Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Застраховка недвижимо имущество

• 14 490
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • София
Евроинс, Уника, Армеец и Групама.

# 76
  • Murcia, Spain/Ruse
Аз се интересувам  за Пловдив,искам застраховка на недвижимо имущество. Ако имате мнение,ще се радвам да го чуя😎

# 77
Здравейте, мисля да застраховам апартамента си след като няколко пъти вече съседите ни наводняват.За поредна година ни тече и абсолютно никой не го интересува и не предприема нищо, след безброй разговори и молби. Въпроса ми е, след като сключим застраховка към  някоя ЗК, ще търсят ли отговорност от съседите ни при следващо наводняване, за да си отстранят проблема или просто ще ни изплатят обезщетение. И ако може евентуално да дадете мнения за Уника, ще ви бъда много благодарна.

# 78
Застраховайте си апартамента,а при наводнение зависи от какво е.
Застрахователите действат различно при различните случаи.Вие може да смятате ,че водата тече по вина на съседите,а наводнението да е от вертикалния щранг,който е обща част.
Дори да се търси регрес от съседите,това не е ваш проблем.
Препоръчвам ДЗИ част от KBC груп.

# 79
  • BG
Аз се интересувам  за Пловдив,искам застраховка на недвижимо имущество. Ако имате мнение,ще се радвам да го чуя😎

От близо 10 г. ползвам услугите на две момчета. И колата и апартамента при тях застраховам. Офисът им е в Кършияка. Мога да обясня къде или да дам телефон по късно защото не е в мен визитката. До сега когато и да съм имал щети винаги са ми съдействали и идвали с мен за да попълнят документи пред застрахователя и да направят каквото е необходимо.

Общи условия

Активация на акаунт