Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 038
  • 772
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 98
Здравейте,

има ли някой наличност за подаряване от гъбката за София, за предпочитане с куриер?  Praynig (разбрах, че не е уместно да се купува от интернет, а е по - добре да бъде от човек)  newsm78

# 226
  • Мнения: 2
Здравейте! Искам да попитам дали някой от Стара Загора има малко излишна гъбка. Съгласна съм и на доставка с куриер от другаде. Благодаря предварително!

# 227
  • Мнения: 82
Здравейте! Искам да попитам дали някой от Стара Загора има малко излишна гъбка. Съгласна съм и на доставка с куриер от другаде. Благодаря предварително!
Шоколадче, имам:) Ще ти отгледам малко по- голяма, че доста раздавах и е малка и ще ти дам след 10.02, като се прибера в Ст.З, ако дотогава не си си намерила:) Пиши ми на лични другия месец:)

# 228
  • Мнения: 261
Какви са най-големите ползи от отглеждането? За какво най-добре помага?

# 229
  • Мнения: 3 340
Естествен пробиотик Grinning  - евтин и без никакви вредни добавки!

# 230
  • Varna
  • Мнения: 5
Здравейте,

Има ли някой от Варна да подари няколко зрънца?
Гледах си гъба преди няколко години и искам пак да захвана - добре ми се получаваше.

Моля ви, ако има някой от Варна с кефир - пишете ми.

Благодаря предварително!  Wink

# 231
  • Мнения: 1
Здравейте!

От Русе ако  има някой с кефирени зрънца  за подаряване ще съм благодарна да ми пише Hug bouquet

# 232
  • Мнения: 3
Здравейте, знаете ли от къде мога да си взема тибетска гъба/кефир.
От София съм. Много ще съм благодарна, ако някой ми даде няколко зрънца.
Мога да отида до всеки квартал, където кажете, за получаване.
Пила съм я преди 10 години и бях много доволна.Сега пак имам нужда.

Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 15:34 от avanikol

# 233
  • Мнения: 3
Здравейте, знаете ли от къде мога да си взема тибетска гъба/кефир.
От София съм. Много ще съм благодарна, ако някой ми даде няколко зрънца.
Мога да отида до всеки квартал, където кажете, за получаване.
Пила съм я преди 10 години и бях много доволна.Сега пак имам нужда.
Ако има някой от друг град ще заплатя куриерските услуги.

# 234
  • Мнения: 8
Здравейте, може ли някой да ми подари или продаде Кефирена гъба за София благодаря.

# 235
  • София
  • Мнения: 6 839
Здравейте, може ли някой да ми подари или продаде Кефирена гъба за София благодаря.
Ако ви е удобно да дойдете до Хаджи Димитър, ще ви подаря.

# 236
  • Мнения: 735
Може ли да питам за кефирени зрънца за млечен кефир, дали някой има в повече?

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 274
От Пловдив съм мога да дам на един.

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 449
Здравейте пробвали ли сте  да сложите кефирните зърна в ядково мляко дали ще стане хубав кефир.

# 239
  • Мнения: 548
Здравейте! Бих помолила за зрънца кефир на лични! Grinning Благодаря на тези, които се отзоват!

Последна редакция: нд, 12 мар 2017, 13:17 от ingi

Общи условия

Активация на акаунт