Зимни намаления 2015/2016

  • 149 355
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
Дали се очаква някакво намаление в Bershka?  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 325
За всички, които питат за намаленията в Зара, Бершка, Страдивариус и т.н.: Индитекс пускат намаление едновременно във всичките си магазини, до колкото си спомням. В инстаграм ми показва, че вече в някои страни са започнали намалението си, така че скоро очакваме и тук да стартират. Peace За най-лесно следете сайтовете им, там ще го обявят на деня, в който почне.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Мен ме интересуват и намаленията в Beneton-последните години успявам да купя на малката якета на 50%  Peace

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
nevituuu, не се хаби да пишеш толкова подробно, че ще ти омръзне много бързо. Mr. Green Пишеш - на Коледа и толкоз. Laughing

# 19
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мен ме интересуват и намаленията в Beneton-последните години успявам да купя на малката якета на 50%  Peace
В момента има 30%.От момчешкото нищо не ме грабна.
Едни убити цветове просто не е истина.

# 20
  • Мнения: 97
Здравейте, а в Теранова знае ли някой колко е текущото намаление и кога изкарват по-голямото?

PS Искам да си накупя разни домашни дрешки

# 21
  • Мнения: 2 516
А за Next знаете ли нещо? По-конкретно ме интересува английския им сайт, че съм си отделила доста неща  Crazy

# 22
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Засега май нито едно от намаленията не ми е достатъчно изкушаващо. Може би Сефора евентуално...

# 23
  • Мнения: 379
https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54
-15% на всички колички в айко.
https://www.aiko-bg.com/adlists/web_loreli_new/#2

Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 23:10 от Nadejda1@

# 24
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз днес бях в H&M в Ринг Мол. Купих хубави пухени якета на младежите по 40 лв. Шапки, ръкавици, блузи на добри цени. На себе си си взех бельо. Доволна съм от всичко. Единствено ми се наложи да се върна да сменя едното яке, че беше малко, но стана много бързо.

# 25
  • Мнения: 322
Някой има ли актуална информация за Peek & Cloppenburg?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 817
Има намаление 70% в BOS Fashion, мисля до края на годината. От там си взех един клин тип панталон за мен и едно яке за малкия. Но нещо не си харесах друго в момента.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Някой дали е минавал през Маркс и спенсър? Дали има някакви намаления?

# 28
  • Мнения: 4 841
Има ли обявено намаление вече в Уайкики?
Маркс и Спенсър по спомен пускат онлайн намаление точно по Коледа. За магазина им не знам. Лятото хванах намалението там и купих тениски за децата.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 475
Хубавите намаления са винаги от 27.12.. Преди това са само Коледните... увеличения. Peace

Общи условия

Активация на акаунт