Зимни намаления 2015/2016

  • 149 347
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Някой има ли актуална информация за Peek & Cloppenburg?
Обикновено са в края на януари, с онези талони за намаление.

# 46
  • Мнения: 2 140
В Petek никога не съм виждала намаления.

Благодаря и аз съм с такива впечатления.

# 47
  • Мнения: 3 020
И ние в събота минахме през Ринг и ХМ. Купихме доста неща, макар че не всичко беше намалено /от това, което бяхме харесали  Crazy/. Единствено ми стана кофти, че трябваше да сменя едната рокля на малката с по-голям номер /на бележката беше и рокля за голямата/, момчето на касата ме попита дали искам бележката, отговорих с ДА и после я нямаше в пакетите. Но това го разбрах, чак като се прибрахме вкъщи.  Rolling Eyes
Дано не се наложи и роклята на голямата да я сменяме нещо...  Praynig че хич не са евтини, купихме ги преди намалението за по 35 лв.

# 48
  • Мнения: 3








За кои магазини става въпрос с тези намаления?

# 49
  • Мнения: 1 750
Запис bouquet Чакам Massimo dutti и Oysho след 25.12
Има ли го обявено, че са след 25 или от 25?

# 50
  • София
  • Мнения: 936








За кои магазини става въпрос с тези намаления?


Екслузивните бутици, Бюти зоун, Дъглас, Сефора.

# 51
  • някъде там
  • Мнения: 97
В ХМ в Ринг мол имаше намалени чорапи . Предупредиха ме специално да си пазя касовата бележка,иначе няма да ми вземат ваучева за 10лв.

# 52
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 363
Да не ви изпусна bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 6 921
 И аз да се наредя  bouquet  Започнаха намаленията, но засега нищо не ме грабва.

# 54
  • Мнения: 236
Офертата за Клиник, Ести Лаудер, Томи Хилфигер ее валидна и в Debenhams, днес взех парфюм на съпруга си на същата цена като в бутиците на Клиник, просто си спестих пътя до центъра. Отделно от това имаше намаления 30% на доста неща в магазина.
В Петек съм виждала веднъж минус 15% през януари. Не е голямо намаление, но все е нещо.

# 55
  • Мнения: 2 140
В Петек съм виждала веднъж минус 15% през януари. Не е голямо намаление, но все е нещо.
Благодаря, значи ще изчакам, покупката не ми е спешна.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 913
Дамски чорапи в ХМ във Варна имаше 5 бр за 5лв и къси 7бр за 5лв. На детските имаше при големите - над 8-10г. 3бр момичешки боксерки за 5лв, 2 потника за 5лв, 7бр чорапи за 10лв и т.н.

За ваучера никой не ми е казвал да си пазя бележката, днес дори я изхвърлих, след като се уверих, че нищо няма да връщам. И преди са ми давали и никога не са ми искали бележка.

# 57
  • Мнения: 1 325

За ваучера никой не ми е казвал да си пазя бележката, днес дори я изхвърлих, след като се уверих, че нищо няма да връщам. И преди са ми давали и никога не са ми искали бележка.


Мен пък изрично ме предупредиха да го предоставя с бележката. Thinking Дано не се заядат като отидеш само с ваучер.

# 58
  • София
  • Мнения: 478

За ваучера никой не ми е казвал да си пазя бележката, днес дори я изхвърлих, след като се уверих, че нищо няма да връщам. И преди са ми давали и никога не са ми искали бележка.


Мен пък изрично ме предупредиха да го предоставя с бележката. Thinking Дано не се заядат като отидеш само с ваучер.


Преди нямаше такова изискване, но го промениха и вече искат

# 59
  • София
  • Мнения: 7 673

За ваучера никой не ми е казвал да си пазя бележката, днес дори я изхвърлих, след като се уверих, че нищо няма да връщам. И преди са ми давали и никога не са ми искали бележка.


Мен пък изрично ме предупредиха да го предоставя с бележката. Thinking Дано не се заядат като отидеш само с ваучер.
На мен дори ме защипаха ваучерита за бележката и на нея писаха изрично броя на ваучерите.

Общи условия

Активация на акаунт