Нашите кухни - 62

  • 113 893
  • 743
  •   1
Отговори
# 255
  • на североизток
  • Мнения: 461
Те кухните ни са толкова малки, че е невъзможно да си каниш гостите там. Така че, когато комшиите имат гости тропат точно в хола, но то се чува навсякъде. Това изобщо не е критерий за това как да си разпределя моето жизнено пространство.
И така докато си умувам, днес ме изненадаха майсторите на комшиите отдолу и вече изкъртиха половината тоалетна Mr. Green Почнали са и те основен ремонт и си сменят централните тръби. Съответно направих бърза консултация с ВиК майстора и май така мечтаното от мен местене на кухня се отдалечава все повече, заради спецификата на носещите колони, които няма как да заобиколим или пробием. Така че сега започвам да мисля как да сбутам всичко необходимо в сегашната кухня. Ще ви пусна снимки и на вас, за да помагате.

# 256
  • Мнения: 1 923
Здравейте, искам съвет. От дясната страна на черният ми хладилник искам да сложа нещо което визуално да отделя кухненската от холската част, параван щора нещо каквото и да е. Моля за съвети, идеи и мнения, даже може и нагледно. Благодаря.
http://mileneira.snimka.bg/daily/razpolojenie.851545.36565002

# 257
# 258
  • на североизток
  • Мнения: 461
Опитвам се да подредя кухня между три врати и три трегера Close И този килер се чудя как да го използвам. Само дупки, чупки, врати, прозорци...и накрая като сложа два шкафа, хладилник и маса за минимум 4 човека пак ще се блъскаме и ще се раздигаме, за да си вземем нещо.

 Ето как изглеждат нещата сега: цък, цък, като не съм сложила горния ред шкафове над мивката, но те не са толкова важни в случая. Важното е как да разположа нещата? Пералнята мисля да излезе на терасата, а на нейно място да сложа съдомиялна. Фурна и котлони искам да сложа нови, вградени, но те могат да бъдат и на друго място, а могат и там да останат, че има аспиратор така или иначе. А пустия хладилник къде да го цопна незнам. Пробвали сме да бъде между двете врати, сега и на отсрещната стена, но и в двата случая на е много удобно. В момента всичко, което правя го правя на масата, защото нямам плотове. Иска ми се да имам повече работно пространство, може би островче с бар-плотче, нещо като това.

# 259
  • Мнения: 5 160
iv4i_79, хладилникът - някъде при мивката.
Без шкаф между двете врати. За сметка на това - шкафове на стената, на която сега е Хладилникът.
Завърташ масата успоредно на тази стена.
Пералнята - някъде...

# 260
  • Мнения: 97
iv4i_79 вратата до хладилника към какво води? Но шкаф 60см между вратите само затваря допълнително пространството. Идеята на lorenca е добра за момента.

# 261
  • DE
  • Мнения: 9 068
Острова много натоварва помещението и имаш усещането, че няма на къде да се обърнеш.
Никой ли вече не използва масата за работна повърхност  newsm78

# 262
  • Мнения: 1 923

Идеята е много добра. Ако сложа една дървена щора която да пада от тавана до земята в дясно от хладилника как мислите???
https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0 … 5sA38ytf7dAWvM%3A

# 263
  • Мнения: 97

Идеята е много добра. Ако сложа една дървена щора която да пада от тавана до земята в дясно от хладилника как мислите???
https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0 … 5sA38ytf7dAWvM%3A

Ще стои още по-зле от сега според мен. Вариант е и дървена преграда подобна на тази в ляво на снимката, но в бял цвят. Според мен идеята на 4efits е по-добра. А няма ли къде другаде да го сложите този хладилник, така стои в "нищото", а и с този силно контрастен на бялата кухня цвят е още по-трудно да се върже.

# 264
  • Мнения: 5 160
mileneira ...
Няма ли начин хладилникът да застане в края на кухненските шкафове - да свалите окачения шкаф, но пък виждам, че май диван е плътно залепен ...
Наистина на тази стена няма как да стои ... добре.

# 265
  • Мнения: 1 923

Идеята е много добра. Ако сложа една дървена щора която да пада от тавана до земята в дясно от хладилника как мислите???
https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0 … 5sA38ytf7dAWvM%3A

Ще стои още по-зле от сега според мен. Вариант е и дървена преграда подобна на тази в ляво на снимката, но в бял цвят. Според мен идеята на 4efits е по-добра. А няма ли къде другаде да го сложите този хладилник, така стои в "нищото", а и с този силно контрастен на бялата кухня цвят е още по-трудно да се върже.
Няма къде другаде, освен на терасата, в коридора или в спалнята. Бял ще е още по-зле, като се развали този ще си взема инокс, но така или иначе ще е там, и трябва визуално да го отделя някак си. Дали да не сложа някой витраж????

# 266
  • Мнения: 261
Ето и този вариант.https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9312068596 … D0%BE%D0%BE%D0%B4 последната снимка с витринката

# 267
  • Мнения: 1 923
mileneira ...
Няма ли начин хладилникът да застане в края на кухненските шкафове - да свалите окачения шкаф, но пък виждам, че май диван е плътно залепен ...
Наистина на тази стена няма как да стои ... добре.

Няма начин, мислили сме го мноооого много време и за да имам широка и удобна кухня трябваше да разкарам хладилника оттам, и ето това стана. Това е положението, трябвада се мисли вариант както е в момента.

# 268
  • Мнения: 1 923
Прекрасна идея

# 269
  • Мнения: 5 160
Освен да го фолираш в цвят, близък до цвета на стената ...

Общи условия

Активация на акаунт