Перилни препарати и омекотители – 36

  • 65 459
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 949
Тайд и Тайд с Ленор  /прах е и опкаковката е една с двете/. Не разбрах само бебешките дрешки ли искаш да мират силно или вашите.
[/quote]

По принцип не търся силен аромат за детенце, държа нашите да мириша хубаво и силно, също така и спалното бельо.

# 61
  • Мнения: 949
Изобщо ме няма с това цитиране!

Гес, а направи ми впечатление, че има един аромат Сано, което го има само в плик, мисля, че беше алое (дано не ме лъже паметта), ползвала ли си го?

# 62
  • Мнения: 5 209
Не е само в плик. Виждала съм го и в бутилка. Ползвала съм го. Мирише сладникаво като бебешка пудра. Приятно, но след десетина пранета започва да нагарча.

Ето и доказателство, че съм го ползвала
Скрит текст:

# 63
  • Мнения: 949
Хмм, не е това, имаше някакви цветя. Или може би е един и същ, но с различна опаковка. Ей сега ще го потърся!

# 64
  • Мнения: 5 209
Да, вече са в нови опаковки.

# 65
  • Мнения: 949
http://www.tophomebrands.com/images/stories/virtuemart/product/990214.jpg    този е, който гледах.  Хм, май е това, което си публикувала ти!

# 66
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 583
Аз повече от явно не градя такъв  -даже напротив .
  В кой от сегашните прахове за пране има мерителна чашка - да си задам пак сюблимният въпрос ?
Жармен,
опитай да си поръчаш от тук оригинална чашка на Хенкел: https://www.henkel-lifetimes.de/dosierhilfenbestellung.php

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
Жармен,
Скрит текст:
още утре мога да ти изпратя 2 мерителни чашки с дръжки, щом имаш такъв проблем с намирането им. Ако желаеш, изпрати ми адрес на ЛС.

# 68
  • София
  • Мнения: 44 414
Искам да споделя за капсулите Персил, прах и гел за бяло, от ДМ-промоцията. Прах с тях 3 пъти на 60гр. 2ч.програма. Като извадя дрехите падат доста бели твърди топченца, все едно хомеопатично лекарство се е изсипало.На някого случвало  ли му се е това? Не се разтварят май хубаво или нещо аз  не правя както трябва.

На мен лично - не, перфектно си се разтваряха.

# 69
  • Мнения: 35
И на мен не ми се разтваряха капсулите на Персил,купих си ги на два пъти,понеже си помислих,че съм попаднала на кофти партида,но и втория път беше същото,все едно сняг валеше от дрехите.Затова и ги отписах.

# 70
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не чакайте от италиански препарати силен аромат Peace. В тази връзка - връщам си назад лошите думи, които написах за Даш праха. Изпира прекрасно, особено с натрупване. Лекета от бели кухненски кърпи, замърсени чорапи - всичко светна! Явно след Омо-то и силния му аромат, първосигнално съм се подвела по липсата на какъвто и да е аромат, оттам наругах и качеството на изпиране Embarassed.

Вие се бъзикате, ама наистина има мода да не се пере. Девер ми и жена му са доста екологично ориентирани и прането е само в краен случай ooooh!. На запад тая мода вече има епидемични размери.

# 71
  • София
  • Мнения: 11 825

Вие се бъзикате, ама наистина има мода да не се пере. Девер ми и жена му са доста екологично ориентирани и прането е само в краен случай ooooh!. На запад тая мода вече има епидемични размери.

И как се справят с хигиенизирането на дрехите си?

# 72
  • Мнения: 13 671

Вие се бъзикате, ама наистина има мода да не се пере. Девер ми и жена му са доста екологично ориентирани и прането е само в краен случай ooooh!. На запад тая мода вече има епидемични размери.

И как се справят с хигиенизирането на дрехите си?
Не се справят, важното е, че са модерни.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 913
Благодаря за новата тема  bouquet

Това с непрането на дрехите ми идва в повече и не си го представям,но като цяло аз не съм прозападно ориентирана и толкова модерна и ще спазя ориенталските ни традиции да пера всичко, както досега  Grinning Wink.

# 74
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Това с непрането на дрехите ми идва в повече и не си го представям,но като цяло аз не съм прозападно ориентирана и толкова модерна и ще спазя ориенталските ни традиции да пера всичко, както досега  Grinning Wink.
То и аз така.Затова ме гледат с известно съмнение като опасен елемент  hahaha. Не пера с екопрепарати, пускам пералня повече от веднъж месечно, избелвам кухненските кърпи... Shocked. Назадничава личност.
 
Скрит текст:
За спрея обезмаслител, с който чистя в кухнята и целите таблетки (те ги цепят на две) за съдимиялната просто ме е срам Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт