Искам да кажа ... (66)

  • 42 186
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Аз днес карах през Средна гора. Сега мъжът ми е сърдит, защото на места копките бяха дълбоки до коляно и имаше повече дупки, отколкото асфалт. А аз го накарах да минем от там. Изпитвам лека гузна съвест. Съвсем лека. Може утре да му направя любимия сладкиш за умилостивяване.

Е, мен вчера ме изгониха от "волана" щото съм карала с 85-90... Пловдив - Карлово. При цялата върволици, че и камиони с колко да карам... newsm78
Е, и той се "придвижваше" с толкова, на обратно и по-бавно.  Заведе ме на вечеря. Laughing
Карлово, Карлово, опитвам се да се сетя кое заведение си заслужава пътя от Пловдив.... newsm78


Единствено за "Пъстървата"  в Калофер може да го направя, никое друго Simple Smile

# 691
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Скоро бях в Карлово. Колежките изкупиха един магазин за покривки. Плат за покривки не видели.

# 692
  • Мнения: 4 188
Повърхностно и доста разочароващо. Нямате елементарно уважение към възрастни. Как е възможно Софке, да напишеш, такава простотия. Човекът 25 г не е стъпвал в кино, а беше във вихъра на танца. Не се знае, кога ще се гътне, въпреки, че си е много добре в момента. Шашкънки такива. Янтре, на никого не правя сечено. Вървете и вижте, филмът е пипнат страшно, страхотен е, ефектен, неповторим. Току що го намерих в Тубата и ще го видя пак в детайли. С вас изкоментирах нещо, което явно ви е далечно и не разбирате, нещото което ни подразни нас, не е задължително да дразни всички. Нищо не замазвам, казах, каквото мисля.

Ами не е нормално да казваш, че му е за последно! Кажи, че му е за първи път от 25 години. Омаза се яко, да. Сега по-добри се спри, че все повече затъваш.
   Ясно се изразих. За последно ще му е. Не се опитвайте да ме завъртате, като последния изсипаняк. Сред еуфорията и ефектите, много малко разбират истинския смисъл на филма. През 83- та, Люк също уби баща си- Дъртия Вейдър, но сюжетната линия беше последователна, и това беше естествен изход, удовлетворяващ ситуацията.

# 693
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Карлово, Карлово, опитвам се да се сетя кое заведение си заслужава пътя от Пловдив.... newsm78

Само заведението на мама!   Laughing От Сопот съм. Peace На там за обяд и обратно.

# 694
  • София
  • Мнения: 7 133
Честита Коледа, желая ви много здраве и усмивки от щастие!
Днес гледахме с децата Добрият динозавър, хареса ми. През цялото време се чудех как да кихам тихичко и да не си духам носа, някаква алергия ме подгони, ужас...

# 695
  • Мнения: 4 569
Чудя се колко хора ще ми честитят имения ден. Обикновено се забравя покрай големия празник.

Дали е удачно да си пусна тема в раздела за джиесеми и да дам линк към нея във Въпроси всякакви. Ще ми е по - удобно да чета отговорите накуп пък и да питам постоянно.

Таблета ми не иска да се зарежда. Пробвах с две зарядни и не става.Явно проблема е в него.
В гаранция е, купен от Технополис. Дали ще я уважат?
Ако не, къде да го нося?

# 696
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Естел, честит имен ден! Пожелавам ти здраве и да намериш това, което търсиш.

За таблета - пробва ли през компютъра да го зареждаш? А иначе, щом е в гаранция, носи го в магазина.

# 697
  • Мнения: 4 569
Не съм Стефка/Стефана/Венцислава.

Не знам дали ще стане.
Имам кабел на четеца за зареждане на кампютъра, но с таблета дали ще стане? Трябва да опитам, но се съмнявам.

Лиляна, можеш ли да ми отговориш във В момента чета?

# 698
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Естел, видях въпроса ти и в двете теми. Не съм чела книгата и затова не съм отговорила.
Не знам какво да те посъветвам.
Оценката ѝ в ГР е много добра и има много положителни отзиви.
Резюмето обаче ми казва, че не е мой тип четиво.

# 699
  • Мнения: 4 569
Аз се надявам, че ще се посъберат отговори.
Благодаря ти все пак!

# 700
  • Мнения: 14 372
Добро утро!

Честито на всички именници, да са живи и здрави!

Мама и татко празнуват днес, та довечера ще ходим на гости да ги уважим. След търчането по празниците планирам днес цял ден да прекарам с книгата в леглото.

# 701
  • Мнения: 22 036
Честито на имениците. Аз мързелувам и ровя в нета. Мързи ме и книга да чета дори. Стана топло и наистина е само за излежаване.

# 702
  • Мнения: X
Честито на празнуващите!

И аз мързелувам на топличко. Ще си пия кафе, ще си чета и ще гледам филми днес.

# 703
  • София
  • Мнения: 18 755
честит имен ден на именниците.Да са живи и здрави.
Естел много късмет и горе глкавата.
Тук пак има гадна мъгла бляк.
Цвети,твоето детенце ли е със скарлатина?

# 704
  • Мнения: X
Миднайт, бъркаш ме с друга.  Peace  Ако си визирала мен, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт