Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 038
  • 772
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2
Здравейте, имам гъба, която нараства бързо, който иска нека ми пише, за да му подаря. От София съм - Дианабад, по куриер също мога да я пратя! Simple Smile

# 211
  • ... рееща се.
  • Мнения: 630
Михаела, аз бих искала от гъбата Simple Smile от надежда съм и бих била благодарна, ако можеш да ми я пуснеш по куриер.

# 212
  • Мнения: 1
ПОДАРЯВАМ ТИБЕТСКИ ГЪБИ, 0895469113, Валя

# 213
  • Мнения: 261
Какво количество приготвяте наведнъж с гъбата? В какъв съд я държите?

# 214
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аз бих искала гъба, но не знам дали ще може да се изпрати с куриер.  Confused

# 215
  • София
  • Мнения: 2 001
Момичета, търся и аз кефир, ако някой има за подаряване:)

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 11:05 от Illit

# 216
  • София
  • Мнения: 6 839
Аз бих искала гъба, но не знам дали ще може да се изпрати с куриер.  Confused
Изпращала съм и бих ви пратила, само да сте сигурни, че ще си я вземете веднага. Че веднъж стана явно объркване, жената не си я взе, добре че куриерската фирма унищожи пратката, без да ме кара да плащам транспортни.

# 217
  • Мнения: 82
Има ли някой гъба в Стара Загора- ще му бъда благодарна да сподели парченце:)))

# 218
  • Мнения: 261
Аз бих искала гъба, но не знам дали ще може да се изпрати с куриер.  Confused
Изпращала съм и бих ви пратила, само да сте сигурни, че ще си я вземете веднага. Че веднъж стана явно объркване, жената не си я взе, добре че куриерската фирма унищожи пратката, без да ме кара да плащам транспортни.

Изисква да е на определена температура ли?

# 219
  • Мнения: 9
Здравейте,бих искала да се сдобият и аз с тибетска гъба.От Варна съм.Ако има някой в повече ще се радвам да ме снабди.

# 220
  • Мнения: 4
Здравейте, много бих искала да си намеря тибетска гъба. От Сливен съм, но ако може да се прати по куриер от друг град ще си заплатя. Моля, ако някой има излишна да ми остави съобщение. Благодаря предварително!  Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 4
Здравейте, имам гъба, която нараства бързо, който иска нека ми пише, за да му подаря. От София съм - Дианабад, по куриер също мога да я пратя! Simple Smile
Здравей Михаела, виждам, че съобщението ти е преди месец, но бих искала да те попитам дали имаш за раздаване в момента или след някоя друга седмица? Мерси предварително!

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Здравейте , търся си гъбка за кефир от пловдив съм ако някой добър човек има желание да поделим  Laughing

# 223
  • София
  • Мнения: 6 839
Моята гъба пак порастна, мога да дам. Но в момента пиша дипломна работа и не мога да ходя по срещи, офисът на Еконт също не ми е много близо, та за някой, който е в района или би могъл да дойде. За София, Хаджи Димитър или Киноцентър Бояна.

# 224
  • Мнения: 6 456
От днес и сестра ми има гъба и чакаме да порасне за да даде и на мен  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт