Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 038
  • 772
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 934
Здравейте! Мога ли и аз да помоля за малко гъбка? От София съм, но работя в Перник. Благодаря на всички, които се отзоват на молбата ми!

# 241
  • Мнения: 38
Здравейте, искам и аз да опитам гъбата. Ако някой има излишна, моля да ми пише. От София съм, кварталът няма значение. Благодаря!

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 449
Здравейте, някой ако има възможност да ми прати гъбка за Стара Загора  bouquet

# 243
  • Мнения: 548
 Получихте ли гъби? Аз -не!

# 244
  • Мнения: 46
От Пловдив съм мога да дам на един.

От Пловдив съм и търся Кефир, ако все още имате.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Отиде за Бургас  Simple Smile като имам пак ще пиша.

# 246
  • Мнения: 38
Получихте ли гъби? Аз -не!

И аз - не! Купувам си готов.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте!
Имам гъба от около 2 седмици. Пораснала е доста откакто я отглеждам, и въпроса ми е как става разделянето? Какво трябва да направя?
Ще се радвам да се намери някой да ми отговори!

# 248
  • Мнения: 19
Здравейте!
Имам гъба от около 2 седмици. Пораснала е доста откакто я отглеждам, и въпроса ми е как става разделянето? Какво трябва да направя?
Ще се радвам да се намери някой да ми отговори!
Здравейте !
Разделянето става, като просто отделите излишната, а с останалата продължавате да си приготвяте кефир.
Излишната я подарявате на някой или я изхвърляте.
 newsm10

# 249
  • София
  • Мнения: 6 839
Аз мога да дам, София, Хаджи Димитър.

# 250
  • София
  • Мнения: 1 934
Скрит текст:
Аз мога да дам, София, Хаджи Димитър.
[/quoteг
Привет! Ако е удобно, може ли утре моят мъж да дойде в Хаджи Димитър и да вземе гъбата? Много ми е нужна, за лечение е. Благодаря !!!

# 251
  • София
  • Мнения: 6 839
Да, пишете ми на лични. Wink

# 252
  • София
  • Мнения: 1 934
 Аня♥♥♥ много, много, много благодаря!!! Доброто да ви среща навсякъде  bouquet

# 253
  • София
  • Мнения: 6 839
 Hug Със здраве да я ползвате!

# 254
  • Мнения: 180
Здравейте! Преди малко и аз се сдобих с гъбка. Отглеждала съм я преди около 20 години и съм забравила някои неща. Помня, че много ми харесваше вкуса на кефира. Въпросът ми е дали се поставя в сварено прясно мляко.

Общи условия

Активация на акаунт