Искам да кажа ... (66)

  • 42 186
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 18 755
Да теб попитах извини ме. PeaceСбъркала съм.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Карлово, Карлово, опитвам се да се сетя кое заведение си заслужава пътя от Пловдив.... newsm78

Само заведението на мама!   Laughing От Сопот съм. Peace На там за обяд и обратно.
Така да, и ние ходим до Сопот за да ядем у свекървата Simple Smile

# 707
  • Мнения: 423
Чудя се колко хора ще ми честитят имения ден. Обикновено се забравя покрай големия празник.

Дали е удачно да си пусна тема в раздела за джиесеми и да дам линк към нея във Въпроси всякакви. Ще ми е по - удобно да чета отговорите накуп пък и да питам постоянно.

Таблета ми не иска да се зарежда. Пробвах с две зарядни и не става.Явно проблема е в него.
В гаранция е, купен от Технополис. Дали ще я уважат?
Ако не, къде да го нося?
Имахме същия проблем с таблет купен от Технополис . Важи гаранцията .Единствената тъпотия беше , че загубихме всички снимки , които имахме направени  с него, защото бяха  преинсталирали целия софтуер .

# 708
  • Мнения: 8 997
За да не си губите снимките от всякакви устройства, правите автоматично резервно копие към гугъл акаунта и снимките се пазят там.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
За да не си губите снимките от всякакви устройства, правите автоматично резервно копие към гугъл акаунта и снимките се пазят там.
Мен пък тази идея не ми харесва. Снимките ми да се веят из облака. Както се видя от хакнати акаунти и снимки на знаменитости системата не е безупречна. Осъзнавам, че аз съм никоя и не е интересно да се крадат мои снимки, но все пак.....

# 710
  • Мнения: 4 569
Лиляна, благодаря ти! Успях да заредя таблета през компютъра с кабела на четеца.

# 711
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиляна, благодаря ти! Успях да заредя таблета през компютъра с кабела на четеца.
Е, радвам се, че е станало. Някои устройства явно са по-различни и не с всяко зарядно работят. Например на дъщеря ми телефона работи само с едно зарядно(на четеца ми) и едно късо кабелче към компютъра. Тя си ползва кабелчето.

# 712
  • Мнения: 4 569
Ужас! Пак Титаник!    ooooh! Laughing

# 713
  • Мнения: 8 997
За да не си губите снимките от всякакви устройства, правите автоматично резервно копие към гугъл акаунта и снимките се пазят там.
Мен пък тази идея не ми харесва. Снимките ми да се веят из облака. Както се видя от хакнати акаунти и снимки на знаменитости системата не е безупречна. Осъзнавам, че аз съм никоя и не е интересно да се крадат мои снимки, но все пак.....

Те са заключени, само ти си ги виждаш. Вече ако не им вярваш на гугъл, това е друг въпрос.

# 714
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Не съм ви чела в празничните дни, че си имахме гости и занимавки, но искам да ви пожелая да сте здрави и щастливи! Hug

# 715
  • Мнения: 15 081
Честито Рождество! Пожелавам ви много здраве, благоденствие и любов.
Не ми се работи тези три дни, но няма начин.

# 716
  • Мнения: X
Добро утро!

Много пусто станало тук, има ли някой за компания и кафе? Simple Smile

Хич не ми се излиза в тая мъгла, но нямам избор.

# 717
  • Мнения: 15 081
Цвети, ти как пролетно си се пременила, напук на гадната софийска мъгла Simple Smile

# 718
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ех, утрепа ви тая мъгла в София.
Тази година май ни пропусна мъглата. А сме точно до река, даже нашият квартал се води полуостров на реката.
Тук е приятно слънчево, а по обед дори става горещо.
Аз моето кафе тъкмо го приключих и ще свърша малко работа из вкъщи.

# 719
  • Мнения: 22 036
Цвети, аз съм на линия, но ми трябва лимонада, а не кафе Simple Smile. Страшна жега е и мозъкът ми е силно размекнат. Върша разни неща на почивки, че иначе ще пукна. Бутилката ми с вода се стопля за около 10 минути, добре че излезе бриза, та ще се живее.

Общи условия

Активация на акаунт