Coco dry bar , мнения?

  • 28 543
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 445
И аз се нареждам да слухтя за мнения. 😄 Преди там беше любимият ми Stephan, сега предполагам, че собственичката си е направила сама салон. Simple Smile С Алтерна ли работят? Защо нямат конкретни цени?
Да,с Алтерна,Керастаз,Милкшейк и други марки Peace

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте,
и на мен ми се иска да ги посетя, съвсем скоро ще е

# 17
  • Мнения: 6
Имам ценоразпис, ако ви нужен пишете на лично и ще ви го пратя

# 18
  • Мнения: 11
Здравейте,

Чувствала съм се многократно провокирана да отговоря в дадена тема, но никога дотолкова, че да се регистрирам.

Тук случеят е различен, защото съм във възторг от услугите и отношението на този салон.

Ходила съм околко 5 пъти досега, виниаги при Ели (русичката) за кичури, измиване, подстригване и винаги е разкошно мила. Резултатът е перфектен и най-важното, не се чувствам през цялото време в тежест, пренебрегвана, скубана, претупвана, изгорена докато си пушат цигарите и т.н. , каквото ми е усещането в много други салони.
Цените са нормални.. Прическа е около 35лв, кичури с матиране и изминане за супер дълга коса и сешеор към 80лв, отговарят супер бързо и учтиво във Фейсбук и в Инстаграм, в салона винаги звучи мелодичен и готин хаус (всеки път си тръгвам с нова любима песен), продуктите са на Лореал (качествени), имат безамонячни бои, рецепционистката е мила, дават касови бонове, сервират кафе и вода, мебелите са удобни, има къде да се паркира наоколо, приемат плащания с карти, партнират си с Bra Clinic (талони за отстъпки, т.н).

Другия месец мисля пак да ги посетя за летен балеаж.

# 19
  • Мнения: 1
Къде се намира салона?

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
С/у Интерпред, до едно химическо чистене. Бившият Стефан Изток е това.

# 21
  • Мнения: 4
Здравейте,

Аз също посетих салона и останах много доволна.
Изпращам ви и ценоразпис на част от услугите в салона:
Подстригване + сешоар - 36 лв.
Боядисване с Kydra - 75 лв.
Inoa - 49 лв.
Балеаж - 52лв./62 лв.

# 22
  • Мнения: 19 854
Ходих наскоро в салона им в Изток срещу Интерпред. Честно казано малко ме изуми цената за подстригване и сешоар – 55 лв.?!
Като цяло съм доволна – но не бих повторила само за подстригване на дълга коса без драстична промяна и сешоар за 55 лв.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 854
Салони в София колкото щеш, а в някои от тях работят много добри професионалисти. Peace

# 24
  • Мнения: 19 854
Така е, Veka, съгласна съм.
Още повече, че не понасям "импровизациите" на фризьорките. Казваш – нося си косата на естествени вълни, чуплива е, така ми харесва, искам само леко да се оформи и филира като се запази дължината. Като им кажеш филира не знам защо решават, че трябва да те направят като от 80-те години на миналия век – с някаква равна дължина отзад (но дължината се запазва нали:)), а отгоре къси пластове като на кокошка качулатка. И после реши, че иска да ми изправя косата след като съм заявила, че не я нося така, а небрежно и не е моя стил. Но викам "ок, защо пък да не се видя с права коса, така или иначе няма да си я изправя никога сама" - да видим. Вече ми е ясно защо ми удари такъв "стайлинг" с изправянето – за да не се вижда колко е скъсена отгоре всъщност, когато се начупи, както е моята в естествен вид.Simple Smile
Поради това и написах по-горе, че като цяло съм доволна – любезни са, обгрижват с внимание, кафета, води, не успяха да ме окепазанят. Но липсва усет за типа, стила на самия клиент, а се прави, каквото си могат. За цената, резултатът не е добър, а задоволителен по-скоро.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 751
Ходих миналия месец, преди това съм ходила отдавна няколко пъти през 2016. Не останах доволна този път от момичето, при което бях, не й се занимаваше сякаш. Вдигнали са и цените явно, 55 лв за подстригване и сешоар, няма да ги посетя повече може би. И със сигурност не бих седнала отново при това момиче.

# 26
  • Мнения: 978
Илли, при кое момиче си била?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 751
Не й помня името. Познавам там само Ели и съм била доволна от нея. Това момиче може и да е ново.

# 28
  • Мнения: 331
Ходих за сешоар няколко пъти...не съм впечантлена. Чисто е, хората са любезни, работят с прилични материали. Но не се различават по нищо от останалите прилични салони в София.

# 29
  • Мнения: 978
Благодаря Илли.
Аз мисле при тях да си направя балеаж,много красиви цветове докарват. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт