много ги харесваме.
А от месните деликатеси присъстват често -луканка ,сушеница и филе Елена.

# 263
  • Мнения: 56
Луканка, суджук, пастърма, кашкавал, сирене

# 264
  • sofia
  • Мнения: 3 708
На празничната ни трапеза задължително присъстват луканка , суджук, филе Елена, бабек , пастърма , сирене и кашкавал.
Особено предпочитаме вашите продукти! Simple Smile

# 265
  • Мнения: 134
На нашата трапеза целогодишно има луканка, суджук, сушеница,филе Елена, кашкавал или сирене. Това са предпочитаните от нас артикули. Peace

# 266
  • Мнения: 3 819
Не заменям с нищо кашкавал и сирене "Димитър Маджаров" Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 812
Луканка, суджук, сушеница, филе "Елена",  пастърма, кашкавал, сирене, катък.!!!!!!

# 268
  • Мнения: 1 791
На всекидневната ни трапеза присъства винаги "Свежо Краве Сирене", както и краве сирене Лайт, кашкавал "Балкан", суроватъчна извара в кофичка  и неизменното кисело мляко   всичкото  на Маджаров.
За празничната ни маса задължително има от следните деликатеси:
"Кашкавал Козе Мляко Маджаров", Панагюрска или Смядовска луканка и филе "Елена". Обичам и "Странджански дядо Маджаров" и Бабека им.

# 269
  • Варна
  • Мнения: 513
У дома се консумира основно краве и козе сирене, както и кашкавал "Витоша" на фирма "Димитър Маджаров". А за празничната ни трапеза добавяме и смядовска луканка, любимият ни свинки врат (деликатес), жарен врат и филе "Елена".  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт