Зимни намаления 2015/2016

  • 149 353
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 703
По спомени Зара  започват намалението около Коледа,25-26.12.Иска ми се да е преди това,но някак не ми се вярва.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 748
В Маркс и Спенсър днес имаше щендери с надпис "до- 50% " .

# 32
  • София
  • Мнения: 1 213
в Уайкики има доста намалени неща, взех си един красив пуловер и бельо. Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 9 468
Аз знам как изглеждат намаленията. Stop От януарските миналата година се обзаведох подобаващо с бельо, пижами, декоративна козметика  и пр. и то не на до -50, които са обикновено на иначе  непродаваеми боклуци, а с истински намаления на -70%.  Peace
Обожавам да купувам пижами и бельо на -70%! Hug Flutter

# 34
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Записвам се да следя намаленията във Варна.
Надявам се на детски дрешки и козметика за мен.

# 35
  • Мнения: 1 401
В Н&М Благоевград днес имаше избор на намалени детски неща за момченца. Имаше и доста хора, но въпреки всичко пазаруването мина без бутане и ръгане  Simple Smile
Дадоха ни и ваучери за пазаруване над 50 лв.
За сина ни взех пижамки, намалени от 30 на 20лв, зимно яке за 30лв, тениски с къс и дълъг ръкав по 5лв., жилетка за 10лв. Мъжът ми сметна, че уж сме спестили към 80лв,изчислено спрямо цените преди намаленията.  Stop

Живи и здрави, от януари продължавам да следя дали ще има още спад в цените на детското.
За себе си търсех определен тип пуловер, но не видях, ще търся в Ню Йоркър или другаде в софийските молове.
В мъжката секция имаше не лош избор на плетени пуловери, суитчъри - по 30-40лв, панталони с паднало дъно...  Simple Smile

А, да, на касата видях, че хвърлят белите детски закачалки зад себе си, в кош на който пише за изхвърляне - аз ползвам за дрехите на детето и попитах може ли да ми дадат тези, от моите дрехи - казаха, че и без това ги хвърляли и ми дадоха дори повече  Peace

# 36
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Да питам за H&M, къде в София има намалени дамски чорапи по 5 бр.? Благодаря.

# 37
  • Berlin
  • Мнения: 11 252
Мисля, че ХМ не намалят чорапи, детско бельо, спортните колекции, поне не съм срещала по намаления такива неща.

# 38
  • Мнения: 1 325
Мисля, че ХМ не намалят чорапи, детско бельо, спортните колекции, поне не съм срещала по намаления такива неща.
За спортни намалят, но малко и са големи номера. Чорапи също съм виждала. Peace

# 39
  • Мнения: 1 222
Мисля, че ХМ не намалят чорапи, детско бельо, спортните колекции, поне не съм срещала по намаления такива неща.
За спортни намалят, но малко и са големи номера. Чорапи също съм виждала. Peace
Мега мол Люлин

# 40
  • Мнения: 532
Яд ме е за Сефора, само до утре е и ще го изпусна. Дано пуснат някакви козметични намаления и по другите вериги в следващите дни - ще следя Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 140
В "Сердика" имаше чорапи, но само черни.

# 42
  • Мнения: 2 140
Аз вчера минах през ХМ на Витошка взех някои неща за Съпруж. За мен ще изчакам Зара и ще избера от там.

Някой знае ли Пандора пускат ли намаления на гривни?
Също така Levi`s?
Другия магазин, който ме интересува е Петек? http://www.petek.bg/

# 43
  • София
  • Мнения: 11 703
В Petek никога не съм виждала намаления.

# 44
  • Varna
  • Мнения: 264
Запис bouquet Чакам Massimo dutti и Oysho след 25.12

Общи условия

Активация на акаунт