Лято на Арапя

  • 59 284
  • 244
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 185
Да побутна темата! Има ли някой впечатления от Арапя за този сезон?  Ние ще пътуваме следващата седмица и очакваме с нетърпение този момент. Много бих се радвала, ако споделите впечатления си!

# 121
  • Русе
  • Мнения: 359
Има ли завърнали се от Арапя това лято? Ние тръгваме тази събота бунгала Димови съм резервирала.

# 122
  • Мнения: 185
В момента сме тук. Не знам къде са тези бунгала, но като цяло е пълно навсякъде. Плажа е пренаселен, ако искате да сте до брега, трябва по-раничко да сте та плажа.

# 123
  • София
  • Мнения: 4 143
Ние от понеделник сме тук, но сме във вила до малкия плаж. Вече за 3-та година и сме супер доволни.

# 124
  • Русе
  • Мнения: 359
Вече сме на Арапя и сме много доволни. Плажа е много пренаселен но пък времето е хубаво и водата много топла. Бунгала Димови ги препоръчвам с две ръце. Всичко си отговаря на описанието на 100℅ собственичката е много мила, беше подготвила за децата спално бельо и като ни видя с бебето дори попита имаме ли кошарка как ще спи. Не знам дали имат защото ние си носим нашата. Бунгалото е просторно дори за нас с трите деца при разтегнат диван, бебешка кошара и дори остана доста място. Има телевизор с булсатком, банята е прияно чиста и голяма, има етажерки да си наредиш шампоаните. Кухнята има хладилник, котлон, тенджера, тиган, чиний дълбоки и плитки, купа за салата, голяма лъжица за салата, нож, дъска за рязане, вилици и лъжици, чаши ниски и високи и за чай. Това е за бунгалата с разтегателен диван на първи ред. Има и сушилник за дрехи. Вечер е прохладно на терасата. Ами това е засега от мен 😃

# 125
  • Плевен
  • Мнения: 3
Здравейте, някой може ли да ми даде информация за двете бунгала на Мария, които са най-близо до плажа? Мисля, че са с номера 5 и 6 /не съм съвсем сигурна/ и са точно срещу бунгала 1 и 2 на Кораба. От сайта и снимките в него не разбрах почти нищо точно за тези две бунгала. Благодаря на всички предварително, с пожелания за хубави и слънчеви морски дни Simple Smile

# 126
  • Венера
  • Мнения: 858
Здравете,
някой посещавал ли е Арапя в началото на Септември през последните години? Иска ни се да прекараме 7 дни там в началото на следващият месец, но се притеснявам да не е затворено всичко.

# 127
  • Мнения: 327
Здравейте, някой може ли да ми даде информация за двете бунгала на Мария, които са най-близо до плажа? Мисля, че са с номера 5 и 6 /не съм съвсем сигурна/ и са точно срещу бунгала 1 и 2 на Кораба. От сайта и снимките в него не разбрах почти нищо точно за тези две бунгала. Благодаря на всички предварително, с пожелания за хубави и слънчеви морски дни Simple Smile
Минавала сме покрай тези бунгала - мисля, че са само 4местни, 1 помещение, доста тясно изглежда, на верандичката отпред може да се приготвя храна евентуално. Наблъскани са едно до друго, в тесен двор - става ако сте повече семейства с малки деца, и то за кратко време. Местоположението е отлично, цените мисля, че бяха 80 лв за помещение

# 128
  • Мнения: X
Здравете,
някой посещавал ли е Арапя в началото на Септември през последните години? Иска ни се да прекараме 7 дни там в началото на следващият месец, но се притеснявам да не е затворено всичко.
Не е затворено всичко.Магазините работят, повечето заведения също.Ходили сме дори в средата на септември, тогава е вече по-пусто.Но до към 8-9-10 е прекрасно.
Приятна почивка.    Simple Smile

# 129
  • Плевен
  • Мнения: 3
Здравейте, някой може ли да ми даде информация за двете бунгала на Мария, които са най-близо до плажа? Мисля, че са с номера 5 и 6 /не съм съвсем сигурна/ и са точно срещу бунгала 1 и 2 на Кораба. От сайта и снимките в него не разбрах почти нищо точно за тези две бунгала. Благодаря на всички предварително, с пожелания за хубави и слънчеви морски дни Simple Smile
Минавала сме покрай тези бунгала - мисля, че са само 4местни, 1 помещение, доста тясно изглежда, на верандичката отпред може да се приготвя храна евентуално. Наблъскани са едно до друго, в тесен двор - става ако сте повече семейства с малки деца, и то за кратко време. Местоположението е отлично, цените мисля, че бяха 80 лв за помещение


Благодаря, ще сме 4 възрастни с 1 дете, но ако е общо помещението ще трябва да наемем две бунгала едно до друго.

# 130
  • Мнения: 1 015
Виждам, че отдавна никой не е писал тук, но се надявам на включване. Интересува ме как е пътят. Някъде четох, че е вече асфалтиран. Също така се интересувам и от чистотата на плажа. В последните години има лоши отзиви за цялата местност/ многобройни строителни и битови отпадъци/. Иска ми се тази година септемврийското море да бъде на някое по-диво и "необлагородено " място, но сметище не мога да понеса. Ще съм много благодарна за всяка актуална  информация за Арапя.

# 131
  • London
  • Мнения: 6 732
Улицата за централния плаж беше асфалтирана преди две лета.
https://t-ec.bstatic.com/images/hotel/max1280x900/850/85045587.jpg

# 132
  • София
  • Мнения: 3 043
Здравейте!
Ще препоръчате ли хубави заведения?
Били сме няколко пъти в Арапя, но 4 г. пропуснахме.
Имаше едно заведение, близо до плажа, до бунгала Грудови и Щереви и хранителен магазин отсреща. Дали съществуват още?

# 133
  • Мнения: 1 015
Търся отзиви за вила СКАЙ. Има ли някой, който е почивал там?

# 134
  • Варна
  • Мнения: 483
Аз съм била във вила Скай, но преди 3 години. Мога да кажа, че стаята в която бяхме, беше много голяма и удобна. Не сме ползвали двор, не знаех дали има. Наши приятели бяха на бунгала и ние вечер бяхме при тях. Пътя от пред беше черен и съответно беше доста прашно на терасите от към пътя.

Общи условия

Активация на акаунт