Откъде си купувате колите?

  • 20 622
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Никой не казва, че щом е от автокъща задължително колата е "трошка". Доста автокъщи предлагат такава услуга - оставяш си колата там да се продава, като им плащаш нещо, като наем, за това, че им ползваш терена.
Аз лично не купувам кола, когато ми кажат, че не може да се гледа в сервиз.
Когато купувах Аудито и на мен така ми казаха от една автокъща. А много го харесах онова Ауди, но самото изказване "Не давам да се карат по сервизи, защото онези там винаги намиран нещо, за което да се хванат" директно ме отказа. В крайна сметка, ако колата си е наред, няма кой да измисли, че й има нещо. Карала съм коли, които са били зле и са ми казвали, че са зле. Когато съм карала добра кола са ми казвали "Колата си е ОК" и я взимам.

Много нагло изказване от тази автокъща. Ако бях на тебеях да му тегля такава майна и да го разглася в целия интернет Grinning

# 76
  • Мнения: 15 457
Ами - хич не ми се занимава. Аз си купих Аудито, вече го и продадох, а гледам това Ауди още си стои и се продава там Laughing Майната сам си я е теглил

# 77
  • Мнения: X
Ами - хич не ми се занимава. Аз си купих Аудито, вече го и продадох, а гледам това Ауди още си стои и се продава там Laughing Майната сам си я е теглил

Аз с един такъв много се гаврих веднъж. Още от един поглед видях, че колата му е кош, ама си направих подробен лглед да видя колко забележки ще мога да намеря без диагностика. Беше си цял пергамент със забележки и то сериозни. Накрая ми вика “ама ти се хващаш за всяка дреболия”... Отговорих му “пич, вземай си барутника и ми се махй от очите, че да не ти викна господари на ефира”...

От време на време ми се иска просто да ги изоблича тези мошенници как лъжат хората, които не разбират. Нямаш си идея на какви драматични ситуаций съм попадал - някой заблуден мъж или женица си взема тоталния кош на доверие от сладките приказки на джамбазина и на първата смяна на масло му се скъсва джоба...

Ето един потресаващ пример:

https://www.cars.bg/offer/c2279920

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 11:33 от Анонимен

# 78
  • Мнения: 9 663
На мен един собственик на автокъща искаше да ми издаде фактура за 1/20 от цената на колата Simple Smile Иначе щял да плаща данъци.

# 79
  • Мнения: X

Чак пък потресаващ ... то си пише - заминала турбина, външния вид е ясен, че е мега селския тунинг. За тия пари - толкова.

# 80
  • Мнения: X
Човек ти луд ли си, тази кола е на поне 600к километра, абсолютен гроб.

# 81
  • Мнения: 15 457
Човек ти луд ли си, тази кола е на поне 600к километра, абсолютен гроб.

Я недей да лъжеш. Хората са си написали - 205 к Joy

# 82
  • Мнения: X
Човек ти луд ли си, тази кола е на поне 600к километра, абсолютен гроб.

Я недей да лъжеш. Хората са си написали - 205 к Joy

рИални при това

# 83
  • София
  • Мнения: 6 308
Човек ти луд ли си, тази кола е на поне 600к километра, абсолютен гроб.

Я недей да лъжеш. Хората са си написали - 205 к Joy

рИални при това
Не се отваряйте. Сичко е ток и жици.
внесена от Швейцариа  и с реголируеми амортисиори.
Кво искате повече. SmileSmiley

# 84
  • Мнения: X
Човек ти луд ли си, тази кола е на поне 600к километра, абсолютен гроб.

Я недей да лъжеш. Хората са си написали - 205 к Joy

рИални при това
Не се отваряйте. Сичко е ток и жици.
внесена от Швейцариа  и с реголируеми амортисиори.
Кво искате повече. SmileSmiley

Това е един от най-големите кошове, който съм виждал, а съм се нагледал на уникални кошове... Представям си на живо какво ще е, такива коли на снимки са много по-добре...

# 85
  • Мнения: 15 457
Ооооо, да взема да ти покажа колата, която сестра ми /разбирачката/ си взе и тогава ще говорим за кошове. Голф 4, на 80 000 км /реални разбира се/, с чисто нови фарове и волан от Пасат. Като ми го показа каза "Закарах го на сервиз и казаха, че колата е екстра" Вече трета година през три месеца е в сервиза. Ясно е колко го е закарала

Общи условия

Активация на акаунт