ВТОРИ клас - 4 тема

  • 37 210
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 8 309
Мили момичета, весело посрещане на предстоящите празници! Светло да ви е в сърцата и домовете! А на децата - да открият под елхата сбъднатите си желания!  Hug

# 361
  • София
  • Мнения: 1 718
Мерси, Лулу Simple Smile
Приятни приготовления и вълшебни мигове на всички!
Доста сте писали и не знам дали ще успея да прочета всичко. Може би след празниците...
Бъдете здрави и щастливи!

# 362
  • Мнения: 2 139
Close-mas: Здраве и късмет и от мен, хубавици! santa2  Дано в семействата ви да има много весели и хармонични дни....и нощи! People Santa

# 363
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
светли празници Simple Smile
за децата - най-желаните подаръци да са под елхата  Hug

# 364
  • Мнения: X
Весели празници и от нас!

Малкият е хванал някаква книга с умнотии и само ме преследва да ми чете, не мога да си изпия кафето на спокойствие.

# 365
  • Мнения: 1 273
Весели празници на всички!
Ние малко ще попътуваме, така че от сега ще Ви пожелая да изпратите старата и да посрещнете новата година с много здраве, щастие и късмет и да има много подаръци под елхата, както за малки, така и за големи.  Peace
Живот и здраве - догодина ще съм пак на линия.  bouquet

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 23 216
Хм... и моята така, все нещо разказва и аз пия кафе и се опитвам да си подредя в главата дейностите за днес, а тя каже нещо и ми разпилява мислите... Айде наново и пак така.... и те така...  Crazy
Отивам да пека питката с парата.

Весело посрещане на Коледа, момичета - да е топла и вълшебна!  Hug

# 367
  • Мнения: 3 663
И от мен весело посрещане на празника, момичета!
Моята девойка сутринта получи коледното лего, т.е. това на Плеймобил, все пак да си го подреди и да му се нарадва, но явно се превъзбуди, не закусва нищо и сега се нацупи, че баща й бутнал някаква част.
Леко пътуване на Деси и останалите!
Много ми е необичайно така да е на Коледа, то слънце, направо пролет, ама какво да се прави.

# 368
  • Мнения: 2 475
И аз цял ден се опитвам да се усамотя за 10 мин, но ...планети, спътници, нови открития...От другата страна малкият ми син цял ден реже, лепи - картички майстори.
Весело посрещане на добрия старец и дано всеки намери желания подарък под елхата.
Аз винаги си пожелавам да съм по-даваща, а не искаща...пък дано ми се получи някой ден!

# 369
  • Мнения: X
Моят син си направи коледен базар, картички, даже успя да продаде половината вече - на нас, баба си и дядо си. Simple Smile

# 370
  • Мнения: 1 324
Мирна и тиха Бъдни вечер и весело посрещане на Коледа  Hug

# 371
  • Мнения: 3 684
Светли празници!
Под елхите добрия старец да остави най-безценните подаръци - здраве, щастие и любов!

# 372
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Светла и благословена Коледна нощ ви пожелавам bouquet! Бъдете здрави, щастливи и обичани Hug!

# 373
  • София
  • Мнения: 17 792

Пожелавам много приятно посрещане на празника на всички християни!

# 374
  • София
  • Мнения: 3 035
Честита Коледа!  santa2
Нека здравето и щастието да са честити гости във вашия дом!

Общи условия

Активация на акаунт