Изберете подарък от L'еrbolario и спечелете

  • 7 078
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 317
Защото L'ERBOLARIO нямат аналог

# 46
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Бих подарила продукти L'ERBOLARIO не само на близки хора, но и на себе си. Grinning

# 47
  • Мнения: 264
Защото козметиката на марката е съчетание от натурални билкови екстракти и съвременна козметика, има богато разнообразие от продукти и аромати и много възможности за избор.

# 48
  • София
  • Мнения: 924
Бих избрала за близките си козметика с марка L`ERBOLARIO, защото са с качествени натурални съставки, естетичен външен вид и опаковка и прекрасни аромати.

# 49
  • Мнения: 1 265
Луксозните ви кутии са с тематични продукти от една серия. Високата цена на продуктите може би е залог за качествени суровини. Ако спечеля ще имам шанс да ги пробвам.

# 50
  • Мнения: 1 002
Бих избрала подарък от L`ERBOLARIO за близките и любими хора, защото продуктите са създадени изцяло от 100%  натурални съставки.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 241
L`ERBOLARIO са висококачествени, луксозни, био-продукти, които с удоволствие бих подарила на най-близките си хора за настъпващите празници. Убедена съм, че те ще бъдат възхитени от този невероятен подарък. Close-mas: 

# 52
  • Мнения: 260
Защото са различни, необичайни и стилни. Предлагат разнообразие от различни продукти за всякакъв тип кожа и прекрасни подаръчни кутии, които като комплект биха били отличен подарък за близките и любими хора.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 168
Бих избрала продуктите на L`ERBOLARIO за подарък, защото се убедих в качествата им.

# 54
  • Мнения: 3 020
Защото са луксозна грижа подходяща и за мъже и за жени и човек би се зарадвал на такъв подарък. Продуктите на L`ERBOLARIO са подарък, който бих получила с удоволствие и затова бих подарила и на любим човек, защото искам най-доброто за близките си.

# 55
  • Мнения: 9 487

Защото са с натурални съставки, ще е по различен, и личен подарък.
Допадна ми Луксозната кутия „Хортензия“ и Луксозната кутия „Баобаб за него“.

# 56
  • Мнения: 314
L`ERBOLARIO - качествена козметика, прекрасни парфюми, голямо разнообразие от продукти -  невероятни подаръци за любими хора!

# 57
  • Мнения: 433
Допада ми комбинацията от растителни масла и съвременни технологии, както и съчетанието на продуктите. Освен това опаковките и кутиите са невероятни!

# 58
  • Мнения: 504
Защото козметика е луксозна, качествена и с натурален състав .

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Марката сама говори много за себе си,зад нея се крият страхотни продукти,задоволяващи всеки вкус.

Общи условия

Активация на акаунт